Menü Kapat

Burçlara Göre Erkekler ve Genel Özellikleri

fal-falci-burc-burclarin-ozellikleri-burclar-burc-burclarin-ozellikleri-erkekleri Burçlara Göre Erkekler ve Genel Özellikleri | Blog - Nar Fal

Burç Nedir?

Astronomik olarak gökkubbede yer alan 12 Takım Yıldızına burç denir. Astrominin incelediği takım Yıldızlarıyla Batı Astrolojisinin hiçbir alakası yoktur. Batı astrolojisi Mevsimleri esas alarak çıkartılır. Bir insanın anne karnından çıkıp ilk nefesini aldığı anda gökyüzü konumunu gösteren şemaya Yıldız Haritası adı verilir. Astroloji Göksel olan cisimlerin İnsanla arasındaki ilişkiyi inceler, Gökbilim ilmi ise Gökyüzünde bulunan Takım Yıldızlarını, Yıldızları, Göksel olan bütün cisimlerin inceleyen bilim dalıdır.

Burçlara Göre Erkeklerin Genel Özellikleri

Bazen suskun birine bazen konuşkana bazen hareketliye denk geliriz. Hepsi birbirinden farklıdır. Ne yapacağımızı, ona nasıl davranacağımızı bilemeyiz. İşte bunun için gelip burçlardan yardım almaya çalışırız. Bundan dolayı da sizinle bu yazımızı paylaşıyoruz. Bakalım hangi burcun erkeği hangi özelliklere sahipmiş? Hadi gelin hep birlikte inceleyelim.

Koç Burcu

Yerinde duramayan, hareketli, canlı bir erkektir. Yaratıcıdır ve kendine özgü fikirleri vardır. Fazla ağırbaşlı insanlara odaklanamaz. Bazen hoşgörüsüz ve düşüncesiz davranışları olabilir. Çok cömerttir. Sevdiği insan için her şeyini ortaya koyabilir. Lakin çok inatçı bir yapıya da sahiptir.

Boğa Burcu

Sessiz, sakin, dikkatli hareket eden bir yapısı vardır. Aslında sabırlıdır ama damarına basıldığında dünyayı insana dar edebilir. Doğallıktan hoşlanır. Eğer aşık olursa fedakar ve koruyucu birine dönüşür. Yemek yapmayı ve özellikle de yemek yemeyi çok sever.

İkizler Burcu

Yerinde duramaz, sürekli bir şeyler yapmak, bir şeylerle uğraşmak ister. O kadar hareketlidir ki bazen ne yapacağını bilemez. Aniden mutlu ya da mutsuz olabilir. Farklı biri haline dönüşme hızı, ışık hızıyla yarışır. Ayrıca çok zekidir ve iletişim kurmaktan, sohbet etmekten büyük keyif alır.

Yengeç Burcu

Hassas, kendi halinde takılan, duygusal bir erkektir. Evde takılmaktan büyük keyif alır. Aile kavramına büyük önem verir. Kalbi çok yumuşaktır ve sevecen tavırlara sahiptir. Aslında cimri değildir ama lüks şeylerden de pek keyif almaz. Şefkatli bir yapısı vardır.

Aslan Burcu

Şefkatli ve koruyucu bir karakteri vardır. Şık görünmekten ve karşındaki kadınında öyle olmasından hoşlanır. Ayrıca çok cömerttir. Cimri olduğunu asla göremezsiniz. Liderlik özelliği vardır. Her zaman ön planda ve zirvede olmak ister. Gösterişten hoşlanır.

Başak Burcu

İş hayatına çok önem verir. Çalışkan ve disiplinli bir yapısı vardır. Aile bağlarına, dostlarına sadık insanlardır. Pratik olduğu da söylenebilir. Güzelliğe ve samimiyete önem verir. Bazen utangaç tavırlar sergileyebilmektedir. Kolay kolay samimi olmaz.

Terazi Burcu

Aşkı ve arkadaşlığı karıştıran bir erkektir. Yapılan her işi kendi mantığına uygun hale getirmeye çalışır. Çok kararsızdır ve bu kararsızlığı yüzünden çabuk fikir değiştirebilir. Eğer birine aşık olursa onun için her şeyi yapar. Ayrıca tam bir aşk insanıdır.

Akrep Burcu

Son derece ihtiraslı, tutkulu bir erkektir. Her ne kadar masum dursa da arkasında zehirli bir iğne saklar. Çok naziktir ama buna asla aldırmayın. Bununla birlikte gizemli şeylerden çok hoşlanır. Gizemi çözmek için çabalar. Yalnız kendi fikrini önemser.

Yay Burcu

Hayalperest biridir ve çok hareketlidir. Gezmeyi, seyahat etmeyi çok sever. Adım atmaktan çekinmez. Eğer en ufak bir ışık bile görürse hayalini gerçekleştirmek için çabalar. Oldukça cesur ve maceracı bir insan olduğunu unutmamak lazım,

Oğlak Burcu

Utangaç bir karaktere sahiptir. Duygularını gizlemek için farklı şekilde davranabilir. Aklı başındadır ve disiplinli olmaktan yanadır. Aile bağlarına çok önem verir. Eğer karşı cinse ilgi duyarsa bunu gizlemek için her saçmalığı yapabilir. İş hayatına büyük önem verir.

Kova Burcu

İnsanlarla kolayca arkadaş olabilir. Kendinden gizlenen bir şeyi fark ettiğinde uykuya bile dalamaz. Sakin bir insandır ama bir yandan da ne yapacağı belli olmaz. Pek kıskanç değildir. Sadakatsizlik yapmaz. Birikim yapmayı ihmal etmez.

Balık Burcu

Hassas, duygusal ve çekingen bir erkektir. Hayal dünyası çok geniştir. Hatta bu hayal dünyasını, sanata aktarabildiğinde güzel işler başarır. Çok kibardır. Bunun yanında meraklı bir yapısı vardır ancak kimsenin üzerine gitmez.

Online Fal Baktırmak İçin

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir