Menü Kapat

Burçların İkinci Kişilikleri

Burçların İkinci Kişilikleri | Blog - Nar Fal

Burçların İkinci Kişilikleri

Burçların Gizli Olan İkinci Kişilikleri Nelerdir?

Koç Burcu

Her ne kadar inatçı yapısı ile öne çıksa da aslında aşırı derece de kararsızdır. Özellikle bir buluşma olacaksa gelecek kişinin geç kalması onu çok rahatsız eder. Bir yere geç kalmamak için her şeyi yapar. 

Boğa Burcu

Yemeklere çok düşkün olan Boğa burcu ayrıca güzel olan her şeye de düşkündür. Bir şey alacaksa en güzeli olsun ister. Bir eşya ya da kıyafet alımında mutlaka en güzel görünene eli gidecektir.

İkizler Burcu

Konuşkan, sevecen ve heyecanlı olan İkizler burcu ayrıca kaygılıdır. İletişim kurmakta üstüne yoktur ancak bir yandan da kaygılar içinde boğulan bir yöne sahiptir.

Yengeç Burcu

Duygusal hareket eder ve epey karamsardır. Bunların yanında birde bilinmeyen özelliğe sahiptir. İnsanları manipüle etmeyi başarır. Kısa sürede diğer insanları etkisi altına alabilir.

Aslan Burcu

Cömert tavırlarıyla bilinir ve lükse, gösterişe düşkündür. Özelliklerinden biri de tembel olmasıdır. Gizli kalan bir özelliğidir bu ama Aslan burçları epey tembel olmaktadır.

Başak Burcu

Mantıklı hareket eden, pratik düşünen ve akılcı davranan Başak burçları aslında mızmızdır. Onların mızmızlandıklarını sürekli görebilirsiniz. Kolay memnun olmaz ve hemen mızmızlanır.

Terazi Burcu

Politik tavırları ve kibar davranışları ile öne çıkar. Aslında tartışmalardan uzak durmaya çalışır ama kin tutar. Pasif agresif bir tavır sergilemeye başlar.

Akrep Burcu

Akrep burcu, tutkularıyla ve istikrarlı davranışı ile bilinir. Çokta kıskançtır. Bunların dışında eski kafalıdır. Monoton bir hayatı maceralı bir hayata tercih eder.

Yay Burcu

Özgürlüğüne düşkün ve kısıtlanmayı sevmeyen bir yapısı vardır. Eper rahat bir insandır. Lakin bu onun sözlerini filtrelemesini engelliyor. Bazen bundan dolayı patavatsız birine dönüşebiliyor.

Oğlak Burcu

Her daim disiplinli ve çalışkan yapısı ile takdir edilir. Lakin Oğlak burcu aşırı karamsardır. Hatta bu karamsarlıkta boğulup ümitsizliğe kapıldıkları çok olur.

Kova Burcu

Dışarıdan görünen sağlam yapısının içinde bir hayalperest yatar. O kadar çok hayal kurar ki hayallerinde kaybolur. Aslında iç dünyası dışarıya yansıttığından biraz daha farklıdır.

Balık Burcu

Sevecen ve şefkatli yapısı ile öne çıkar. Aşırı duygusal ve hassastır. Tüm bunların altında bir işgüzar yatar. Bazen aşırı meraklı birine dönüşür. İlgisi ile de insanları bıktırabilir.

Burçların Gizli Olan İkinci Kişilikleri Nelerdir?
Burçların Gizli Olan İkinci Kişilikleri Nelerdir?

İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir