Menü Kapat

Rune Taş Falı

tarot-kahve-su-yildizname-ask-katina-fali-online-fal-falci-instagram-facebook-fal-cesitleri-fal-cesitleri-Burc-nar-fal- Rune Taş Falı | Blog - Nar Fal

Rune Taş Falı

Rune Taş Falı Nedir?

Geçmişten günümüze gelen birçok fal çeşidi bulunur. İşte bu fallardan biri de Rune Taş Falı olarak bilinir. Tarihi çok eskiye dayanan bu fal, Vikinglerin kendine ait olan alfabesindeki sembollerden yola çıkılarak bulunmuştur. Burada bulunan harfler ve semboller tılsımlara dönüşmüştür. Böylelikle taş falının temeli oluşturulmuştur. Eski uygarlıklarda kullanılan oldukça popüler bir fal türüdür. Hislerin çok kuvvetli olması gerekir. Epey eski olan bu fal önemli etkilere sahiptir. Etkili ve tesirli bir fal olduğu yadsınamaz. Hem aşk hem de iş hayatına dair fikirler verecektir. Rune taş falı, isminden de anlaşıldığı gibi rune taşları ile bakılmaktadır. Genelde gelecek hakkında bilgiler veren bir faldır.

Bir türü daha bulunur. Bu da Çingenelere özgü taş falı olarak bilinmektedir. Şimdiki zamandan ve gelecekten bilgiler verecektir. İlk yapılması gereken niyete odaklanmaktır. İçinizden tuttuğunuz dileğin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine dair evet ya da hayır sonucu çıkarılır. Çıkan her simgenin bir tılsımı ve farklı anlamları bulunur. Eski bir dilen ait olduğu için yorumlamak epey zordur. Bu yüzden herkes tarafından bakılamayan fallardandır.

Rune Taş Falı Nasıl Bakılır?

Üzerinde hiçbir şey olmayan bir masaya siyah bir örtü serilmelidir. Masanın altında üstünde hiçbir şey olmamalıdır. Çünkü bu dikkatin dağılmasına yol açacaktır. Örtü serme işlemi bittikten sonra 24 adet taş ele alınır. Ancak fal baktıracak kişi eline taşları almalıdır. Ardından sormak istediği soruya odaklanması gerekir. Soruyu düşündükten sonra taşları masaya bırakır. Masaya bırakılan taşlar falcı tarafından yorumlanır.  Bir başka Rune taş falı yönteminde ise taşlar siyah bir keseye doldurulur. Fal baktıran kişi aklından sorusunu geçirir. Siyah kese içerisinden bir taş çeker. Çekilen taşların anlamlarına göre soru hakkında yorumlar yapılır. Tüm bu işlemleri gerçek falcı yapmalıdır. Eğer öyle olmazsa yanlış sonuçlar ortaya çıkar. İşinde profesyonel bir falcı seçilmelidir ve Rune taş falı nı iyi bilmesi gerekmektedir. Taşların üzerinde bulunan anlamlar herkes tarafından bilinmez. Anlamları bilen gerçek falcı size en iyi sonuçları verecektir.

 

Rune Taş Falı Bakan Yerler

İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir