Menü Kapat

Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadını, erkeği günlük burç yorumları, aşk, iş, kariyer hayatı. Akrep, başak, kova, ikizler, balık burcu uyumu, cinsellik, nasıl aşık olur, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık yorumu

Kova Burcu Kadını Olumlu, olumsuz Özellikleri, Aşk, iş, kariyer Hayatı, Kova Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Kova Burcu Kadını ve İş Hayatı, akrep, ikizler, başak, aslan burcu erkeği ile uyumu ve daha fazlası…

Kova Burcu Kadını Özgürlükleri için savaş veren Kova burcu kadını, hareketli, maceracı bir yapıya sahiptir. Asla yerinde duramaz. Bir şeyler keşfetmek ve öğrenmek onun tutkusudur. Dost canlısıdır ve bu sayede arkadaş çevresi geniştir. Sohbet etmekten, sosyal etkinlikler yapmaktan çok hoşlanır. Eğlenceli ve güleç bir karakteri vardır. Hızlı değişimlere kolayca uyum sağlar. Tam aranan arkadaş tipidir. Arkadaşları tarafından çok sevilir. Pek duygusal değildir. Mantık ile ilerlemeyi tercih eder. Yıkıcı değil yapıcıdır. Yalandan hiç hoşlanmaz. Kimsenin işine karışmaz ve kendi işine karışılmasından da hoşlanmaz. Geleneksellikten uzaktır ancak her zaman saygı duyar. Yenilikçi ve özgürlükçüdür. Sürekli öğrenmek ve keşfetmek ister.

Kova kadını, gizemlidir. Ayrıca isyankar bir kişiliği de bulunur. Farklı uçlarda yaşar. Bazen ukala tavırlar sergileyebilir. Eğlenceye düşkündür ve kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Kıskanılmakta hiç ona göre değildir. Bu nedenlerden dolayı partneri ile sıkıntılar yaşayabilmektedir. Patavatsız konuşmaları ile rahatsız edici şeyler söyleyebilir. Ne yapacağı genelde öngörülemez. 

Kova Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kova Burcu Kadını Dış görünüşe önem verdiği için erkeğin bakımlı olmasını ister. Onu kıskanmayacak ve kısıtlamayacak birini arar. Fazla sıkıya gelemez. Cesur ve yenilikçi erkekler onun dikkatini çekecektir. Çok kolay küserler ve basit bir şekilde de affetmezler. Hayatı rutinleşen ve standarda bağlayan erkekler onlar için çok zıttır. Seviyeli ve olgun erkekler de onun ilgi alanına girer. Romantik davranışlardan hoşlanmaz. Daha gerçekçi davranışları sever. Entelektüel ve zeki erkeklerden oldukça fazla etkilenir. 

Kova Burcu Kadını ve İş Hayatı

Kova Burcu Kadını Araştırmacı ve yenilikçi özelliği sayesinde iş hayatında başarılı bir kariyer elde eder. Girişimci ve lider ruhludur. Ekip çalışmalarında aranan kişidir. Gayet disiplinli ve düzenli çalışır. Ancak işine karışılmasından hiç hoşlanmaz. Kimsenin işine de karışmaz. Kendi halinde takılmaktan hoşlanır. İş hayatında kıskançlığı yoktur. Fikirlerine saygı duyulmasını ister.

Kova Burcu Kadını ve Aşk Hayatı

Kova Burcu Kadını Eğlenceye düşkünlüğü ile bilinen Kova, bundan dolayı ilişkilerinde problemler yaşayabilir. Çok çabuk sıkılır. Bu nedenle uzun vadeli bir ilişkiye sahip olması oldukça zordur. Ancak onun dilinden anlayacak biri ile uzun süreli bir birlikteliği olur. Yeni şeyler deneyimlemek ilişkinin sıkıcı olmasını engelleyecektir. En az kendisi kadar entelektüel ve maceracı birini arar. Hiç kıskanç değildir. Kıskanılmaktan da hoşlanmaz. Zaten güven duymadığı biri ile ilişkiye başlamayacağı için bunu gereksiz görecektir. 

Kova Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir?

Kova Burcu Kadını sadıktır ancak çok çabuk sıkılır. Standart bir hayat ona göre değildir. Eğer bir Kova kadını ile birlikte olmak istiyorsanız yenilikçi olmanız gerekir. Sürekli aktif olmak ister. Evde oturup sıkılmak asla ona göre değildir. Bunalır, daralır. Onu kısıtlamayan ve kıskanmayan erkeklerden hoşlanır. Bir Kova kadınını etkilemek için onu heyecanlandırmanız ve onunla iyi bir arkadaş olmanız gerekir. Ayrıca kesinlikle güvenmesi gerekir. Güvenmediği bir insanla arkadaş bile olmaz.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir