Menü Kapat

Burçlara Göre Erkekler

Burçlara Göre Erkekler | Blog - Nar Fal - Ankara Fal Cafe - Kafe Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Meşhur medyum, meşhur medyumlar, en iyi medyum. Ankara medyum, ankara medyumlar, Ünlü medyum, ünlü medyumlar, ünsüz medyum, ünsüz medyumlar, kızılay medyum.

Burçlara Göre Erkekler

Burçlara Göre Erkekler ve Tüm Özellikleri

Koç Burcu Erkeği

Hareketliliği ve maceracılığı ile bilini Koç erkeği yerinde duramaz. Oldukça yaratıcı fikirlere sahiptir. Enerjisi yüksektir. Çok cömerttir ve para harcamayı sever ancak inatçı bir yanı da vardır. Bazen çok bencil ve düşüncesiz hareketlerde bulunur. Kariyerinde her zaman yükselmek ister. Aşık olan bir Koç erkeği oldukça farklı hareketler sergileyecektir. Kıskanç biri haline dönüşür.

Boğa Burcu Erkeği

Oldukça sessiz ve sakindir. Yavaş hareket etmeyi sever. Sabırlı bir yapısı vardır ancak damarına basıldığında saldırıya geçecektir. Yemek yemeyi çok sever. Genelde hazır yemek yese de bazen yemeğini kendi yapmak isteyecektir. Duygusal bir yapısı vardır ve özellikle müzik dinlemek duygularını yoğun bir şekilde harekete geçirecektir. Özel günleri hatırlar ve hediye almayı sever.

İkizler Burcu Erkeği

Yerinde duramaz ve ne düşündüğü ne hissettiği anlaşılmaz. Arkadaş edinmesi oldukça kolaydır. Sosyal olmaktan, sohbet etmekten ve seyahat etmekten çok hoşlanır. Hayallere dalmaz, genelde gerçekçi bir yapısı vardır. Orijinal fikirler üretmeyi sever. Köle ruhlu değildir. Özgürlüğüne epey düşkündür. İlginç, zeki, sabırsız bir yapısı vardır. İnce espriler yapmayı sever ve kendini anlayan insanlarla konuşmaktan büyük keyif alır.

Yengeç Burcu Erkeği

Evcimen olan Yengeç erkeği, hassas bir yapıya sahiptir. Kalbi yumuşaktır ve şefkatlidir. Romantizmden ve duygusallıktan çok hoşlanır. Zaten daha çok duyguları ile hareket etmeyi sever. Sevilmek ve okşanmak çok hoşuna gider. Bununla birlikte mutfakta oldukça iyidir. Para harcamak pek hoşuna gitmez ama cimri bir yapısı yoktur. Sanatsal faaliyetlere katılmaktan zevk alır.

Aslan Burcu Erkeği

Liderlik özelliği vardır ve saygı görmek hoşuna gider. Başarısız olmak onu korkutur. Partnerinin kendinden üstün olmasını istemez. Kendini beğenmiş bir özelliği vardır. Oldukça cömerttir ve kendisi ile ilgilenmekten başkalarına ilgi gösteremez. Gösterişi ve ışıltıyı sever. Para harcamaya bayılır. Rekabet ona göre değildir çünkü kendisini rakipsiz görür.

Başak Burcu Erkeği

İdealisttir ve oldukça disiplinli çalışır. Temizlik ve düzen onun için çok büyük öneme sahiptir. Sevdikleri insanlar ile vakit geçirmekten keyif alır. Utangaç tavırları yüzünden bazen uygunsuz davranışlar sergileyebilir. İlişkisinde sadıktır. Eleştirel bir yapısı vardır ama kendisi eleştirildiğinde bu hiç hoşuna gitmez.

Terazi Burcu Erkeği

Çok kararsızdır ve bu nedenle kuşkuya düşer. Çekici ve kibar bir tavrı vardır. Başka insanların duygularını incitmekten hiç hoşlanmaz ancak kavga ediyorsa bu özelliği ortadan kalkacaktır. Eğer birinden hoşlanırsa onu elde etmek için her şeyi yapar. Yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanır ve cömerttir. Sohbet etmeyi sever. Bu nedenle kolay arkadaş edinir.

Akrep Burcu Erkeği

Aşırı tutkulu ve ihtiraslıdır. Mantığını ve duygularını eşit kullanır. Gizemli şeylerin peşinden gitmeye bayılır. Arkadaş seçerken dikkatli davranır. Herkesle arkadaş olmayı sevmez. Arkadaş olacağı kişi kendi standartlarına uygun biri olmalıdır. Fazlasıyla kıskançtır ama birinin onu kıskanmasında hiç hoşlanmaz. Masum görünür ama bu masumluğun altında zehirli bir iğne yatar.

Yay Burcu Erkeği

Samimi bir yapısı vardır ve kolayca arkadaş edinir. Özgürlüğüne düşkündür. Kıskanılmaktan ve kısıtlanmaktan hiç haz etmez. Dürüsttür ancak pek romantik değildir. Cesur davranışlarda bulunur ve her zaman ayağa kalkmayı bilir. Dış görünüşe pek bakmaz çünkü samimi bir insan arayışı içindedir. Zeki kadınlardan epey hoşlanır.

Oğlak Burcu Erkeği

Gerçek duygularını göstermeyi sevmez. Ailesine çok düşkündür. Çalışkan ve disiplinli bir karakteri vardır. Her ne kadar mantıklı hareket etmeyi, aklı başında davranmayı sevse de bazen maceraya atılmak hoşuna gider. Tüm burçlar düşünüldüğüne en sadık erkek Oğlak burcu erkeğidir. Evliliği asla aceleye getirmez istemez çünkü pişman olmaktan korkar.

Kova Burcu Erkeği

Herkesle arkadaş olabilen bir yapısı vardır. Yeni insanlar tanımayı çok sever. Oldukça sakin ve kibardır ancak bunun altında karmaşık duygulara sahip biri vardır. Temiz olmaya önem verir. Romantik davranışlar hiç ona göre değildir. Kıskanç değildir. Zaten güvenmediği biri ile ilişkisini ilerletmeyecektir. 

Balık Burcu Erkeği

Hassas ve güvenilirdir. Ön yargısı yoktur. Oldukça kibar ve nazik davranır ve genelde duyguları ile hareket eder. Sinirlenmek pek ona göre değildir. Sakin bir yapısı vardır ama eğer öfkelenirse çabuk sakinleşecektir. Sadakate çok önem verir. Kendisi de oldukça sadakatlidir. Pek tutumlu değildir, parasını savurmayı sever.

Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Su falı dışında tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir