Menü Kapat

Tarot

tarot, tarot falı, canlı tarot, online tarot, tarot bak, sanal tarot, tek kart tarot

Tarot Nedir? Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Canlı Bakımı Nasıl Yapılır? En iyi kim bakar? Online Tarot Falına bak veya baktır. tek üç kart Aşk Kariyer iş ve daha fazlası…

Tarot falı, oldukça eski dönemlerde ortaya çıkmış ve zaman içerisinde yayılmış bir fal çeşididir. Oldukça eski olan bu fal çeşidi kahve falı ile birlikte en popüler fal çeşitleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra zamanla ilerleme kaydederek kişinin hayatına dair pek çok detay vermiştir. Aynı zamanda pek çok çeşidi bulunmakta ve her çeşidi farklı konulara dair bilgiler vermektedir. Tüm dünyada oldukça farklı etkilere sahip olan tarot falı başta klasik tarot olmak üzere, katina, rumi, laro gibi birçok çeşidi daha ortaya çıkarmaktadır. 

tarot falı bak, tarot tek kart, tarot kartları, katina falı

Tarot Falı Bakarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her fal çeşidinde olduğu gibi tarot falında da dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanır: 

  • Seçilen kartların mutlaka sol el ile çekilmesi gerekir. Çünkü sol el beynin yaratıcı olan kısmına bağlıdır.
  • Sadece baktıracak olan kişi kartlara müdahale etmelidir. Başka bir kişinin müdahale etmesi doğru değildir ve yanlış sonuçları da beraberinde getirir.
  • Sesli Tarot kartları mutlaka kutusunda tutulmalıdır.
  • Sesli Tarota özel olarak ipek bir kumaş alınmalıdır.
  • Herhangi biri tarafından bakılmamalıdır. Uzman ve Sesli falcı tarafından bakılan tarot falı doğru sonuçları doğurur.

Tek kart tarot aşk falı ilişki açılımı sayesinde ilişkinizin gidişatı hakkında tek kart seçilerek yorum yapılır. 72 adet karttan oluşan deste içerisinden fal baktıran kişi, tek bir kart seçer. Ancak bu kartı seçerken sadece aşk ile ilgili olan niyetine odaklanmalıdır. Bu sayede tarot aşk falı daha doğru bir cevap verecektir. Kişi bu kartlardan bir tanesine odaklanır ve gelecek ilişki hayatı hakkında bilgi alır. Sorusunun cevabı da seçilen kart üzerinden yorumlanır. 

Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Tarot falı nasıl bakılır sorusu merak konularından biridir. Öncelikle baktırmak için yapılması gereken ilk şey niyet tutmaktır. Tutulan niyet sonrasında kartlar karıştırılır. Ardından fal baktıran kişiden bu kartlardan bazılarını seçmesi istenir. Ancak bu esnada tamamen niyete odaklanılmalı ve başka bir şey düşünülmemelidir. Eğer başka şeyler düşünülürse tarot falı bakımı esnasında yanlış sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bunun yanında seçilen kartlara iyi odaklanılması gerekir. Bu işlemlerden sonra seçilen kartlar falcı tarafından tek tek açılır. Açılan kartlara ise yorum yapılır. Açılan kartın birlikte çıktığı diğer kartlara göre de anlamı değişebilmektedir.

Bunun dışında tarot falı nasıl bakılır sorunun genelce cevabı bu iken tarot çeşidine göre de bakım şekli değişebilmektedir. Çünkü tarot falı içerisinde birçok çeşidi barındırır. Bunlar çingene tarotu, şaman tarotu, rumi tarot, melek tarotu, katina tarotu ve daha fazlası olarak karşımıza çıkar. Hepsinin farklı bakımları ve farklı dizilimleri vardır. Ayrıca bazılarının odaklandığı konular da farklıdır. Ancak tarot falı nasıl bakılır sorunun genel cevabı evrensel tarota yönelik olarak verilir.


Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

Diğer Fal Çeşiteleri >> Fal Çeşitleri

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir