Menü Kapat

Hangi Gün Doğdum?

Hangi gün Doğdum? Doğduğunuz günü çok kolay hesaplayalım. Siz doğum tarihinizi yazın biz size gününü söyleyelim.

Hangi gün Doğdum? Doğduğunuz günü çok kolay hesaplayalım. Siz doğum tarihinizi yazın biz size gününü söyleyelim.

Hangi gün Doğdum? diye sormanıza gerek yok sizler için hangi gün doğdunuz ise hemen sonuç veriyoruz. Bir sevdiğinizin eşinizin arkadaşınızın sevgilinizin hangi gün doğduğunu öğrenmenin en kolay yolu.. Hadi başlayalım..

HANGİ GÜN DOĞDUN?

Doğduğunuz tarihi yazın ve hesapla tuşuna basın

Doğduğunuz ay(1-12):

Doğduğunuz gün (1-31):

Doğduğunuz yıl(ornek:1881):

Doğduğunuz tarih:

DOĞDUĞUNUZ GüN:


SİZ HİÇ ONLİNE FAL BAKTIRDINIZ MI?

Neden Online Telefon Fal ?

Online fal cafe ler aracılığı ile telefonda fal uygulaması üzerinden size uygun bir falcıya bağlanarak online olarak 3 kart Tarot Falı, kahve falı, su falı, katina falı, ateş falı, Aşk Falı  bakılabilmekte ve evinizden çıkmadan bu fal deneyiminin tadını çıkarabilmektesiniz.

Ayrıca Online fal cafe ler aracılığı ile telefonla fal uygulaması ile günümüzde tüm fallara baktırabilmek mümkün hale gelmiştir.

Unutmayın ki Online fal cafe olarak hizmet veren NAR fal cafe ve fal santrali gibi telefonda fal uygulaması ile haftanın 7 günü günün 24 saati istediğimiz yerden falımıza baktırabiliriz.

Whatsappdan Bilgi Alabilirsiniz.

Kahve Falı, Çingene Tarotu, Peri veya Melek Tarotu hatta yıldızname bile diğer tüm fallar gibi online olarak baktırmak mümkündür ve ayrıca tıpkı yüz yüze fal baktırmak gibi sonuçları kesin ve tatmin edicidir.

Ayrıca Online fal cafe olarak hizmet veren Nar fal cafe 100’ün üzerinde falcısı ve kalabalık bir danışma hattı çalışanları ile hizmet vermektedir. Nar telefonda online fal cafe nin danışma hattını ücretsiz arayabilir aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ayrıcı Sesli Nar fal cafe canlı danışma hattını aradığınızda danışma hattı çalışanları tüm sorularınıza tatmin edici cevaplar verdiği gibi ihtiyacınıza uygun falcıya sizi yönlendirerek hem zamanınızın hem de paranızın boşa gitmemesini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir