Menü Kapat

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını, erkeği günlük burç yorumları, aşk, iş, kariyer hayatı. Akrep, başak, kova, ikizler, balık burcu uyumu, cinsellik, nasıl aşık olur, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık yorumu

Boğa Burcu Kadını Olumlu, olumsuz Özellikleri, Aşk, iş, kariyer Hayatı, Boğa Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Boğa Burcu Kadını ve İş Hayatı, akrep, ikizler, başak, aslan burcu erkeği ile uyumu ve daha fazlası…

Boğa burcu kadınının en temel özelliği olarak hayatına az insan alması gösterilebilir. Az ve öz insan onun için yeterlidir. Genelde ailesine düşkündür ve evcimen bir yapıya sahiptir. Hayatına aldığı insanlar ve ailesi dışında olan kişilerle iletişimi çok yüzeyseldir. İletişim konusunda pek de iyi oldukları söylenemez. Doğru insanı ararken yanlış birlikteliklere sürüklenebilirler. İletişim konusunda iyi olmadığı için sessiz ve sakin bir yapıdadır. Ancak yoğun duygulara sahiptir. Bazı durumlarda gereğinde fazla sorumluluk alır ve gereksiz sorumlulukların altına girer. Annelik tam onlara göredir. Evlerine ve ailesine çok düşkündür. Evi ile bütünleşen bir özelliği vardır. Asla evi ve ailesinden şikâyetçi olmaz. Her zaman disiplinlidir ve derli topludur. Yemeklere karşı zaafı vardır. Bu nedenle mutfağa ilgi duyar. 

Duyguları dibine kadar yaşamayı sever. Kararları konusunda nettir ve bir an önce bunları uygulamaya koyar. Şefkatli bir yapısı vardır. Oldukça sıcakkanlıdır. Ancak ailesi içinde bu sıcaklık ve şefkat çok daha net görünür. Her zaman istikrarlı bir tavırdadır. Değişken değildir. Sabit fikirlidir. Bazen aşırı kıskanç olabilmektedir. Kıskanç olduğu kadar inatçı bir yapısı da vardır. Sadece kendisini ve ailesini düşünür. Bunun dışında pek kimseyi umursadığı söylenemez.

Boğa Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Aşırı davranışlardan asla hoşlanmaz. Daha çok sakin yapılı kişiler onun dikkatini çeker. Ayrıca Boğa kadını, kendisi gibi evcimen bir erkek arayışındadır. Güvenebileceği birini ister. Sakin ve sessiz olmalarına rağmen yoğun duygulara sahiptir. Sadakat, bir Boğa kadını için çok önemlidir. Bir erkekten en büyük beklentisi sadık olmasıdır. Boğa kadını için aldatılmak kâbus gibidir. Aldatılmaktan çok korkar. Her daim güvenli bir liman arayışındadır. Güvenmediği bir insanla asla bir arada olmaz.  

Sevdiği adam ile evlenmek ister. Şikâyetçi bir yapıya sahip olmadıkları gibi sorumluluk almaktan asla kaçmaz. Kendisi gibi eviyle bütünleşecek bir erkekle beraber olmak isteyecektir. Aile kurmak, onlar için muhteşem bir duygudur. Genel anlamda bakıldığında en çok Oğlak burcu ile uyum gösterir. Bunun dışında Terazi ve Aslan burcu ile de uyum sağlayacaktır. Ancak İkizler, Yay ve Kova burcu kesinlikle Boğa kadınının yapısına uygun değildir. Tamamen zıt burçlardır.

Boğa Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Bunun en önemli belirtisi kıskançlıktır. Boğa burcu kadını, sevdiği ya da hoşlandığı birini çok kıskanır. Hatta bu kıskançlık yüzüne bile yansıyacaktır. Kıskançlıktan yanakları kızarır. Hoşlandığı erkeklerin bir başka kadınla konuşmasından bile asla hoşlanmaz. Boğa kadını kolay affeder. Özellikle ona şefkat ve ilgi göstererek gönlünü kazanabilirsiniz. Asla kırıcı bir laf etmemeniz gerekir. Bununla birlikte ona emir verilmemesi gerekir. Emir almaktan hiç hoşlanmaz. Samimi ve abartısız erkekler, ilgisini çekecektir. Değişken yapıya sahip olan burçlar ile pek anlaştığı söylenemez. En çok Oğlak burcu ile uyum sağlayacaktır. 

Boğa Burcu Kadını Aşk

Aşkın özlemini çeken bir burçtur. Bu nedenle yanlış ilişkilere de sürüklenmesi kolaydır. Sadık olması ile birlikte karşısında bulunan kişiye her daim güven verir. Kararlı tavırlar sergiler. Partnerinin de kararlı, sadık ve emin adımlarla ilerleyen biri olmasını ister. Karmaşadan ve düzensizlikten nefret eder.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir