Falcılarımız

Türkiye'nin En Büyük Online Fal Evi
Gerçek Fal Telefon Gerçek Fal whatsapp Gerçek Fal instagram
gerçek fal ve online fal uzmanı eva
EVA

Yaşam koçu ve kişisel gelişim uzmanı olan Eva hanım, var olan ama görünmeyen gerçeklerle arasında ki kuvvetli bağlar ile nokta atışı yorumlarıyla gerçek falcı bakmakta geleceğiniz ve geçmişiniz hakkında bilmeniz gerekenleri size aktarabilir. Çok küçük yaşlardan bu yana fal çeşitleri ile ilgilenen Eva hanım, büyük anneannesinden el alarak bu işte kendini daha güçlü hissetti ve kişisel gelişim, yaşam koçluğu gibi konularda eğitim alarak kendini akademik olarak da geliştirdi. 2 senedir Nar Fal Ailesi bünyesinde çalışan Eva hanım, danışanlarının sorunlarını çözmekte usta isimlerdendir.

YAŞAM KOÇU VE KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI

Falcı Tılsım ile Gerçek Fal
TILSIM

Zen ve Osho tarotları ile Tılsım Hanım, Online falkonusunda özellikle iskambil kartlarından doğum haritası çıkarması ile Konya’da meşhur olmuştur. Hislerinin çok kuvvetli olması ve danışanlarına olan tutumu ile hayatınızda olan biten olumsuzluklar ve öğrenmeniz gereken her şeyi Tılsım Hanım’dan öğrenebilirsiniz. Tüm gerçek fal çeşitlerinde durugörüsü ile nokta atışı tespitleri ile müşterilerimizin sık tercih ettiği isimlerdendir.

OKÜLTİZM UZMANI

Gerçek Falcı Rita En İyi Falcılar
RİTA

Duru görüsü, motivasyonu, hayat enerjisi sürekli yüksek olan Rita Hanım, gerçek fal denildiğinde en bilinen isimlerdendir. Daha iletişim kurar kurmaz içinde ki o yaşama sevincini anlayabileceğiniz bir karaktere sahiptir. Olumsuz düşüncelerden kendini arındırmış, olağan üstü bir enerjiye sahip olan Rita Hanımın danışanları onunla konuşmaya başladıktan itibaren o enerjiden nasiplenmektedir. Hayat ve Mersin civarının en ünlü yorumcularındandır. Hislerini ve pozitif enerjisini hem sesine hem de size yansıtan başarılı bir danışmandır. Uzun süredir Nar Fal Ailesi bünyesinde hizmet vermektedir.

YAŞAM KOÇU ve TERAPİ UZMANI


Gerçek Fal Şahnaz En İyi Falcılar
ŞAHNAZ

Arap kökenli olan Şahnaz Hanım, bioenerji ve yaşam koçluğu alanlarında birçok ulusal televizyon kanalında eğitimler verdi. Olağan üstü öngörüleri ve sezgileriyle, hayatınızda olan biten olumsuzluklara karşı doğru yönlendirmeler yaparak, hayata bakış açınızı ve tutumunuzu değiştirebilecek bir isim olan Şahnaz Hanım, gerçek fal denildiğinde tecrübesi ile danışanlarını adeta büyülemektedir. Baktığı Fal Çeşitleri; Karakter Analizi, Su Falı, Bakla Falı, Kum falı, Çingene Falı, Ateş Falı, Kahve Falı, Mum Falı, Yıldızname, Kurşun Dökümü, Aşk Falı, Katina ve Tüm Tarot Çeşitlerine hakimdir.

PREKONGNİSON

Gerçek Fal Merlin En İyi Falcılar
MERLİN

Kökleri Mısır’daki Firavunlara dayanan Merlin Bey’in ailesi sırasıyla Kuzey Irak ve ardından Türkiye’ye göç etti. 17 yıldır özellikle Kıbrıs, Batum ve Antalya’da yorumcuların üstadı olarak anıldı. Ukrayna Kiev ve Harkov’da ilişki ve evlilik danışmanlığı, öfke kontrol danışmanlığı üzerine belgeler aldı. 2010 yılında Star TV’de kendi alanında aldığı ödül de cabası. Şu an birçok ünlüye yaşam koçluğu yapmakta ve Nar Fal Ailesi bünyesinde çalışmaktadır.

YAŞAM KOÇU ve TERAPİST

Gerçek Falcı Vera En İyi Falcılar
VERA

Aşk hayatınızı yönlendirmek ve şekillendirmek için yardıma mı ihtiyacınız var? O zaman 65 karttan oluşan, aşk hayatınızı en ince ayrıntısına kadar cevaplarını taşıyan bu fal türüne güvenebilirsiniz. Diğer bir adıyla da Katina Falı olarak bilinen bu fal çeşidi sizi hem duygusal hem de mantıksal olarak destekleyerek ileride yapacağınız şeylerin öngörüsünü öğrenmenize yardımcı olur. Katina Falına 18 Yılını veren Vera Hanım, sektörde ki diğer Katina Falcılarına nazaran gerek tecrübesi gerek hisleriyle sizin için en doğru bilgilendirmeleri yapabilmektedir. Vera Hanım aynı zamanda Osho Falı alanında da sektörde kendinden söz ettirmiştir. Herkesin hayatında bir çıkmazda olduğunu düşündüğü anlar vardır ve bu çıkmazdan kurtulmak imkansız gibi gelir. Ama artık bir çıkış yolunuz var. Kafanızda ki her türlü karmaşadan kurtulmak için size en uygun falcılarımızdan biri olan Vera Hanım, sizi mental olarak güçlendirip hayata bakış açınızı ve tutumunuzu değiştirecektir.

FALCI


Gerçek Fal Hizmeti Medyum Efsane
EFSANE

Kendisi Balkan (Muhacir) göçmenidir. Tam bir kılavuz ve yol göstericidir. Namı Diğer Güneş’in Kızı. Hissiyatı ve hayata karşı öngörüsü ile size hayatınızı şekillendirirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, bunları yaparken neleri ele almanız ve dikkat etmeniz gerektiğini belirleyen, kısacası hayatınızda güneş gibi aydınlatıcı bir birey olarak rol alan efsane Hanım, hayatınızın her anlamında yanınızdadır. Özellikle aşk hayatınızda ki olumsuzluklar ve kötü etmenlere karşı beraber alacağınız kararlar sizin aydınlık günlerinize teminat olacaktır. Baktığı Fal Çeşitleri; Rus Falı, Rum Tarotu, El falı, İsim Falı, Karakter Analizi, Yüz Falı, Kahve Falı, Klasik Tarot, Ateş Falı, Su Falı, Çingene Falı, Çingene Tarotu, Yıldızname, Melek Falı, Melek Tarotu, Kurşun Dökümü, Yaşam Koçluğu, Resimden Karakter Analizi.

MEDYUM

Gerçek Fal Nimet Abla ile Online Fal
NİMET ABLA

Parapsikoloji, hiçbir duyu organımızı kullanmadan daha çok paranormal olayların deneysel yöntemlerle açıklanamaması anlamına gelir. Nimet Abla paranormal olaylar konusunda yardım aldığı 3. Parti kişilerden hayatınızda giden kötü gidişata dur demek adına sizin için iyi niyet göstergesi olarak yaptığı çalışmaları danışanlarına sunmaktadır. Psikolojik ve ruhsal konularda, hayatınız da olumsuz giden konularda, yeteneklerini kullanarak sizlere tavsiyeler vermektedir. Sıra dışı sezgileri ve nokta atışı yorumları ile hayatınızda büyük bir önemi olacak

PARAPSİKOLOG

gerçek fal ve online fal uzmanı funda
FUNDA

Hayatınız hayal ettiğiniz şekilde değil mi? Günlük yaşamınız sizi memnun etmiyor mu? Hayat enerjiniz neden mi bu kadar düşük? Motivasyonunuzu mu kaybediyorsunuz? O zaman doğru kişiye göz atıyorsunuz demektir. Hayatınızda olan bütün olumsuzlukları hayatınızdan tamamen çıkartabilecek bir isim olan Funda Hanım, günlük yaşamda size neler yapmanız gerektiği hakkında ipucu vermektedir. Hayatınızda kötü gidişata hızlı bir şekilde son vermek, yaşama sevincinizi hortumlayan kötü enerjiye veda etmeye hazır olun. Kafanızda ki bütün sıkıntıları bir kenara bırakıp hemen bizimle iletişime geçin.

YAŞAM KOÇU


Falcı Zümrüt ile Gerçek Fal
ZÜMRÜT

Ufak yaşlarda anne ve babasını kaybeden Zümrüt Hanım babaannesi ile yaşamına devam etmiştir. Babaannesi mahallinin dillerine dolanan bir kahve falcısıydı, neredeyse her gün mahalle aralarında kahveler içildikten sonra Zümrüt Hanımın babaannesi bütün mahallelinin fallarına bakar ve söylediği şeylerin neredeyse hepsi çıkmaktaydı. Zümrüt Hanımda babaannesi gibi fincanlara olan ilgisini ufak yaşlarda kazanıp bu konu üzerinde ufak yaşlarda kitaplardan araştırma yaparak bilgiler edinmiş ve tarot kartlarının büyüsüne kapılarak onlarla çalışmalar yapmaya başlamıştır. Daha sonradan babaannesinin de vefatından sonra mahalle de babaannesinin işini devralan Zümrüt Hanım, babaannesine taş çıkartacak nitelikte tarot ve fal bakmaya başlamış ve dinleyenlerin ağzını açık bırakmıştır. Bu süreçleri kendisi ilerletirken online fal bakmaya başlamış ve danışanlarına hizmet vermektedir.

FALCI

Gerçek Falcı Yıldız En İyi Falcılar
YILDIZ

Sosyal iletişim danışmanı olan Yıldız Hanım, Muğla’nın en meşhur yorumcusudur. Terapi uzmanlığı ve Yaşam koçluğu eğitimleri aldıktan sonra bu alanda danışanlarına hizmet vermiştir. Sürekli kendini gelişime açan ve yenilikleri takip eden bir karaktere sahip olan Yıldız Hanım insanlara karşı yaklaşımını bilimsel ve sezgisel bilgileriyle harmanlayarak yardımcı olmaya çalışmaktadır. 13 yıllık fal tecrübesi ile danışanlarının en iyi standartlar da yaşaması için hayatlarına ufak dokunuşlar yapan Yıldız Hanım, Turuncu Fal Ailesi ile 3 yıldır çalışmaktadır

SOSYAL İLETİŞİM DANIŞMANI

Gerçek Fal Yasemin En İyi Falcılar
YASEMİN

Yasemin Hanım ufak yaşlardan bu yana fallara büyük ilgisi vardı. Rüyalarında hayatının gidişatını etkileyecek bilgiler öğrendikten sonra mental olarak değişti. Ailesi bu değişimi fark edip Yasemin Hanıma karşı kötü bir tutum izleseler de Yasemin Hanım bu ilgi alanını gizli bir şekilde ilk önce arkadaşları üzerinde kullandı daha sonra onlara yardım ederek daha önce göremediklerini söyleyerek başlarına gelebilecek kötü musibetleri engellemeye başlamıştır. İlerleyen yaşlarda insanlara daha hızlı ve daha bilinçli bir şekilde yardım edebilmek için fal konusunda eğitimler alıp sertifika almaya hak kazanmıştır.

FALCI