Menü Kapat

Mum Falı

Mum Falı | Blog - Nar Fal

MUM FALI

Mum falının tarihinin  oldukça eski olduğu bilinmektedir. Çok fazla yaygın kullanılmayan bir fal türü olsada günümüze kadar gelmiştir.

Mum falının  fazla tercih edilmeme sebebi genellikle aşk konuları ile ilgili yorumların yapılıyor olmasıdır. Ancak sizin öğrenmek istediğiniz şey zaten  aşk hayatınız ise size oldukça yararı olacak olan mum falını tercih edebilirsiniz. Mum falında, falcının yorumlama şekli ve bilgili olmasıda yapılan yorumların etkilerini arttırmaktadır.

Mum falı nedir?

Mum falına basit bir şekilde bir mum yakılarak, falcının, yanan mumun alevinin yaptığı hareketleri incelemesi ile falına bakılan kişinin aşk yaşantısı hakkında yorumlar yapmasıdır. Mumun alevinin, dumanın hareketlerinden çıkarılabilecek birçok anlamın yanında mumların eridiği yönlerdende anlamlar çıkarılır.

Genel aşk hayatınızla ilgili bilgi edinmek için bir mum yakılırken, aklınızda sadece bir kişi ile aranızdaki ilişkiyi öğrenmek varsa iki mum yakılır. Mumlar sizi ve aklınızdaki kişiyi temsil eder.

Mum falı nasıl yorumlanır?

Mum falı, bir mum yakılarak başlanır. Mum yakıldığı zaman çıkan kıvılcımlar olursa bir haberiniz var demektir. Alevin hareketleri izlenerek yorumlanmaya devam edilir. Mum erimeye devam ettikçe eriyen mumlar bir tarafa dökülecektir. Eriyen mum sağ tarafa aktığında ilk başta çıkan haberi bir kadından, sol tarafa aktığında ise bir erkekten alacağınızı anlayabilirsiniz.

Öğrenmek istediğiniz bir soru olduğunda o soruya odaklanıp bir mum yakabilir ve yine mumun eridiği yönden, sağ ise olumlu sol ise olumsuz olarak cevabınızı alabilirsiniz. Dilerseniz online fal olarak mum falı baktırmanız mümkün.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir