Menü Kapat

Dünya Üzerinde En Popüler Olan Fal Çeşitleri

Dünya Üzerinde En Popüler Olan Fal Çeşitleri |

Dünya Üzerinde En Popüler Olan Fal Çeşitleri nelerdir? Kahve Zar, el, Tarot falı bakla renk falları iskambil falı bak veya baktırmak için Doğru adrestesiniz. Şimdilik Çeşitleri öğrenelim Kararını verdiğiniz Fal için Hemen bize ulaşın.

En Çok Bakılan Fal Çeşitleri Nelerdir? Kahve Zar, el, Laro Melek Çingene Peri Tarot falı bakla renk falları iskambil falı bak veya baktırmak için Doğru adrestesiniz. Şimdilik Çeşitleri öğrenelim Kararını verdiğiniz Fal için Hemen bize ulaşın.

Kahve Falı

Kahve falı, daha çok Türkiye’de bakılan bir fal çeşididir. Türk kahvesi içildikten sonra kalan fincan kapatılır. Ardından fincanda farklı şekillere bürünen telveler yorumlanır. Falın bakıldığı esnada baktıran kişinin de dilek tutması gerekir. Özellikle kahvenin az şekerli olması daha iyi sonuçlar verecektir. Gerçek falcı tarafından bakılan kahve falı doğru sonuçlar doğurur.

Zar Falı

Zar falı 2 adet zar ile bakılmaktadır. Bu zarların üzerinde 10 adet farklı sayı vardır. Fal için kullanılan zarlar, özeldir. Bakıldığı esnada tam 3 adet dilek tutulur. Zarlar atıldığında üstte gelen kombinasyonlara göre yorum yapılır. Oldukça yaygın bir fal çeşididir ve tarihi çok eskilere dayanmaktadır.

El Falı

İnsanın elinde avucunun içerisinde bazı çizgiler vardır. Avuç içinde diğerlerine göre daha belirgin olan 3 çizgi bulunur. İsimleri akıl çizgisi, hayat çizgisi ve kalp çizgisidir. 2 çizgi daha vardır ancak bunlar her insanda belli değildir. Şöhret ve kader çizgisi olarak isimlendirilir. Çok eski bir fal çeşididir. El falı nın geçmişi Mısır’a ve Hindistan’a dayanır.

Tarot Falı

Diğer tüm falların dışında en çok popüler olan fal çeşidi tarot falı dır. Ayrıca en mistik fal çeşidi olduğu da söylenebilir. 72 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Aşk, kader, kısmet gibi konularda gelecekten haber vermektedir. Tarot falı, kendi içinde de pek çok çeşide sahiptir. Şaman tarotu, melek tarotu, aşk tarotu, zen tarotu gibi çeşitleri vardır. Tarot falı na bakmak için genelde üç kart seçilir. Her bir kartın farklı bir anlamı vardır ve yanında çıkan diğer kartlara göre anlamlar değişiklik göstermektedir.

Bakla Falı

Kökeni Hindistan’a dayanan bir fal çeşididir. Yoruma açık bir fal çeşidi olduğu söylenebilir. Malzeme olarak bakla kullanılabilirken ayrıca taşta kullanılabilir. Fal bakılmaya başlanmadan önce bir dilek tutulması gerekir. Dilek tutulduğu esnada taşlara dokunulmalıdır.

Renk Falı

Renk falı aslında karakter analizi olarak da yorumlanabilir. Her rengin farklı anlamı vardır. Ayrıca her insan başka rengi kendine daha yakın hisseder. Bu bilgiler doğrultusunda kişinin karakteri hakkında yorumlar yapılır. 

İskambil Falı

32 adet iskambil falı bakmak için kart bulunur. Bu kartların her birinin farklı anlamları vardır. Yalnızca falan bakan kişinin kartlara bakması doğru değildir. Bir izleyiciye de ihtiyaç vardır. İskambil falı kartlarını yorumlamak için gerçek falcı ya ihtiyaç duyulur. Yanlış bir kişinin bakması pek de doğru sonuçlar doğurmayacaktır. 

 İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Nar Fal Merkezi

Dünya Üzerinde En Popüler Olan Fal Çeşitleri nelerdir? Kahve Zar, el, Tarot falı bakla renk falları iskambil falı bak veya baktırmak için Doğru adrestesiniz.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir