Menü Kapat

Kızılderili  Astrolojisi

Kızılderili Astrolojisi | Blog - Nar Fal - Ankara Fal Cafe - Kafe Ankara Fal , Kızılay Fal , İstanbul Fal , Fal , Ankara Falcı , Kızılay Falcı , İstanbul Falcı , Falcı , Ankara Falcılar , Kızılay Falcılar , İstanbul Falcılar , Falcılar , Ankara Fal Cafe , Kızılay Fal Cafe , İstanbul Fal Cafe , Fal Cafe , Ankara Fal Cafeler , Kızılay Fal Cafeler , İstanbul Fal Cafeler , Fal Cafeler , Ankara Medyum , Kızılay Medyum , İstanbul Medyum , Medyum , Ankara Medyumlar , Kızılay Medyumlar , İstanbul Medyumlar , Medyumlar , Ankara Meşhur Fal , Kızılay Meşhur Fal , İstanbul Meşhur Fal , Meşhur Fal , Ankara Meşhur Falcı , Kızılay Meşhur Falcı , İstanbul Meşhur Falcı , Meşhur Falcı , Ankara Meşhur Falcılar , Kızılay Meşhur Falcılar , İstanbul Meşhur Falcılar , Meşhur Falcılar , Ankara Online Fal , Kızılay Online Fal , İstanbul Online Fal , Online Fal , Ankara Online Falcılar , Kızılay Online Falcılar , İstanbul Online Falcılar , Online Falcılar , Ankara Online Fal Cafe , Kızılay Online Fal Cafe , İstanbul Online Fal Cafe , Online Fal Cafe , Ankara Fal Uygulaması , Kızılay Fal Uygulaması , İstanbul Fal Uygulaması , Fal Uygulaması , Ankara Fal Uygulamaları , Kızılay Fal Uygulamaları , İstanbul Fal Uygulamaları , Fal Uygulamaları , Meşhur medyum, meşhur medyumlar, en iyi medyum. Ankara medyum, ankara medyumlar, Ünlü medyum, ünlü medyumlar, ünsüz medyum, ünsüz medyumlar, kızılay medyum.

Kızılderili  Astrolojisi

Kızılderili Astrolojisi Nedir?

Yabankazı Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Beyaz renk ve kayın ağacı sembolleridir. Yabankazı burcu olanlar geleneklerine son derece bağlıdır. Otoriteyi kolayca kabullenilir. Aileye ve aile düzenine çok önem verir. İçe kapanık bir yapısı vardır. Duygularını anlamak oldukça zordur. Hata yapmak istemez. Alışkanlıklarına bağlıdır. Yeniliklere açık olduğu söylenemez.

Susamuru Burcu (20 Ocak – 18 Şubat)

Bitkisi tellikavak, rengi ise gümüş rengidir. Düşüncelerini açıklamakta zorlanmaz. Kelimeleri kullanmakta çok iyidir. İştahı açıktır ve yardımsever bir kişiliği bulunur. Sezgileri kuvvetlidir. Sevecen ve uysal bir yapısı vardır. Yeni insanlarla tanışmaktan çekinmez ve herkese iyimser yaklaşır. İnsancıl duyguları çok yoğundur. 

Puma Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Puma burcunu sinirotu bitkisi ve mavi – yeşil renkler temsil eder. Çok duygusaldır ama duygularını asla belli etmez. Uysal ve duyarlı bir yapısı vardır. Anlaşılması zordur çünkü gizemli bir yapıya sahiptir. Birine güvenmek onun için kolay değildir. Hayal gücü çok kuvvetlidir. Evine çok düşkündür ve hareketli bir yapısı vardır. Bunların dışında romantik bir kişiliğe sahiptir.

Kartal Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Yabani hindiba bitkisidir. Rengi ise sarıdır. Tükenmeyen bir enerjisi vardır. Sürekli enerjik ve hareketlidir. Açık sözlü oluşuyla bilinir. Ancak bu durum bazen patavatsız konuşmasına neden olabilir. Cesaretli bir yapısı vardır. Yeni bir işe atılırken asla çekinmez ve çok cesaretli davranır. Bağımsızdır ve iler görüşlü olduğu söylenebilir. Dikkati çok çabuk dağılabilir.

Kunduz Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

Mavi kamas çiçeği bitkisi iken rengi ise mavidir. Ağırbaşlıdır ve dengeli yapısı ile bilinir. Kavga gürültüden hiç hoşlanmaz. Sürekli bir barış ve huzur ortamı arar. Her zaman planlı ilerler. Eşyalarına düşkündür. Maddi alanda güvence arar.  Sinirlenince yıkıcı özelliği ortaya çıkar. Değişimden hiç hoşlanmaz. Alışkanlıklarına bağlıdır. Fiziksel açıdan ise güçlüdür.

Geyik Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

Beyaz ve yeşil onun rengidir. Civanperçemi çiçeği ise onun bitkisidir. Hareket etmekten hoşlanır. Adeta bir kahkaha makinesidir. Uyanık ve zeki bir karakteri vardır. Yeniliklere çok açıktır. Maceracı bir yapısı vardır. Yeni yerler keşfetmek, farklı tatlar denemek çok hoşuna gider. Yaratıcı ve konuşkandır. Keyif almayı bilir. Karamsar bir yapışı yoktur. Olumlu ve pozitif bir kişiliğe sahiptir.

Ağaçkakan Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)

Pembe renk ve yabangülü bitkisi onun sembolüdür. Güven duygusu onun için çok önemlidir. Sığınacak güvenilir bir liman arayışı içindedir. Yardımseverdir ve mistik eğilimleri bulunur. Maddi güvence olması onun için çok önemlidir. Evcimen bir yapısı vardır ve ailesine düşkündür. Düzenli ilişki ister. Maceracı değildir. Daha çok alışkanlıklarına ve evine önem verir.

Mersin Balığı Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kırmızı renk ve ahududu bitkisi bu burcu simgeler. Liderlik yönü çok güçlüdür. Her zaman ön planda olmayı ister. Gerçek duygularını görmek pek mümkün değildir. Egemenlik kurmayı sever. Bazı durumlarda oldukça kibirli davranır. Bitmek bilmeyen bir gücü vardır. Çok cesur ve dost canlısıdır ancak bazen alaycı tavırları ile öne çıkar. Bazen beklenmedik patlamalar yaşar.

Ayı Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Erguvan rengi ve menekşe bitkisi ile öne çıkar. Mantık ile hareket eder. Temizliğe, titizliğe ve düzene önem verir. Yemeğe çok düşkündür ama her zaman yediklerine de dikkat eder. Zayıf olan her şeyi küçümser ve eleştirir. Yalana karşı çok hassastır. Uyumlu bir yapısı vardır ama çekingendir. Adalet duygusu güçlüdür. Aldatılmaya tahammülü hiç yoktur. Bazen korku veren bir düşmana dönüşür.

Karga Burcu (23 Eylül – 23 Ekim) 

Kahverengi ve sığırkuyruğu çiçeği onun sembollerindendir. Yardımseverdir, evine düşkündür ve çok özenli davranır. Hayattan zevk almayı bilen insanlar genelde bu burca sahiptir. Eğer birini seviyorsa ona karşı hep koruyucu davranır. Çok fedakardır. Doğa ile bağlantı kurmayı çok sever. Küçük şeylerden mutlu olabilir. Her olayın hem iyi yanını hem de kötü yanını görebilir. Bazen çelişkili davranışlar gösterebilir. 

Yılan Burcu (24 Ekim – 21 Kasım)

Turuncu onun rengi, devedikeni ise onun bitkisidir. Soğukkanlı ve gizemlidir. Tükenmez bir enerjisi vardır. Ayrıca çok kuşkucudur. Her şeyin kusursuz olmasını ister. Çekici ve farklı bir kişiliğe sahiptir. Bir iş ile uğraştığı zaman başarılı olacaktır. Çevresine kolayca uyum sağlar. Gizli saklı işler çevirmekten hoşlanır. Söylediği şeyleri diğer insanlara kolayca benimsetir.

Wapiti Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Karaçam bitkisi ve siyah renk ile öne çıkar. Adalete çok önem verir. Erkenden olgunlaşır. Hızlı öğrenme gücüne sahiptir. Ayrıca sinirlendiğinde çok fena bir öfke nöbeti geçirir. Çok gururlu bir karakteri vardır ve insanlarla kolay kolay ilişki kuramaz. Kararsız kaldığı zamanlar çok fazladır. Yumuşacık bir kalbe sahiptir ve şefkat doludur. Bir bilgi öğrendiğinde diğerleriyle bunu paylaşmak çok hoşuna gider. Sezgileri kuvvetlidir.

Kızılderili Astrolojisi | Blog - Nar Fal
Kızılderili Astrolojisi | Blog – Nar Fal

(Ayrıca kişiliğinize yönelik daha fazla bilgiler edinmek için fal baktırmak isterseniz fal çeşitleri içinden seçeceğiniz herhangi bir gerçek fal için online fal servislerinden de hizmet talep edebilirsiniz. Dilediğiniz gibi gerçek kahve falı online tarot falı su falı katina falı seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz.)

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir