Menü Kapat

ENLERİNE GÖRE BURÇLAR

ENLERİNE GÖRE BURÇLAR | Blog - Nar Fal

Burcunuzun, yani en azından Güneş burcunuzun özelliklerini az veya çok biliyorsunuzdur. Peki istatistiklere göre burçların enlerini hiç merak etmiş miydiniz? Bu arada fal baktırmak için veya doğum haritası analizinizi yaptırmak için online fal seçeneği de artık aktif. Yalnız dikkatinizi çekmek istiyoruz; sanal değil online fal yani buradaki falcılar gerçek falcı . İster kahve falı ister tarot falı , su falı ya da yıldızname her fal çeşitleri online fal olarak gerçek falcı farkıyla sizlerle.

En tehlikeli Burç

Minnoş kalpleriyle ve hassas yapılarıyla anarız onları genelde ancak en tehlikeli burç Yengeç burcu. Masum görüntülerine aldanmayın çünkü onların sakinlikleri ardında büyük bir tehlike yatıyor olabilir. Bunun yanında en az tehlike arz eden burç da kötü namının aksine İkizler burcuymuş.

Fitness Salonlarını En Çok Dolduran Burçlar

Pekala, bu çok da şaşırtıcı olmayabilir. Zodyak’ın en megaloman burçları arasında gösterilen Aslanlar spor salonları en çok dolduran burçlar arasında gösteriliyor. Kendilerini seven ve çokça kendileriyle ilgili olan Aslanlar vücut geliştirmenin de kralıymış meğer.

En Az Para Kazanan Burçlar

Bizim için oldukça şaşırtıcı olan bu konuda başı çeken burcun Oğlaklar olması. Kariyerlerine çok önem veren, çalışkan ve iş bitirici insanların burcu olan Oğlak burcu Kovalarla birlikte cebinde en az para bulunan burçlar. Kovaların bağımsızlıklarına düşkünlükleri sebebiyle kazandıklarını hemen harcamaları ve savurgan tabiatları anlaşılabilir diyebiliriz.

En Çok İş Bırakan Burç

Çabuk sıkılmaları, değişken tavırları ve yeni başlangıçları sevseler de sonunu getirememeleri sebebiyle yine çok da şaşırtıcı olmayan sonuç geliyor. En çok iş bırakan burç İkizler. Ruh hallerine göre rahatça hareket edebiliyorlar ve istifayı basıp çıkabiliyorlar.

En Çok Aile İnsanı Olan Burçlar

Dünyada en çok çocuk sahibi olan burçlar Oğlaklar. Bu konuda liderliği kimseye bırakmayan Oğlakların tersine en az çocuk sahibi olan ve olmak isteyen burç da özgürlük deyince akla ilk gelen burç olan Yaylar.

Astrolojiyle En Çok İlgili Olan Burç

Burçlara inanan, astrolojiyle haşır neşir olan burçların başını Balıklar çekiyor. Hayal güçlerinin genişliği ve mistik ve spiritüel olan her şeye meraklı olmaları onları istatistiki anlamda da öne çıkarıyor. En az inanan burç da Boğalar bu arada.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir