Ayna Falı Tarihçe

    Ayna falının tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Şamanlar da aynayı geleceği öğrenmek için kullanmışlardır. Bir çok ünlü falcı ve kahin aynı falı ile ilgilenmiştir. Ayna falı herkesin bakabileceği bir fal türü değildir. Çünkü; tecrübe ve güçlü bir irade gerektirmektedir. Fala bakan kişi, ayna falı hakkında gerekli bütün teknik bilgiye sahip ve cesaretli olmalıdır.
    ayna falı geçmiş ve geleceği görebileceğimiz bir fal türüdür. Aynaya bakılarak telepatik enerjiyle farklı boyut ve mekanların görülmesi ile yorumlanır.

Ayna falı bakarken dikkat edilmesi gerekenler

    Ayna falına bakabilmek için öncesinde falcının su falına bakabiliyor olması gereklidir. Çünkü; ayna falınada su falında olduğu gibi durugörü yeteniğiyle bakılmaktadır. Fala bakan kişinin ruhsal ve mistik enerjisi de yüksel olmalıdır.
    Ayna falına bakmaya ilk zamanlarda öğlen saatlerinde başlanmalıdır. Tecrübe kazandıkça bu saatler önce sabah sonrasında gece saatlerine çekilebilir.
    Ayna falına rahat bir ortamda bakılmalıdır. Dışardan gelebilecek rahatsız edici bir etki olmamalıdır. Ortamda temiz hava ve sessizlik olmalıdır. Sıcaklık derecesi iyi ayarlanmalıdır. Fala bakan kişinin kendini rahat hissetmeside oldukça önemlidir. Rahat kıyafetler giyip rahat bir oturma şekli seçilmelidir.
    Fala bakılacak ayna, fal bakacak kişinin göz hizasında tam karşısında olmalıdır. Kişi ile ayna arasındaki uzaklık 40-50 cmolmalıdır. Ayna, yuvarlak,oval ya da elips olmalıdır. Köşeli aynalar tercih edilmemelidir. Aynanın boyutu 15-20 cm arasında ya da daha küçük olmalıdır. Her şey hazır olduğunda ayna sabitlenmelidir.
    Ayna falının bakılacağı mekandaki bütün elektronik eşyalar kapatılmalıdır.

Ayna falı nasıl bakılır?

    Ayna falına bakacak kişi hazır olduğunda aynanın karşısına oturur. Sakinleşip kafasını boşaltır. odaklanarak hiçbir şey düşünmeden, kendinide fazla zorlamadan, bir kaç dakika aynaya bakılır. Parola sözcük olan 'Br mantra' sözcüğü söylenir ve gözler ayna yüzeyinde gezdirirlir. Son olarak bakışlar ayna yüzeyinin ortasının biraz yukarısına sabitlenerek fısıltı şeklinde 'muktedir' kelimesi tekrarlanır. Bir süre sonra durugörü yeteneğiyle birlikte soruların cevapları görülmeye başlanır.

Gerçek Fal Telefon Hattı Gerçek Fal Whatsapp Hattı Gerçek Fal ve Gerçek Falcı instagram