Menü Kapat

Tırnak Şekline Göre Karakter Analizi

Tırnak Şekline Göre Karakter Analizi | Blog - Nar Fal

Tırnak Şekline Göre Karakter Analizi

Tırnak Şeklinizi Bulun ve Ne Anlama Geldiğini Öğrenin

Eski zamanlardan beri insanların fiziksel özelliklerine bakılarak karakterleri hakkında bazı yorumlar yapılmıştır. Bunlara bakılarak analiz yapılan özelliklerden birisi de tırnaklardır. Her insanın tırnak yapısı farklıdır. Aslında çok fazla tırnak çeşidi bulunur ancak belli başlı olan şekiller vardır. Tırnak şekillerinin sizin hakkınızda söylediği bazı şeyler vardır. Hadi gelin hep birlikte tırnağınız sizin hakkınızda ne diyor bakalım.

Uzun Tırnak

Tırnak yapısı uzun olan kişiler, daha çok sosyal ve sohbet etmeyi seven insanlardır. Komik ve esprili bir karaktere sahiptir. Eğlenmeyi oldukça sever. Özellikle yeniliklere çok açıktır. Bir şeyler öğrenmek onun için çok keyiflidir. Farklı ortamlara girmeye ve yeni insanlar tanımaya bayılır. Bir işi yapacakları zaman çok dikkatli davranır. O işin tüm detaylarını düşünür. Titizlikle halletmek ister. Mükemmeliyetçi bir yapısı vardır. Hayalci değildir. Gerçekliklere önem verir.

Geniş Tırnak

Analitik bir zekaya sahiptir ve her şeyi kolayca öğrenir. Bir lafı söylemeden öne düşünür. Oldukça yaratıcı bireylerdir. Görselliğe pek önem vermezler. Aksine bir şeyin işlevi onun için daha önemlidir. Çok çabuk öfkelenir. Hiçbir lafını söylemekten çekinmez. Etrafında bulunan insanlara tavsiye vermek ister ve bu konuda oldukça iyidir.

Yuvarlak Tırnak

Kararsızlığa düşmezler. Her konuda oldukça net davranır. Güçlü ve yaratıcı bir kişiliği vardır. Bir ortama girdiğinde dikkat çekecektir. Maceracı bir yapısı vardır. Bir konuya atılmaktan çekinmez. Oldukça cesurdur. Çocuk ruhlu ve eğlenceli olmayı çok sever. Genel anlamda iyimserdir ve karamsarlıktan hiç hoşlanmaz. Çevresi geniştir ancak kalabalıkta durmaktan çok haz etmez.

Dikdörtgen Tırnak

Liderlik özelliği vardır. Hiçbir işini sağlama almadan harekete geçmez. Eğer karşısına bir fırsat çıkarsa bunu en iyi şekilde değerlendirmek ister. Bir işi hallederken en iyisini yapmak ister. Bu nedenle işine yoğun bir şekilde odaklanır. Sıkı bir çalışma düzeni vardır. 

Kılıç Şekilli

Hedefe odaklanır ve ona ulaşmak için her şeyi yapar. Hırslı bir karakteri vardır. Fazla çalışmaktan asla kaçınmaz. Onun için önemli olan her zaman amaçlarıdır. Düzenli çalışmaktan ve yoğun çalışmaktan hiçbir zaman kaçmayacaktır. Her ne kadar çalışmaya odaklı yapısı olsa da eğlenmeyi de bilir. Arkadaşları ile keyifli sohbetler yapmaktan epey zevk alır.

Badem Tırnak

Cömert ve dürüst bir karakteri vardır. Dost canlısıdır. Yalan söylemekten hiç hoşlanmaz ve her zaman dürüst olmayı tercih eder. Bulunduğu zor durumlardan kolayca kurtulur. Her zorlukla baş edebilme gücüne sahiptir. Nazik ve kibar bir yapısı vardır. Kabalıktan her daim kaçınır. Çevresinde bulunan insanları da buna göre seçer.

Üçgen Tırnak

Yeni fikirler üretme konusunda uzmandır. Fikirleri ile etrafında bulunan insanları etkiler. Hızlı hareket eder. Bu nedenle pratik bir yapısı vardır. Mükemmeliyetçidir ve her işinde detaylara takılır. Zeki oldukları da söylenebilir. Hiçbir zaman yeni bir şeyler üretme konusunda zorlanmaz. Karşısında bulunan insanı kolayca etkisi altına alabilir.

Çan Tırnak

Her ne olursa olsun dürüst olmayı tercih eder. Yalan söylemek ona çok uzaktır. Kötü bir sonuç doğacağını bilse bile doğruyu söylemeyi tercih eder. İnsanlara mesafeli davranır ve onunla iletişime geçen insanlar, bu nedenle nerede duracağını bilir. Asabi bir karakteri vardır. Bazı durumlarda öfkesini kontrol etmekte zorlanır. Bu yüzden etrafında bulunan insanlardan yardım almak isteyecektir.

Sivri Tırnak

Tırnakları ne kadar keskin ve sivri ise zekası da bir o kadar keskindir. Yeni fikirleri ile insanları etkilemeyi iyi becerir. Yeniliklere ve maceralar açıktır. Sıkılmak hiç ona göre değildir. Her daim eğlenmek ister ve çevresindeki insanları da eğlendirmekten hoşlanır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız Nar Fal’a ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir