Menü Kapat

Tarot Falı Çeşitleri

Tarot Falı Çeşitleri | Blog - Nar Fal

Tarot Falının Çeşitleri Nelerdir?

Tarot falı, yıllar öncesine dayanan ve günümüze kadar gelip hala popülerliğini sürdüren bir fal çeşididir. Başlarda kartlar, oyun amacıyla kullanılıyordu. Ancak git gide gelecekten haber veren bir aracıya dönüşmüştür. Günümüze kadar gelirken tarot falının pek çok çeşidi de ortaya çıkmıştır. Melek tarotu, Katina tarotu, Çingene tarotu, Rumi tarot gibi çeşitleri günümüzde popülerliğini korumaktadır.

Melek Tarotu Nedir ve Nasıl Bakılır?

Melek tarotu, 72 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Fala baktıran kişinin kafasındaki sorulara cevap verir. Burada cevapları aslında hep yanımızda olan meleklerin yardımı ile alırız. Yani melekler bize yol gösterir. Hayatımızda bulunan sorunları nasıl çözebileceğimize dair fikir verecektir. Sorulan tüm sorulara net bir şekilde cevap verir. Ancak yalnızca soruya odaklanılması gerekir. Aklımızın başka bir düşünceye kayması, net cevapların çıkmasını engelleyecektir. Ayrıca özellikle kendinizi çıkmazda hissettiğinizde ve aklınız karıştığında baktırmanız gereken bir tarot çeşididir.

Çingene Tarotu Nedir ve Nasıl Bakılır?

500 yıllık bir tarihe sahiptir. Çingenelerin geleneklerini özenle korumuştur. Toplamda 78 adet karttan oluşan bir desteye sahiptir. Her kartın farklı bir anlamı vardır. Bunun yanında kartlar, gayet sade ve açıklayıcıdır. Özellikle hayatımızda yer alan sırların açığa çıkmasında yardımcı olacaktır. Farklı farklı dizilimlere sahiptir. Her dizilim farklı bir konuyu ele alacaktır. Farklı detaylara sahiptir. Fal baktıran kişinin istediği konulara uygun olarak hangi dizilimi seçeceğine karar verilir.

Rumi Tarot Nedir ve Nasıl Bakılır?

78 adet karttan oluşan bir desteden oluşur. Üstelik derin anlamlar içeren kartlara sahiptir. Anadolu’nun zengin kültürü içerisinden çıkan Mevlana’nın sözleri ile birleştirilen kartlar, oldukça yol göstericidir. Basit Rumi tarot dizilimi dışında badem kapısı isimli bir dizilime de sahiptir.  Bu dizilimler kişinin ruhunu aydınlatacak kadar zengin bir içeriğe sahiptir. Etkileyici yorumları ile kişinin zihnini aydınlatarak yol gösterecektir. 

Katina Tarotu Nedir ve Nasıl Bakılır?

Genelde aşk hayatına yönelik baktırılan bir tarot çeşidi olarak yorumlanabilir. Aşk hayatınızda yer alan sorunları gün yüzüne çıkararak nasıl davranmanız gerektiğini söyleyecektir. Çıkışına bakıldığında ise oldukça hüzünlü bir hikayeye sahip olduğu görülür. Katina isimli bir kadının hikayesinden yola çıkılarak ismine Katina aşk tarotu denilmiştir. Toplamda 65 adet karttan oluşur ve bu kartlar aşk, ilişki ve evlilik hayatına dair yorumlamalara sahiptir. Kişinin aşk hayatı ve partneri hakkında pek çok bilgiye sahiptir.

Online Fal Baktır

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir