Online Bioenerji Tarihçe

    Bioenerji onsekiz bin yıl önce Orta Asya'da Şamanların başlattıkları bir uygulamadır. Uygulanmaya ilk olarak Doğu Asya, Çin, Japonya, Hindistan ve Rusya'da başlanmış, daha sonraları Yunanistan, Roma ve Mısır'a kadar yayılmıştır. Amerika ve Avrupa'da uygulanmaya başlaması biraz daha geçtir. Fakat bioenerjinin gelişmesinde büyük katkıları olmuştur.
    Amerika'da Dr. Eric Pearl'ın 'tekrar bağlantı şifa teknikleri'ni bulması ve Rusya'da Bioenerji Uzmanı Davitasvili'nin Rusya Başkanını iyileştirmesi üzerine açılan, Davitasvili Bioenerji Akademisi ile bu alanda oldukça fazla ilerleme kaydedilmiştir.
    Bioenerji günümüzde dünyaya yayılmış bir tedavi yöntemidir. ABD, Çin, Rusya gibi büyük devletler de ve Avrupa ülkelerinde, birçok hastanede uygulanmakta olup tıp fakültelerinde bioenerji eğitimi verilmektedir.
    1976'da Dünya Sağlık Örgütü, bioenerjiyi, tamamlayıcı tedavi olarak kabul etmiştir. Türkiye' de 2011 yılında çıkarılan bir KHK ile 'Tamamlayıcı Alternatif Tıp Uygulaması' adıyla kabul edilmiş daha sonraları alternatif kelimesi çıkarılmıştır.

Online Bioenerji Nedir?

    bioenerji, kişinin ruhsal ve fiziksel açıdan enerjisinin ayarlanması, duygusal yönünün ve bağışıklık sisteminin güçlendirilmesidir.
    Teknolojik araçlarla insan vücudundaki enerji ve aura görüntülenmiş, doktorlar ile yapılan araştırmalar sonucunda bioenerjinin etkili olduğu kanıtlanmıştır.
    Bioenerjinin faydaları
    Bağışıklığınızı güçlendirip, kan dolaşımınızı ve metabolizmanızı hızlandırır. Ruhsal ve fiziksel yorgunluğunuzu ortadan kaldırır. Vücudunuzun bozulan dengesini düzenler. Bioenerji ile eklem ağrılarınızdan ve kronik yorgunluğunuzdan kurtulabilirsiniz.
    Bioenerji, beyin felci, damar tıkanıkları, kanser ve diyabet gibi birçok rahatsızlığını iyileştirebilir. Depresyondan çıkmanıza yardımcı olur.

Online Bioenerji nasıl uygulanır?

    Bioenerji seanslar şeklinde uygulanır. Vücudun bir bölgesi için değilde, genel enerji ayarı yapmak, psikolojik ve fiziksel dengeyi sağlamak için uygulanır. Bioenerjinin herhangi bir zararı ya da kötü bir etkisi yoktur. Bioenerji uygulamasında hiçbir araç kullanılmamaktadır. Uygulamayı yapan kişi ellerini kişinin üzerinde gezdirir. Avuçiçlerinden yayılan pozitif enerji vücuda girerek içerideki negatif enerjiyı dışarı atar.
    Seans sırasında kişinin vücudunda, istemsiz, fiziksel hareketlenmeler gözlemlenebilir. Vücut ısınabilir ya da soğuyabilir. Vücudun bazı bölgelerinde karıncalanma, uyuşmalar olabilir. Nabız artabilir.
    Uygulanan bioenerji seansı sonrasında kişilerde olumlu yönde bir çok değişiklik gerçekleşir. Dinç ve güçlenmiş bir vücut, ışıldayan bir cilt ile rahatlamış bir kişi olarak uygulamadan çıkarbilirsiniz.
    Bioenerji uygulanmasında en iyi verimi alabilmek için en az üç seans uygulanmalıdır. Rahatsızlığın yoğunluğuna göre bu durum değişiklik gösterebilir. Seansların etkisi asıl hisseden seansı alan kişi olduğundan uygulamanın ne kadar devam edeceğine, uygulayan ve uygulanan kişi birlikte karar verir.

Gerçek Fal Telefon Hattı Gerçek Fal Whatsapp Hattı Gerçek Fal ve Gerçek Falcı instagram