Menü Kapat

Bitlis Falcı & Fal

Bitlis Fal nerede Bitlisde Falcı Hizmeti, en iyi falcıya fal baktır. Bitlis Tarot Kahve falı bak yıldızname su ateş falı ve daha fazlası

Bitlis Falcı & Fal nerede? Bitlis Falcı Hizmeti, en iyi falcıya fal baktır. Canlı Tarot Falı Görüntülü ve sesli Kahve falı bak yıldızname su ateş falı bakan falcılar. Hemen Fal Baktırın.

Bitlis Falcı & Fal deyince Nar fal gelir aklınıza… ; Astroloji milattan önceki zamanlarda ilk olarak Mezopotamya Bitlis falcı topraklarında ortaya çıkmıştır. Gökyüzündeki hareketler, gezegenlerin takım yıldızları içinde nerede konumlandıkları, birbirleriyle yaptıkları açılar gibi konularla ilgilidir. Geleceğe dair tahmin ve öngörülerde bulunmasından dolayı astrolojinin de fal olduğu mevzusunda kafa karışıklığı yaşanabilir. Falcılıkta da çeşitli materyaller kullanılmaktadır ancak astrolojiden Bitlis fal farklı olarak sezgisel güç daha önceliklidir.

Bitlis Falcı & Fal İletişim 0534 200 77 77

Aslında popüler düzlemde anlaşılan halinden çok daha fazlasına sahip olan astroloji, belli bir düzeyde astronomi bilgisi de gerektirmektedir. Gezegenlerin, yıldızların konumları ve simgeledikleri temalar üzerinden insan hayatındaki gelişmeleri, gelecekte olabilecek olayların ihtimallerini anlatırlar. Aslında astroloji “Bitlis yıldız haritası” açılımıyla birlikte oldukça somut verilere dayanır. 

Bitlis Fal ve astroloji arasındaki kesişim kümesinin bir diğer elemanı ise  insanlara tavsiyelerde bulunmaktır. Elbette alınan tavsiyeleri yapılması şart eylemler olarak nitelendirmemek gerekir. Ancak hem Bitlis fal hem de Bitlis astroloji yol gösterici özellikleriyle ön plana çıkarlar. 

Bazı Bitlis fal çeşitleri astrolojiyi yardımcı olarak kullanabilir. Özellikle Bitlis falcı gerçek tarot falı akla ilk gelen örnektir. Tarot kartları içerisinde her kartın ayrı bir elementi simgelemesi ve burçlarla olan bağlantısı bilinmektedir.

Astroloji içerisindeki matematiksel hesaplar teknik olarak farklılaşsa da sayısal hesaplamaların yıldızname veya kum falı gibi fal yöntemleri içinde de yer alması ikisi arasında benzerlik gösterir ancak tam anlamıyla birbirlerini kapsamayan ayrı şeyler olduğunu da belirtmek gerekir.

*(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için Bitlis fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir Bitlis gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi Bitlis de gerçek kahve falı online Bitlis tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir