Menü Kapat

Koç Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Mayıs Ayı Burç Yorumları | Nar Fal

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Koç burcu, ateş elementinin temsilcisi olan cesur, lider ve maceraperest bir burçtur. Bu ay Koç burçları İçin neler olacak? Aşk, İş, sağlık ve para konularında hangi fırsatlar ve zorluklar sizi bekliyor? Blog metnimizde aylık burç yorumlarını okuyarak bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Hayatınızda yapacağınız değişiklikler İçin size rehberlik edecek İpuçları ve tavsiyeler de veriyoruz.

Mayıs Ayı Burç Yorumları; Yıldızlar Bu Ay Aşk, Sağlık, Para, Kariyer Gibi Konularda Size Neler Söylüyor. Aylık Astroloji Ve Burç Yorumu.

Sevgili Koç ve Yükselen Burcu Koç olanlar,

Mayıs ayının en önemli gündemi 5 Mayıs’ta ve 14 derece Akrep Burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması olacak. 15-16 derecelerde Akrep’te gezegeniniz varsa veya Akrep burcunun kestiği bir ev varsa bu tutulmadan daha çok etkileneceksiniz.

Ay tutulmasıyla gelirler değil ama giderlerinizle çok alakalı Sevgili Koçlar. Maddi konular, vergi, kredi, miras aile ile İlgili ortak mülkler gibi konulardan etki alacaksınız. Tutulmaya Merkür Retro’su da eşlik edeceği İçin kazançlarda ödemelerde gecikmeler veya yanlışlıklar yaşanabileceğinden dikkatli olmanızı önereceğim. Maddi konularda dürtüsel ve duygusal olarak sizi etkileyecek olsa bile 16 Mayıstan 26 Mayıs 2024 e kadar bolluk bereket şans ve talih gezegeni Jupiter 2 evinizde yani para evinizde olacağı İçin son 12 senenin en İyi finansal yılını geçireceksiniz Para kazanmak veya borçlardan kurtulmak bu yılki en önemli gündeminiz. Bir borcun, bir kredinin veya büyük bir ödemenin hem zihinsel hem de duygusal yüküyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

9 Mayıs’ta Güneş-Uranüs kavuşumu var. Yine elinizdeki kaynaklarla alakalı beklenmedik ve alınızda olmayan yeni gündem konularınız olacak. Kazançlar konusunda şanslı olsanız bile giderler konusunda çok İyi tasarlanmış bir plana İhtiyacınız olacak Diğer yandan öz değerinizle İlgili de düşüneceğiniz, bu kavramı yeniden şekillendireceğiniz bir ay sizi bekliyor. Merkür’ün retro hareketi bittiğinde siz de maddi anlamda ve bedensel açıdan birçok şeyi rayına oturtmuş olacaksınız. Ayrıca aileden alacağınız destekler de yine İşin cabası.

Kader çabaya aşıktır. Gökyüzü her ne kadar sizi finansal konularla destekleyecek olsa da yine de  kazançlarınızı artırmak, ekonomik açıdan özgürleşmek, genişlemek ve farklı bakış açıları benimseyerek, yepyeni alanlardan para kazanma konuları sizden emeğinizi çabanızı görmek İsteyecek.

Diğer yandan 21 Mayıs haftasında yaşanacak olan Mars Plüton arasındaki gergin açılar sebebiyle gergin sinirli olacağınızdan özellikle ailesel İlişkilerde kırıcı olmamaya özen göstermeniz gerekiyor sevgili Koçlar. Sizi bir savaşçı gibi hissettirecek olan bu bu gergin açı sebebiyle, ani ve sert çıkışlardan uzak durmanızı tavsiye edeceğim.

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları | Nar Fal

Doğum Haritası

Özel olarak sizin doğum saatiniz, doğum tarihi ve yerinize göre incelenecek olan Horoskop haritanızın yorumu ile çok daha detaylı ve bireysel etkileri İçeren yorumlar için randevu alabilirsiniz

Sevgili Koç Kadınları, Sevgili Koç Erkekleri, ve özellikle yükselen burcu Koç olanlar, Sağlıklı mutlu ve başarılı bir Mayıs ayı geçirmenizi dilerim.

Astrolog İnci

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir