Nar Fal

1999 yılından bu yana Nar Fal olarak fal & astroloji dünyasında hizmet vermekteyiz.
15 kişiden oluşan uzman medyum kadromuzla online fal sektörüne yeni bir soluk getirdiğimizi düşünüyoruz. Ayrıca fal santrali ile çalışmaktayız. Toplamda 40'dan fazla falcı ve medyumla çalışmaktayız. Hepsi alanında uzman isimlerdir. Ankara’da bulunan ve tek şubemiz olan Nar Fal Türkiye’nin ve dünyanın bütün şehirlerinden en yetenekli falcıları bünyesinde toplamayı hedeflemektedir.
Siz değerli danışanlarımız dünyanın neresinde olursanız olun falcılarımıza bir telefon kadar yakınsınız, evinizin rahatlığında, iş molanızda ya da tatilde bizi arayabilirsiniz.
Farklı alanlarda kendini ispatlamış olan falcılarımız yıllardır biriktirmiş oldukları deneyimlerini size en konforlu ve güvenilir şekilde aktarabilmeleri için Nar Fal ailesi olarak özveriyle çalışıyoruz.
Sürekli gelişim ilkesiyle, yenilikten heyecan duyan pozitif bir merakla , kendimizi ve yaptığımız işi sorgular hep daha iyi olmak için geçmiş deneyimlerimizden öğrenir ve gelecek vizyonumuzu geliştiririz. Sizlere bu heyecan ve iştah ile yıllardır verdiğimiz hizmeti şimdi daha ileri taşıyarak istediğiniz zaman sizlere ulaştırmak için uğraşıyoruz.
Tüm paydaşlarımız ile sevgi ve samimiyet bağlarıyla buluşarak ilk önceliğimiz olan sizlerin memnuniyetini sağlayarak değer yaratmaya devam edeceğiz.
Nar Fal büyük hedefleri olan, her gün biraz daha ileri gitmeyi amaçlamış, alanında yenilikçi çözümleriyle gelecekte de var olmayı planlayan bir fal astroloji merkezi olarak devam etmektedir.

Sistem Nasıl Çalışıyor ?


Gerçek Fal Telefon Gerçek Fal whatsapp Gerçek Fal instagram

1. ADIM

Sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan herhangi birini arayarak ya da Whatsapp'tan ücretsiz olarak mesaj atıp istediğiniz falcıyı ve fal çeşidini öğrenebilirsiniz.

2. ADIM

İletişim kurduğunuz asistanlarımız sizin seçtiğiniz falcımızın müsaitlik durumunu, rezervasyon bilgisini ve kullandığınız bankanın iban bilgisini paylaşacaktır.

3. ADIM

Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra dekontunuzu bize iletmeniz durumunda randevu saatiniz oluşturulur, sizlerle irtibat numarası paylaşılır. Randevu saatiniz geldiğinde paylaşılan numarayı arayarak asistanlarımızın yönlendirmesi ile falcımıza bağlanabilirsiniz.