Menü Kapat

Balık Burcu Kadını

Kova burcu kadını, erkeği günlük burç yorumları, aşk, iş, kariyer hayatı. Akrep, başak, kova, ikizler, balık burcu uyumu, cinsellik, nasıl aşık olur, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık yorumu

Balık Burcu Kadını Olumlu, olumsuz Özellikleri, Aşk, iş, kariyer Hayatı, Balık Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Balık Burcu Kadını ve İş Hayatı, akrep, ikizler, başak, aslan burcu erkeği ile uyumu ve daha fazlası…

Duygularıyla hareket eder. Aşka ve romantizme inanan bir kadındır. Balık kadınının özellikle hayal gücü çok kuvvetlidir. Her zaman gerçek aşkı arar ve bundan vazgeçmez. Her ne kadar kolay kırılan bir yapısı olsa da hayata ve aşka umut dolu bakar. Evliliğe en yatkın olan burçlardan biridir. Ayrıca geçmişten de kolay kolay kopamazlar. Hem duyguları hem de sezgileri çok kuvvetlidir. Sadık bir burçtur. Güvene çok önem verir ve aldatılmak onun için dehşet vericidir. Sadık olan Balık kadını, kendisi gibi sadık olan bir partner arar. Mantıklı düşünmez çünkü hayatına duygularıyla yön verir.

 Genelde uyumlu ve naziktir. Kabalıktan hiç haz etmez. Mistik bir kadındır. Şefkatli ve vefalıdır. İyi bir anne ve iyi bir eş adayıdır. Derin ve gizemli bir yapısı vardır. Konuşma kabiliyeti oldukça iyidir. Tartışmaları kendi lehine çevirir. Gelecek planları üzerine konuşmaktan pek hoşlanmaz. Hayal dünyasında yaşamayı sever. Bazen kendini gerçekliklere tamamen kapatır. Kolayca kırıldıkları için kolayca da ağlarlar. Kıskançlığı ile bilinir. İlişkilerinde kıskançlığı nedeniyle çok fazla ufak tartışma yaşanır. Bu özelliği yüzünden genelde hep kendisi üzülür. Eğer güvenli bir ortam oluşturulursa kıskançlık krizleri azaltacaktır.

Balık Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Bir erkek ona göre dinlemesini bilmeli. Onu dinleyip dertlerini anlayabilmeli. Olgun ve ayakları yere basan erkekler her zaman dikkatini çeker. Kararlı olması gerekir. Kibar ve ince düşünceli erkeklerden hoşlanır. Kabalıktan hiç haz etmez. Savurganlığı sevmediği için savurgan erkeklerden de pek hoşlanmaz. Balık kadını, romantizme bayılır. Romantik sürprizler ve hediyeler onun aklını başından alacaktır. Sanatçı ruhlu insanlara bayılır. Sanatsal faaliyetlere katılabileceği bir erkek ister. Ancak her şeyden önce güveneceği ve inanacağı bir partner arayışındadır. Onun için güven çok büyük önem taşır.

Balık Kadını İş Hayatında Nasıldır?

Sanatçı bir ruhu vardır. Bu nedenle sanatla uğraşacağı işleri çok iyi götürecektir. Ofis işleri pek ona uygun değildir. İş konusunda hep bir arayış içindedir. Bu nedenle pek mutlu olamaz. Kendisi popüler olmak istemez ancak iş hayatında popüler birinin yanında yer almaktan çok hoşlanır. Ayrıca ilişkilerinde olduğu gibi iş hayatında da güven arar.

Balık Kadını Nasıl Elde Edilir?

Aslında onu elde etmek ve aşık olmasını sağlamak çok zor değildir. Romantik sürprizler çok hoşuna gidecek ve etkilenmesini sağlayacaktır. Küçük ve tatlı hediyeler dışında kibar davranışlarda onu etkilemek için işe yarar. Mutlaka güven verilmesi gerekir. Güvenmediği biri ile birlikte olamaz. Hassastır ve çok kolay kırılır. Onu üzmeyecek ve güvenini kırmayacak birine ihtiyaç duyar. Sevdiğinde tam sever çünkü aşka aşıktır. Aşk onun için vazgeçilmezdir. Sürekli ilgi ve şefkat görmek ister. 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir