Menü Kapat

ESKİ SEVGİLİSİYLE ARKADAŞ KALAN BURÇLAR

burçların eski sevgilileri, eski sevgiliyle arkadaş kalmak, hangi bur, eski sevgilisiliyse arkadaş kalan burçlar, eski sevgiliyle arkadaş olmak kadınlar, fal, falcı, online fal, online falcı

Bir gün iş çıkışı arkadaşlarınızla fal baktırmak istediniz ve gittiniz en iyi falcılara . O an fal baktırmak heyecanıyla oturdunuz falcının karşısına ve size sevgilinizle aranızda başka birinin olduğunu söyledi. Siz eğlencesine fal baktırmak istediğiniz için çok önemsemediniz bu durumu ancak içinize de bir kurt düştü haliyle: ya doğruysa? 

Belki fal baktırmak zorunda kalmasanız da eğer sevgiliniz aşağıdaki burçlardan birine sahipse, o kişi eski sevgilisi olabilir… Hemen telaş yapmayın, aralarındaki duygusallık tamamen sona ermiş olsa da sevgiliniz eski sevgilisiyle halen arkadaş kalmak istiyor olabilir. Bunu sorun etmeyen biriyseniz zaten ortada çözülmesi gereken bir sıkıntı yok. Ancak böyle bir durum varsa bu konudaki düşüncelerinin ne olduğunu da öğrenmek istersiniz diye düşünüyoruz.

KOVA BURCU

Zodyak’ın en rasyonel düşünen burçlarından biri olan Kovalar, ilişkileri bitse bile o insanlarla görüşüyor olmayı açıkçası çok da önemsemezler. Buradan görüşmek istemezler anlamı çıkmasın, yani görüşseler de olur görüşmeseler de. Kovalar yufka yürekli burçlar değildir ve bulundukları şartları da mantıksal açıklamalara çok güzel kanalize edebilirler. Fikirleri de başkalarından kolay kolay etkilenmediğinden, onlar için eski sevgiliyle arkadaş olmak çok da sorun değildir.

TERAZİ BURCU

Kimseyle kötü kalmayı istemeyen ve zaten istese de kalamayan Teraziler, elbette eski sevgilileriyle de arkadaş kalmaya devam edebilirler. Aralarındaki romantik düzey sona erse de bağı tamamen koparmak istemedikleri için hayatlarından tam anlamıyla çıkaramazlar. Aslında bunlar hep iyi niyet…

İKİZLER BURCU

Ne yapıyorlar ne ediyorlar kendilerine hep kaosu çekiyorlar bu İkizler burçları! Aslında onlar sadece kendileri oluyorlar ve çoğunluğa uymayan fikirleri ve tavırları olduğundan çevrelerinden tepki toplayabiliyorlar. İkizler burcu eğlenmeyi seven ve kısıtlanmaya gelemeyen insanlardır. Dolayısıyla canlarının istediği doğrultuda hareket edebilirler. Eğer İkizler’le birlikteyseniz onların dünyasına ayak uydurmanız gerekebilir.

YAY BURCU

Özgür ruh denildiğinde akla gelen ilk burç olan Yaylar, aslında sevdiklerine çok sadıktırlar. Şayet sevgiliniz Yay ise ve eski sevgilisiyle hala görüştüğünü öğrenmişseniz kıskançlık krizlerine girmeden önce iyi düşünün. Çünkü Yaylar gözü dışarıda olduğu için değil gerçekten arkadaşlığın hatrına onlarla arkadaş kalırlar. 

ESKİ SEVGİLİSİYLE ARKADAŞ KALAN BURÇLAR | Blog - Nar Fal
ESKİ SEVGİLİSİYLE ARKADAŞ KALAN BURÇLAR | Blog – Nar Fal

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir