Menü Kapat

Burçlara Göre Erkekleri Neler Soğutur?

ask-melek-tarot-kahve-yildizname-katina-peri-su-fali-online-canli-gercek-sesli-falmelek-falina-bakanlar-nar-fal-ni-burclarini-rclarin-ozellikleri Burçlara Göre Erkekleri Neler Soğutur? | Blog - Nar Fal

Burçlara Göre Erkekleri Neler Soğutur?

Hangi Burcun Erkeği Hangi Tavırlardan Soğur?

Özellikle ilk buluşmalarda çok önemli olan hal hareket ve tavırlar, erkeklerin size ısınmasına ya da soğumasına yol açar. Peki, burçlara göre erkekleri neler soğutur? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Koç Burcu Erkeği

Özellikle arkadaşlarla birlikte yapılan bir görüşmede olabildiğince kibar ve nazik davranır. Kız arkadaşının da onun gibi davranmasını ister. Fazla açık giyinen ve fazla rahat takılan kadınlardan uzak duracaktır ve kız arkadaşının böyle davranması soğumasına neden olur.

Boğa Burcu Erkeği

Bir Boğa erkeği, kız arkadaşının bakımlı ve güzel olmasını ister. Çekici kıyafetlerden hoşlanır ama asla abartılmaması gereklidir. Bakımsızlık ve özensizliğin yanında aşırı kıyafetler ve abartılı makyajlardan da bir noktadan sonra soğuyacaktır.

İkizler Burcu Erkeği

Sürekli evde pinekleyip bir şeyler izlemek isteyen bir kadından bir noktadan sonra soğur. Çünkü o dışarda maceradan maceraya atılmak isteyecektir. Onun dalgalı ve bağımsız, maceracı ruhuna uyum sağlayamazsanız bir noktadan sonra aranızda bulunan bağı koparacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği

Aslında sohbet etmekten gayet hoşlanır ama bazı zamanlarda sessiz olmayı tercih eder. Sizden de saygı bekler. Lakin siz buna uymayıp onun üzerine giderseniz emin olun sizden soğuyacak ve uzaklaşacaktır. Çünkü bu durum gözünü korkutur.

Aslan Burcu Erkeği

Kibar olmasıyla beraber epey düşüncelidir. Aynı düşünceli tavırları kız arkadaşından da bekler. Ancak siz buna uymaz üzerine onu düşünmediğinizi belli ederseniz artık çok geç olacaktır. Bunları görünce sizden soğumaya başlamıştır bile.

Başak Burcu Erkeği

Özensiz, düzensiz ve bakımsız bir kadından hemen soğuyacaktır. Trip atılmasından nefret eder ve bu da onu uzaklaştıran bir nedendir.  Net ve dobra konuşan kadınlardan etkilenir lakin her şeyin ayrıntılı bir şekilde anlatılması da asla hoşuna gitmez.

Terazi Burcu Erkeği

Kendine ait bir sosyal hayatı vardır ve kız arkadaşının da bir sosyal hayatının olmasını ister. Sürekli peşinde dolaşan bir kadından hoşlanmaz. Bazen uzak kalmanız gerekir yoksa sizden soğuyacaktır. Arada ondan uzak kalın ve kendi kafanıza göre takılın.

Akrep Burcu Erkeği

Kadının peşinden koşmayı sever ancak fazlası onu bıktıracaktır. Tamam, ilgisini çekin ve peşinizden koşturun ama bunu asla abartmayın. Bir sınırı olduğunu bilin. Başta gizemli davranmak ve bir süre sonra yavaş yavaş açılmak daha iyi bir seçenek olacaktır.

Yay Burcu

Eğlendiği ve yeni maceralara atılabildiği bir kadını ister. Bu tarz şeylerden uzak duran kadınlar pek de dikkatini çekmez. Standart bir kadından mutlaka soğuyacaktır. Onun dikkatini çeken kadınlar risk alabilen ve cesaretli kadınlardır.

Oğlak Burcu

Gayet zekidir ve eğlenmekten çok hoşlanır. Lakin bir mekanda içkiyi aniden abartıp sarhoş olan kadınlardan çabuk soğuyacaktır. Kız arkadaşı ile eğlenmek ister ama her şey dozunda olmalıdır. Asla abartı sevmez.

Kova Burcu

Duygusallık dozunda güzeldir. Kova burcu erkeği de aslında duygusaldır ama bunun abartılı olmasından çok rahatsız olur. Eğer kız arkadaşı fazla duygusal ise rahatsız olacak ve soğuyacaktır. Ayrıca kıskanılmakta hiç ama hiç hoşuna gitmez.

Balık Burcu

Sürü haline olmaktan bu şekilde yaşamaktan hiç hoşlanmaz. Popüler mekanlara gitmek hiç ona göre değildir. Kız arkadaşı bu konuda ısrarcı davranırsa ondan soğuyacaktır. Daha sıcak ve samimi, sakin ortamlar seçerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir