Menü Kapat

Koç Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

KOÇ BURCU AYLIK BURÇ YORUMLARI | Nar Fal , koç burcu, aylık burç yorumları, günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları,

Koç Burcu Aylık Burç Yorumları, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Nisan Ayı burç yorumları yıldızlar bu ay aşk, sağlık, para, kariyer gibi konularda size neler söylüyor. Aylık astroloji ve burç yorumu.

Sevgili Koç Burcu ve Yükselen Burcu Koç olanlar;

(Lütfen her zaman önce yükselen burcunuza sonra güneş burcunuza göre aylık burç yorumlarımızı takip edin.) Koç Burcu İçin Bu Ayın Gündemine Baktığımızda;

4-15 Nisan tarihleri arasında Güneş, Jüpiter gezegeni İle  Koç Burcunda tam kavuşum yapacak. Bu kavuşum sizin haritanızın 1. Evinde gerçekleşeceğinden; parlayacağınız, ön plana çıkacağınız, enerjinizi ortaya koyarak kararlarınız konusunda ses getireceğiniz ve en çok neyi İsteyip neyi İstemediğinizi kesin olarak netleştirebileceğiniz kararlı bir duruşa sahip olacaksınız.

Yılda sadece bir kez gerçekleşen bu kavuşum yeni girişimler, başlangıçlar, kararlar konusunda şahane etkilere sahip. Sizi hem kariyer hem de İlişkiler alanında destekleyecek, yeni bir İşe girebilir, yapmış olduğunuz İş başvurularından olumlu cevap alabilirsiniz. Birden bire hayatınızın aşkı İle karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca Güneş 1. Ev geçişlerinde sağlığımıza her zaman ekstra dikkat etmeliyiz çünkü bu geçiş sağlığa dikkat mesajı verir. Lütfen rutin doktor kontrollerinizi İhmal etmeyin.

6 Nisan’da 16 derece Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Terazi Burcu sizin haritanızın 7. Evi olup İlişkiler, ortaklıklar, evlilik mahkemeler ve açık düşmanlar evidir. Dolunayda önemli bir gösterge ise Kiron asteroidi İle 180 derecelik bir karşıt açı İle gerçekleşecek olması. Her türlü İkili İlişkilerde alacağınız haberler olacak ve bu haberlere göre aksiyon almak üzere harekete geçeceksiniz ancak bu kararlar karşınızdaki partnerin tutumu ve seçimine göre değil sadece sizin seçiminize göre gerçekleşecek.

koç burcu

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir Güneş tutulması meydana gelecek. Bu tutulma İyicil etkilere sahip kuzeyli bir tutulma olup,  29 dereceler astrolojik olarak anaretik dereceler olarak adlandırılır ve etkileri olumlu veya olumsuz bireysel haritanızın aldığı etkiye göre şekil alır. Güneş tutulması demek net başlangıçlar demektir. Bu tutulma, uzun zamandır kararsız kaldığınız konularda artık bir seçim İçin sizleri kadersel olarak zorlayacak. Ertelediğiniz, kaçındığınız, sorgulamadığınız konularla İlgili İçsel bir yüzleşme yaşayarak kolları sıvamanıza neden olacak. Ayrıca tutulmanın baş aktörü Jüpiter olduğu İçin ve astrolojide Jüpiter büyüme genişleme İle bağdaşık arketip olduğu için tüm hayatınıza yansıyacak büyük değişimleri ön plana çıkartacak.

Tutulma hem Koç Burcu kadını hem de Koç Burcu erkeğini İlişkiler konusunda adeta dönüştürecek. Bu süreçte size büyük katkı sağlayarak ufkunuzu açan, ezberlerinizi bozan ve hatta bildiğiniz tüm doğruları hem sorgulatıp hem de geliştiren kişilerle yollarınız kesişebilir. Kendinizi bir türlü İfade edemediğiniz, sizle aynı perspektifte olamayan veya sizi sadece geçmişin enkazına çeken kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Kısacası yeniler gelecek, artık kader yolunuzda olmayanlar İse bizzat kendiniz tarafından uğurlanacak. Muhteşem bir dönüşüm İle adeta küllerinizden yeniden doğacaksınız sevgili Koç Burcu.

21 Nisan 2023 tarihinde Merkür Boğa Burcunda, geri hareketine başlayacak. Yani Merkür Retro’su sizin horoskop haritanızın İkinci evinde olacak. Parasal konularla İlgili alacak verecek ve İletişim sorunlarına , ödemeyi unuttuğunuz faturalara, beklenmedik harcamalara, elektronik cihazlarda arızalara, planların değişmesine ertelenmesine, ödemelerde gecikmelere, yanlış eksik para  transferlerine, parasal konularla İlgili İletişim bozukluklarına neden olabilir. Dikkatli davranarak bu tür aksaklıklardan kaçınabilirsiniz.

Doğum Haritası

Özel olarak sizin doğum saatiniz, doğum yeriniz ve doğum tarihinize göre İncelenecek olan horoskop haritanızın yorumunu İle çok daha detaylı ve bireysel etkileri İçeren yorumlar İçin randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmenizi dilerim.

Astrolog İnci

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir