Menü Kapat

Ağustos Ayında Doğan Ünlüler

Ağustos ayında doğan ünlüler, ünlülerin doğum günü, aslan burcu ünlüler,oğlak burcu erkeği ünlüler, oğlak kadını ünlüler, kova burcu sanatçılar, başak erkeği ünlüler, oğlak erkeği ünlüler, ünlü ikizler

Ağustos Ayında Doğan Ünlüler, Türk Ünlülerin Burçları, Aslan Burcu Ünlüler Kimler? Ağustos da Doğan Oyuncular Kimler? Akrep Burcu Erkeği – Kadını Ünlüler Kimler

Ağustos ayında doğan ünlüler yerli ve yabancı ünlüler, yaşları, memleketleri, aile hayatları ve küçük tüyoları makalemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca sitemizde ünlülerin falcılarına ulaşabilirsiniz. Tarot falı, kahve falı, yıldızname gibi 80+ fal çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Ağustos Ayında Doğan Ünlüler – Türk Ve Yabancı Ünlüler

Ağustos ayında doğan Türk ünlüler şu şekildedir:

  • Sibel Can 1 Ağustos 1970 yılında doğmuştur. Dansözlük kariyeri ile sanat camiasına kendini atmıştır. Ancak günümüzde şarkıcı olarak hayatına devam etmektedir. 
  • Meryem Uzerli 12 Ağustos 1983 yılında doğmuştur ve Muhteşem Yüzyıl dizisi ile kariyerinde büyük bir çıkış yaşamıştır. Hala oynadığı Hürrem Sultan karakteri ile tanınmaya devam etmektedir.
  • Murat Dalkılıç 7 Ağustos 1983 yılında doğmuştur. Tam ismi ise Sırrı Murat Dalkılıç olarak bilinmektedir. Türk şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir. Özellikle çıkardığı Kasaba şarkısıyla büyük çıkış yaşamıştır.
  • Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Öyle Bir Geçer Zaman ki, Masumlar Apartmanı, Bergen, Kurt Seyit ve Şura gibi pek çok dizi ve filmde yer almıştır. Oyunculuğu ile ön plana çıkan Farah Zeynep, son dönemin en gözdeleri arasında yer almaktadır.
  • Orhan Gencebay 4 Ağustos 1944 yılında dünyaya gelen ünlüler arasında yer almaktadır. Samsun’da doğan sanatçı, Türk besteci, ses sanatçısı, müzik yapımcısı olarak kariyerini sürdürmektedir.
Ağustos ayında doğan ünlüler, ünlülerin doğum günü, aslan burcu ünlüler, aslan burcu olan sanatçılar, aslan burcu olan oyuncular, ağustosda doğan sanatçılar,

Ağustos Ayında Doğan Yabancı Ünlüler

  • Madonna 16 Ağustos 1958 yılında dünyaya gelmiştir. 7 Grammy ödülüna sahip olan Madonna hem söz yazarı, şarkıcı hem de oyuncu ve iş kadını olarak kariyerini sürdürmektedir.
  • Whitney Houston 9 Ağustos 1963 yılında doğmuştur. Toplamda 6 Grammy ödülüne sahip olan Amerikalı şarkıcıdır. Ayrıca dünyanın en çok ödül alan kadın sanatçısı olarak da bilinmektedir.
  • Joan Allen 20 Ağustos 1950 yılında dünyaya gelmiştir. Amerikalı oyunca hayatı boyunca televizyon, sinema ve tiyatrolarda rol almıştır. İlk filminde aldığı rol ile en iyi kadın oyunca ödülüne layık görülmüştür.
  • Evanna Lynch 16 Ağustos 1991 yılında dünyaya gelen ünlüler arasında yer alır. İrlandalı olan oyuncu daha önce Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı filminde rol almıştır. 
  • Timothy Hutton 16 Ağustos 1961 yılında doğmuştur. Altın küre veakademi ödüllü olan Amerikalı bir oyuncudur. Babası ise ünlü bir oyuncu olan Jim Button’dur

İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Diğer Fal Çeşiteleri >> Fal Çeşitleri

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir