Menü Kapat

Antalya Falcı & Fal

Antalya Falcı & Fal nerede? Antalya'da Falcı Hizmeti, en iyi falcıya fal baktır. Canlı Tarot Falı Görüntülü ve sesli Kahve falı bak Yıldızname su ateş falı bakan falcılar. Hemen Fal Baktırın.

Antalya Falcı & Fal nerede? Antalya’da Falcı Hizmeti, en iyi falcıya fal baktır. Canlı Tarot Falı Görüntülü ve sesli Kahve falı bak Yıldızname su ateş falı bakan falcılar. Hemen Fal Baktırın.

Antalya Falcı & Fal deyince Nar fal gelir aklınıza… ; Astroloji milattan önceki zamanlarda ilk olarak Mezopotamya Antalya falcı topraklarında ortaya çıkmıştır. Gökyüzündeki hareketler, gezegenlerin takım yıldızları içinde nerede konumlandıkları, birbirleriyle yaptıkları açılar gibi konularla ilgilidir. Geleceğe dair tahmin ve öngörülerde bulunmasından dolayı astrolojinin de fal olduğu mevzusunda kafa karışıklığı yaşanabilir. Falcılıkta da çeşitli materyaller kullanılmaktadır ancak astrolojiden Antalya fal farklı olarak sezgisel güç daha önceliklidir.

Antalya Falcı İletişim 0534 200 77 77

Aslında popüler düzlemde anlaşılan halinden çok daha fazlasına sahip olan astroloji, belli bir düzeyde astronomi bilgisi de gerektirmektedir. Gezegenlerin, yıldızların konumları ve simgeledikleri temalar üzerinden insan hayatındaki gelişmeleri, gelecekte olabilecek olayların ihtimallerini anlatırlar. Aslında astroloji “Antalya yıldız haritası” açılımıyla birlikte oldukça somut verilere dayanır. 

Fal ve astroloji arasındaki kesişim kümesinin bir diğer elemanı ise  insanlara tavsiyelerde bulunmaktır. Elbette alınan tavsiyeleri yapılması şart eylemler olarak nitelendirmemek gerekir. Ancak hem Antalya fal hem de Antalya astroloji yol gösterici özellikleriyle ön plana çıkarlar. 

Bazı Antalya fal çeşitleri astrolojiyi yardımcı olarak kullanabilir. Özellikle Antalya falcı gerçek tarot falı akla ilk gelen örnektir. Tarot kartları içerisinde her kartın ayrı bir elementi simgelemesi ve burçlarla olan bağlantısı bilinmektedir.

Astroloji içerisindeki matematiksel hesaplar teknik olarak farklılaşsa da sayısal hesaplamaların Yıldızname veya kum falı gibi fal yöntemleri içinde de yer alması ikisi arasında benzerlik gösterir ancak tam anlamıyla birbirlerini kapsamayan ayrı şeyler olduğunu da belirtmek gerekir.

*(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için Antalya fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir Antalya gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi Antalya da gerçek kahve falı online Antalya Tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir