Menü Kapat

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını, erkeği günlük burç yorumları, aşk, iş, kariyer hayatı. Akrep, başak, kova, ikizler, balık burcu uyumu, cinsellik, nasıl aşık olur, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık yorumu

Başak Burcu Kadını Olumlu, olumsuz Özellikleri, Aşk, iş, kariyer Hayatı, Başak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Başak Burcu Kadını ve İş Hayatı, akrep, ikizler, başak, aslan burcu erkeği ile uyumu ve daha fazlası…

Her ortamda mantıklı davranmaya ve bu yönde kararlar vermeye çalışır. Mantıklı davranışları ile dikkat çeker. Çalışkan bir karakterleri vardır. Ayrıca yardımsever bir özellikleri de bulunur. Sorunlara çok çabuk çözüm üretebilirler. Bu durum pratik olmalarından kaynaklıdır. Planlarını detaylı yapar. Hiçbir detayı kaçırmamak için çaba gösterir. Hem ince hem de hassas bir yapıları vardır. 

Her olayda fazla detaylı düşündükleri ve titiz davrandıkları için bunaltıcı bir hale gelebilirler. Tutucu tavırları ile etrafında bulunan insanları bunaltır. Partneri ile de bu konuda çok sıkıntı yaşayacaktır. Özellikle kıskançlık konusunda dozu kaçırdıkları çok olur. Eleştirel özellikleri de en çok bilinenler arasında yer alır. Başak burcu kadını, içinde tutmaz. Karşısında bulunan insanı direkt eleştirir. Bu durum bazen çok can sıkıcı bir hal alacaktır. Mesafeli davranışı yüzünden çevresinde bulunan insanları kendisinden uzaklaştırır.

Kendini gibi temiz ve titiz olan insanları çok sever. Arkadaşlarının ve partnerinin de böyle olmasını ister. Başak kadını oldukça eğlencelidir. İnsanı mutlu eden ve rahatlatan bir özelliğe sahiptir. Aşırı kıskançtır. Sevdiği insanı olabildiğince sahiplenir ve başka kimseyle görüşmesini istemez.

Başak Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Her şeyden önce ilgi duyduğu insanı inceler. Bu detaylı bir incelemedir. Her tavrına ve hareketine dikkat eder. Daha yakından tanımak ve niyetinden emin olmak ister. Eğer tavırlarını beğenirse ve niyetinden emin olursa bunu belli etmeye başlar. Hoşlandığını hem konuşmalarıyla hem hareketleriyle mutlaka belli eder. Çok kıskançtır. Sahiplendiği kişiyi fazlasıyla kıskanır ve paylaşmak istemez.

Başak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Planlı yaşamayı sevdiği için genelde planlı ilerleyen insanlar dikkatini çeker. İlgi duyduğu kişiler genelde şık ve temiz görünüme sahip olur. Temizliğe önem verdiği için erkeğinin de temiz, titiz olmasını ister. Kaba erkeklerden olabildiğince uzak durur. Daha çok kibar ve nazik kişilere yönelir. Centilmen erkekler, dikkatinden kaçmaz. Partnerinin eleştiriye açık olması gerekir. Başak burcu kadını eleştiriyi sever. Hissettiğini gizlemez. İyi veya kötü olsun her konuda eleştirir. Bu nedenle her erkekler kolay kolay anlaşamaz. Yalnızca eleştiriye açık olan insanlar ile iyi geçinir. Özgüvenli olmanız da Başak kadınından kaçmayacaktır. Kendine güvenen bir partnerinin olmasını ister. Klasik olan romantik hareketlerden pek hoşlandığı söylenemez. Daha çok gerçekçi konuşmalar onun hoşuna gider. 

Başak Burcu Kadını İş Hayatında Nasıl İlerler?

Ayrıntılarda boğulan bir karakteri olduğu için iş hayatında da ayrıntılara çok takılır. Yaptığı işin her detayını düşünür. Ancak bu kadar ayrıntıda boğulduğu için de kesin bir başarı bekler. Eğer onunla uyum içinde çalışmak istiyorsanız her halini kabul etmeniz gerekir. Eleştirici bir özelliği olduğu için suçlayıcı konuşmalar da yapabilir. 

Başak burcu kadınını ikna etmek epey zor bir süreçtir. Pek çok mantıklı açıklama yapmak gerekir. Eğer siz de bir Başak kadınını ikna etmeye çalışıyorsanız tamamen gerçekçi bir konuşma yapmalısınız. Mantıksız olan hiçbir şeyi kabul etmeyecektir.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir