Menü Kapat

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu Erkeği özellikleri, kadını özellikleri, günlük burç yorumları, aşk, iş, kariyer hayatı. Akrep, başak, kova, ikizler, balık burcu uyumu, cinsellik, nasıl aşık olur, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık yorumu

Koç Burcu Erkeği Olumlu, olumsuz Özellikleri, Aşk, iş, kariyer Hayatı, Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Koç Burcu Erkeği ve İş Hayatı, akrep, ikizler, başak, aslan burcu kadını ile uyumu ve daha fazlası…

Koç burcu erkeği, kıskanç bir yapıya sahiptir. Her zaman bulunduğu ortamda otorite kurmaya çalışır. Asla ikinci plana atılmaktan hoşlanmaz. Hep öncelikli olmak hoşuna gider. Hareketli ve enerjik bir yapısı vardır. Heyecanı hep zirvededir ve ayrıca maceracı bir yapısı vardır. Ne istediğini bilir. Bunla birlikte koç burcu erkeği, kırılgan bir yapıya sahiptir. Kırılgan olduğu için de onu kıran kişiyi kolay kolay affetmez. Belirli bir disipline gelemez. Özgür olmayı ister. Gururunda asla ödün vermeyen bir yapıya sahiptir. Yaşam enerjisini ve coşkusunu kolay kolay kaybetmez. 

Gittiği her yerin ve her mekanın en kalitelisi olmasını ister. Mutlu olması için büyük bir şey olmasına gerek yoktur. Her şeyden mutlu olmayı bilir. Geç kalmaktan veya birinin geç kalmasından hiç hoşlanmaz. Dakik bir yapısı vardır. Her daim azimle çalışır. Eğlenmeyi çok sever. İnatçılığı büyük bir sorun olarak karşınıza çıkabilir. Kendine düşkündür ve hep kendini düşünür. Sorumsuzluk gibi olumsuz bir özelliği de vardır.

Koç Burcu Erkeği Aşk Hayatı Nasıldır?

Hareketli ve inişli çıkışlı bir aşk hayatına sahiptir. Partneri eğer bir hata yaparsa onu affetmesi epey zordur. Hatta ona olan ilgisini bile kaybedebilir. Aşırı ilgiden ve kısıtlanmaktan nefret eder. Kendisi kıskançtır ama bu bunaltıcı derece de bir kıskançlık değildir. Bağımsız hareketleri vardır ve buna müdahale edilmesinden hiç ama hiç hoşlanmaz. İş kavgaya bile gidebilir. Dibine kadar bağlanmayı sevmez. Sevgilisine her zaman ölçülü bir bağlılık duyar.

Koç Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Eğer bir Koç burcu erkeğinin dikkatini çektiyseniz mutlaka size adım atacaktır. Özgüveni yüksek olduğu için adım atmaktan çekinmez. Oldukça girişimci bir yapısı vardır. Kısacası sizden hoşlanıyorsa bunu uzun süre saklamaz. Hemen harekete geçer. Onun, duygularını saklamak, gizlemek gibi bir huyu yoktur. Düşündüğü şeyi açıkça belirtir. Mutlaka haberiniz olur. 

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkeği, güzellik ve estetiğe önem verir. Güzel ve bakımlı bir kadın onun dikkatini çekecektir. Aşık olacağı kadının da kendisi gibi özgüveninin yüksek olmasını ister. Entelektüel ve bilgi düzeyi yüksek bir kadın ister. Özellikle sevgili olacağı kişi, onun dostu da olmalıdır. Bir Koç erkeğine vereceğiniz ilk izlenim çok önemlidir. Çekici ve güzel bir görüntü onun aklında kalmanızı sağlar. Kesinlikle ona müdahale etmeyen bir kadın tercih eder. Özgürlüğünü kısıtlamayan kişiye yönelecektir. Maceraya atılmayı çok sever ve partneri de onun gibi maceraperest olmalıdır. Ona ayak uydurabilmelidir. 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir