Menü Kapat

Bilinmeyen İlginç Fallar

Bilinmeyen İlginç Fallar | Blog - Nar Fal

Bilinmeyen İlginç Fallar

Bilinmeyen İlginç Fallar Nelerdir?

Falın tarihi yüzyıllar öncesine dayanmaktadır. Bu kadar eski bir geçmişe sahip olduğu içinde pek çok çeşidi ortaya çıkmıştır. Her toplum kendine uygun bir fal çeşidini ortaya çıkarmıştır. Buradan da anlaşılıyor ki gelecek merakı o dönemlerde de bulunuyordu. İşte o zamanlarda da oldukça popüler olan fal, günümüzde hala etkisini devam ettirmektedir. Ortaya çıkan fal çeşitleri arasında birde epey ilginç olan fallar bulunuyor. Peki, bu bilinmeyen ilginç fallar nelerdir? Gelin hep birlikte öğrenelim.

Peynir Falı

Oldukça ilginç ve bilinmeyen fal çeşitlerinden biri de peynir falı olarak karşımıza çıkar. Peynir falı için fala bakacak falcı, herhangi bir peynir çeşidini ısırık ile koparır. Isırılan parça alınır ve bozulması için kenara bırakılır. Git gide kurumaya devam eden peynirin aldığı şekiller izlenir. Oluşan izlerden yola çıkılarak da yorumlar yapılır. 

Ayakkabı Falı

Burada ilk gerekli olan malzeme tabii ki ayakkabı. Epey ilginç bir fal çeşididir. Ancak ayakkabı eskimiş olmalıdır. Eski ayakkabının üzerinde oluşan izler esas alınır. İzlere bakılır ve şekilleri doğrultusunda yorumlar yapılır. Tahminler genelde gelecek hakkında bilgi vermektedir. Mutlaka fala baktıracak kişinin eski ayakkabısı olmalıdır.

İncir Yaprağı Falı

Bir adet incir yaprağı alınır. Yaprağın üzerine isim ve merak edilen soru yazılır. Daha sonra bu incir yaprağı kurumaya bırakılır. Kuruma işlemi eğer yavaş gerçekleşirse gelecek güzel olacaktır. Hızlı bir şekilde kuruyorsa gelecek hakkında pek de iyi şeyler söylenemez. Aslında başka ağaçların yaprakları da bu falda kullanılabilir ama incir yaprağı geniş olduğu için daha uygundur. Yaprak ne kadar genişse yorum da bir o kadar iyi olacaktır. 

Defne Yaprağı Falı

Eski Yunan döneminden kalan bir fal çeşididir. Sorulan soruya evet ya da hayır cevabını verir. Öncelikle bir defne yaprağı alınır ve ateşin içine atılır. Yanan yaprağın çıkardığı çıtırtılar dinlenir. Çıtırtıların sesi yüksek çıkıyorsa iyi bir anlam çıkarılır. Ses yoksa ya da çok az geliyorsa kötü sonuçlar çıkarılır.  

Cinsel Organ Falı

Eski bir fal çeşidi olmasına rağmen günümüzde hala bakılmaya devam edilmektedir. Özellikle Hindistan’ın bazı yerlerinde, Asya’da ve Japonya’da yaygındır. Erkeklerin penisine ve kadınların vajinasına bakılır. Cinsel organlar esas alınarak gelecek hakkında tahminler çıkarılır. Birde Budist rahipler tarafından bakılan bir fal çeşidi olduğu biliniyor.

Bağırsak Falı

Fala baktıracak kişi, alacakaranlıkta bir kurban yakalar. Onu öldürür ve falcıya sunar. Falcı ise bu hayvanın iç organlarından özellikle de bağırsaklarından yola çıkarak fala bakar. Geleceğe yönelik bakılan bir faldır. Tamamen gelecek hakkında fikirler çıkarılır. Eski Roma toplumunda yaygın olan bir yöntemdir ve zamanla başka toplumlara da yayılmıştır.

Meme Falı

Burada öne çıkan meme uçlarıdır. Meme uçlarının etrafında bulunan çizgiler ve şekillere bakılır. Şekillerden yola çıkılarak tahminler yürütülür. 

Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir