Menü Kapat

Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

13 Kasım burç yorumları, koç, boğa, aslan, ikizler, yengeç, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcu Günlük burç yorumları 2022

Günlük Burç Yorumları 13 Kasım 2022 Pazar, Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu? Akrep, İkizler, Yengeç, Balık, Koç, Başak Erkeği – Kadını günlük Burç Yorumları

13 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumunuzu Okudunuz mu?

Günlük Burç Yorumları 13 Kasım 2022; Bugün yıldızlar tarafından aşk, sağlık, para gibi konularda size neler söyleniyor? Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu günlük astroloji yorumları.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Asla kolay olmayacaktı, Koç. Ama bir sebepten dolayı fiziksel aleme gelmek için gönüllü oldun. Bir sonraki bilinç düzeyine yükselebilmek için gönüllü olarak belirli zorlukları üstlenmeye karar verdiniz. Bu nedenle, verilen engelleri içsel çalışmayı yapmak ve büyümek için bir fırsat olarak kabul edin. Evet, defalarca moraracaksınız. Evet, eski yaralar da çirkin başlarını kaldıracak. Buna hazır olduğunuzu ve yaşadığınız her şeyi aşma gücüne sahip olduğunuzu bilin.

Bugünün uğurlu sayısı: 37

Bugünün uğurlu rengi: Kahverengi

Bugünün falı: Bakla Falı

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Sen birçok şeysin Boğa ve vasat mı? Kesinlikle onlardan biri değil.  Bugün yeni zorluklarla başa çıkmanızı ve seçilen yola yeniden başlamanızı sağlar. Bazılarınız da örnek olarak liderlik etmeyi içeren daha büyük bir role adım atıyor olabilir. Unutma, Evren bize asla hazırlıklı olmadığımız bir şey vermez. Bu nedenle, seviye atladıkça size sunulan fırsatı minnetle kabul edin.

Bugünün uğurlu sayısı: 46

Bugünün uğurlu rengi: Beyaz

Bugünün falı: Horoskop

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Çoğu zaman, bizi en çok etkileme gücüne sahip olan, kalbimize en yakın olan insanlardır. Bu, ruh seviyesinde anladığınız bir şeydir, İkizler, tam da bu yüzden gözlemci rolüne adım atıyorsunuz ve ilişki dinamiklerinizin işleyişini izliyorsunuz. Evrenin bilmenizi istediği şey: Kabul hediyesi, içinizde ve dışınızda derin bir değişim yaratmanıza ve dünyanızda uyumu yeniden kurmanıza yardımcı olacaktır.

Bugünün uğurlu sayısı: 89

Bugünün uğurlu rengi: Mavi

Bugünün falı: Rumi Tarot

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur, Yengeç. Tekrar ediyoruz: eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur. Bu nedenle, insanların herhangi bir şey söylerken söylediklerine dikkat edin. Bu size burada gerçekten neler olup bittiğine dair daha derin bir fikir verecektir. Evet, gerçekler sizi rahatsız edecek. Ama aynı zamanda sonunda sizi özgür kılacak. Not: Senin için doğru olanı yapmaktan korkma güzelim.

Bugünün uğurlu sayısı: 21

Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

Bugünün falı: Kozmik Fal

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Önümüzdeki yolun aydınlandığı zamanlar vardır ve sonra karanlıkta ilerliyormuş gibi hissettiğimiz zamanlar vardır. İkincisi, şu anda bulunduğunuz yer için geçerlidir, Aslan. Ama henüz umudunuzu kaybetmeyin. Şu anda deneyimlemekte olduğunuz şey tekrarlanan bir derstir. Başka bir deyişle, koşullarınıza nasıl yön vereceğinizi tam olarak biliyorsunuz. Kendinizi şu anda topraklayın ve yüksek benliğinizin size ne yapmanızı söylediğini dinleyin. Not: Bunu aldınız!

Bugünün uğurlu sayısı: 45 

Bugünün uğurlu rengi: Tarot Falı

Bugünün falı: Rumi Tarot

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

O zaman en iyi olduğunu düşündüğün şeyi yaptın ve bu kadarı yeter Başak. Tekrar ediyoruz: O sırada en iyi olduğunu düşündüğünüz şeyi yaptınız ve bu yeterli. Kartlar, denkleme biraz daha nezaket ve biraz daha şefkat katarken, hata yaptığınız tüm zamanlar için kendinizi affetmeye çağırıyor. Geçmişteki hatalarınızdan ders çıkarmak için bilinçli bir çaba gösteriyorsunuz ve gerçekten önemli olan da bu.

Bugünün uğurlu sayısı: 65

Bugünün uğurlu rengi: Rumi Tarot

Bugünün falı: Küre Falı

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Birinin bir sonraki adımı atması gerekiyor, Terazi. Sen niye olmayasın? Bu, bağlılığınızı derinleştirmek veya birlikte büyülü bir gerçeklik yaratabilecek büyülü varlıklar olduğunuzu hatırladığınızda ‘Yaparım’ demek için bir fırsattır. Unutma, böyle bir zamanda korkularına teslim olmak kolay olacak. İşlerin asla kafanda hayal ettiğin kadar doğru olamayacağına inanmak. Maymun zihninizin sürekli gevezeliğinin üzerine çıkın ve olumluyu onaylamaya başlayın. Evren senin yanında, güzel. Yani, ‘nasıl’ ve ‘neden’ endişelenmeniz gereken bir şey değil.

Bugünün uğurlu sayısı: 78

Bugünün uğurlu rengi: Katina Falı

Bugünün falı: Rune Taş Falı

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Çocukken neşe ve yaratıcılık duygunuzu uyandıran şeyleri hatırlıyor musunuz? Her sabah adımında bir baharla uyanman için sana bir neden veren şeyleri hatırlıyor musun? Onlarla yollarını ayırmana ne sebep oldu, Akrep? Bu saptırma yaşam kalitenizi herhangi bir şekilde iyileştirdi mi? Eğer olumsuz cevap verdiysen, ne yapman gerektiğini biliyorsun canım. Bugün, kendinize geri dönmeniz isteniyor. Tutku yolunu takip etmek, gerçek mutluluğu bulmanın sırrıdır.

Bugünün uğurlu sayısı: 2

Bugünün uğurlu rengi: Yeşil

Bugünün falı: Gizemli Fal

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Aşırı erkeksi bir dünyada yaşıyoruz, Yay. Değerimizi kanıtlama ihtiyacında, genellikle bize başkaları tarafından aktarılan bir senaryoya bağlı kalmaya çalışırız. Bu, bulunduğunuz yer için doğru olabilir mi? Hediyelerinizi sadece hobi olarak mı reddediyorsunuz? Düşünecek bir şey var, güzel. Kartlar sizi denkleme biraz daha nezaket ve biraz daha nezaket getirmeye çağırıyor. Bunu yaparken, kendinizi yanlıştan arındırın ve size mutluluk getiren şeyle meşgul olmak için kendinize izin verin.

Bugünün uğurlu sayısı: 9

Bugünün uğurlu rengi: Siyah

Bugünün falı: Resim Falı

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Yakında anılar kaybolacak ve yaraların yerini sevgi ve ışık alacak. Her şey buradan daha iyi oluyor. Her şey buradan daha iyi olacak, güzelim. Bu nedenle, vizyon tahtanıza umutlu gözlerle bakmaya devam ederken, karşılaştığınız değişiklikleri kabul edin. Tezahür etme sürecinde tam olarak destekleniyorsunuz ve en iyi yaşamınıza yaklaşıyorsunuz.

Bugünün uğurlu sayısı: 7

Bugünün uğurlu rengi: Bordo

Bugünün falı: El Falı

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Hayatınızın bu bölümü tamamen umut etmek, dua etmek, sevmek ve iyileşmekle ilgilidir. İşler buradan daha iyi olmak üzere (fiziksel realitenizin size gösterdiği şeye rağmen) ve buna varlığınızın her zerresiyle inanıyorsunuz. Bu nedenle, olumlu değişim için bir niyet belirleyin ve gizemli tarafından tam olarak desteklendiğinizi bilin. Hal böyle olunca aşk ve romantizm de merkezde yer alıyor. Yolculuğunuzun diğerini olduğu gibi kabul edebileceğiniz ve farklılıkları onurlandırabileceğiniz bir noktadasınız.

Bugünün uğurlu sayısı: 35

Bugünün uğurlu rengi: Kırmızı

Bugünün falı: Su Falı

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları 13 Kasım

Evren bize ihtiyacımız olanı verir, istediğimizi değil, Balık. Bu yüzden, bu deneyimlerin her birinin karmanın bulanık sularının üzerine çıkmanıza ve ruh düzeyinde tekamül etmenize yardımcı olduğunu bilerek, çektiğiniz deneyimleri zarafetle kabul edin. Yaptığınız gibi, geçmişi serbest bırakın ve şu anda bulunduğunuz yerle bulunduğunuz yeri karşılaştırma ihtiyacını serbest bırakın. Unutma, gelgit bizim bu fiziksel realitemizde bir sabittir ve bu nedenle yüksekler alçağı izleyecektir. 

Bugünün uğurlu sayısı: 59

Bugünün uğurlu rengi: Krem

Bugünün falı: Katina Falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir