Menü Kapat

BURÇLAR EN ÇOK HANGİ TATLIYI SEVER?

BURÇLAR EN ÇOK HANGİ TATLIYI SEVER? - Blog - Nar Fal

Sizin de karşınıza “ben tatlı sevmem” diyen tipler muhakkak çıkmıştır. Yiyip yiyip kilo almayanlar ekolünden sonra en çok gıcık olduğumuz bu topluluk hiç olmazsa çikolatalı pudingi bile severek yemiş, annelerinin yaptığı reçelleri kaşıklamışlardır.

Ancak bu yazı biz tatlı düşkünleri için yazıldı. Şerbetlisinden sütlüsüne, çikolatalısından meyvelisine, sıcak tüketileninden soğuk yenenine kadar her türlüsüne varız! Ancak elbette porsiyon kontrolüne de dikkat etmeyi atlamamak kaydıyla.

ATEŞ BURÇLARI

Koç, Aslan ve Yayların elementi ateş grubu burçları şerbeti bol tatlı severler. Fıstıklı veya cevizli ayırt etmeden baklavalar, içi muhallebili şöbiyetler, fıstık sarmalar, tulumba tatlısı, İzmir lokması gibi aklınıza gelebilecek altından şerbetinin aktığı her tatlı onlara göredir.

SU BURÇLARI

Kendileri gibi mideleri de hassas olan Yengeç, Akrep ve Balıklar hafif tatlıları tercih ederler. Meyveli parfeler veya vanilyalı dondurmalar, sakızlı muhallebi, keşkül, kazandibi onların midesinden önce gözlerinin bayram etmesini sağlar.

TOPRAK BURÇLARI

“İçinde çikolata olan her şeye varım.” diyenler çoğunlukla Boğalar, Başaklar ve Oğlaklardan çıkar. Profiterol, föndü, içi drajeli çikolatalı yaş pastalar, brownieler, ıslak kekler tam onlara göredir.

HAVA BURÇLARI

Yeniliklere açık İkizler, Terazi, Kovalar farklı ülkelerin lezzetlerini tatmak için can atarlar. Tiramisu, ekler, çeşit çeşit cheesecakelerin yanı sıra churros, waffle, pavlova gibi tatlı deyince ilk akla gelmeyen lezzetlere koşarlar. 

*

(Fallara ilginiz büyük ve fal baktırmak istiyorum diyorsanız fal kafelere uğrayıp gerçek tarot falı aşk falı kahve falı su falı gibi dilediğiniz fal çeşitleri içinden benliğinizin gizli noktalarını da keşfedebilirsiniz.)

İlgili yazılar

60 Comments

 1. Emre Yılmaz

  Ateş burçları bol şerberli tatlı severmiş iyi seçim. Bence bende bol şerbetli severim. Şerbetsiz keyif almam tatlıdan. Ama bol şerbetli olursa daha çok keyif alırım. ?

 2. Şahin Ersoy

  Kesinlikle hava burcuyum çünkü gerçekten de cheesecake ve waffle’a bayılıyorum ve evet farklı ülkelerin lezzetlerini tatmak istiyorum.

 3. Fadime

  Gercekten beni taniyormuşsunuz gibi hissettim ya nerden nasıl bilebiliyorsunuz ki sevdiğim tatlıyı da bilmezsiniz artık

 4. Aslı

  Evet gerçekten çikolata tatlıları bayılırım Hatta gece yarısı bile çok canım çektiğinde gider alırım o kadar ki seviyorum Zaten burada da yazmışsınız Gerçekten beni çok iyi sanıyorsunuz burçları en ince ayrıntısına kadar anlatıyorsunuz teşekkürler

 5. Yaren

  Tulumba tatlısı çok güzel en sevdiğim tatlılardan bir eve burcuna ve çıkması doğru bilgiye sizden bulmam beni çok memnun etti

 6. Nasibe

  Ateş burçları yorumlarına çok güzel aydınlatıcı olmuş bütün gurublar ayrı bir aydınlatıcı teşekkürler

 7. Dilara

  Gerçekten ben de çikolatalı tatlı ne bileyim browni falan hepsini severim ne diyorsanız o dur Siz neredeyse Hayatımın her şeyini Bileceksiniz

 8. Sertap

  Browni ve çikolata tatlı gerçekten çok severim Siz de burada yazmışsınız bu kadar bileceğiniz tahmin etmiyordum

 9. Turkan

  Gerçekten browni dediğimde Bütün dünya benim için durur elimden geleni yaparım o çikolatalı tatlı yemek için siz de bunu bil misiniz Teşekkür ederim

 10. Zehra

  Ben de çok şerbetli tatlıları severim sizde yazmışsınız Ben bayılırım resmen gördüğümde dayanamam teşekkür ederim

 11. Emine

  Çikolatalı tatlılar çok severim browni Waffle falan çok hoşuma gider burcuma da onu yazmışsınız zaten Teşekkür ederim

 12. Merve

  Damak tadından dolayı sütlü ve hafif tatlılar çok severim Siz de buraya yazmışsınız bir tanesini bu kadar şeyi nasıl biliyorsunuz

 13. Abdurrahman Damar

  Ben ikizler burcuyum evet tiramisuyu çok beğeniyorum gerçekten de bu konuda harikasınız nar fal sitesi tebrik ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir