Menü Kapat

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını, erkeği günlük burç yorumları, aşk, iş, kariyer hayatı. Akrep, başak, kova, ikizler, balık burcu uyumu, cinsellik, nasıl aşık olur, ağustos, eylül, ekim, kasım, aralık yorumu

Akrep Burcu Kadını Olumlu, olumsuz Özellikleri, Aşk, iş, kariyer Hayatı, Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Akrep Burcu Kadını ve İş Hayatı, akrep, ikizler, başak, aslan burcu erkeği ile uyumu ve daha fazlası…

Akrep burcu kadını için aile kavramı çok önemlidir. Aileye önem verdiği kadar arkadaşlığa ve dostluğa da önem vermektedir. Çevresinde bulunan insanlar tarafından sevilir. Başarı için her daim çaba gösterir. Özellikle ilgi duydukları konularda çok çalarlar. Tutkulu yapıları ile bilinirler. Kendini beğenmiş insanlardan hiç hoşlanmazlar. Ayrıca ukala kişilerden nefret ederler. Kuşkucudurlar. İnandıkları bir konu varsa bunu sonuna kadar savunurlar. Her zaman tutkulu olmasıyla birlikte insanları yarı yolda bırakmayı sevmez. Tutumlu davranır ve sorumluluk almaktan kaçmaz. Eğer bir insanı seviyorsa onun için her şeyi göze alır. 

Hatalarını kolay kolay kabul etmez. Bir şeylerin gizli kalmasındansa açığa çıkmasını ister. Kuşkucu bir yapısı olduğu için her olayın altında başka bir alt neden arar. Kıskanç bir karakteri vardır. O kadar kıskançtır ki bazen partneri bundan bunalabilir. Ayrıca çok kindardır. Yapılan yanlışları asla unutmaz ve hep kin besler. Kimseye kolay kolay inanmaz. İşin arka tarafını fazla kurcalar. Eğer duygularına kapılırsa tehlikeli biri haline dönüşebilir.

Onu ikna etmek çok zordur. Büyük bir çaba ister. En ufak kırıcı cümle de tamamen ipleri koparır. Akrep kadınını ikna etmeye çalışırken olabildiğince kibar davranılması gerekir. Affedici değillerdir. Kin beslerler. Onun affetmesi için cezbedici olmak gerekir. Çok zor bir süreçtir.

Akrep Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Sadık erkeklerden hoşlanır. En çok bu özelliği arar. Partneri ona güven vermeli ve sadık olmalıdır. Farklılıkları ve sürprizleri çok sever. Bu nedenle monoton ilişkilerden olabildiğince uzak durur. Samimiyete ve dürüstlüğe çok önem verir. Ayrıca maddi açıdan onu tatmin edecek bir erkek arayışındadır. Hayatına müdahale edilmesinden hiç hoşlanmaz. Partneri ona fazla müdahale etmemelidir. Kararlarına saygı duyulmasını ister. Şüphe yaratan erkeklerden uzak durur çünkü onlara hep kuşkuyla yaklaşır, güvenemez. Bir erkeğin ona iltifat etmesi oldukça hoşuna gider. Görünüme çok önem verir. Bir erkeğin, onu görünüşüyle de etkilemesini ister. Bakımlı ve kendine özen gösteren kişilere ilgi duyar.

Akrep Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Duygularını saklayamaz. Akrep kadını mutlaka kendini, duygularını bir şekilde belli eder. Bu nedenle sizden hoşlanıp hoşlanmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Bir erkekten hoşlandığı zaman bakışları bile değişir. Etkileyici bakışları ile baştan çıkarır. Bununla birlikte sürekli gülümser. Ancak çok kıskançtır. Hoşuna giden bir erkeğin başkasıyla konuşması, ilgilenmesi onu çileden çıkarır. Bir şeyler oturduktan sonra bu özelliği azalacaktır çünkü daha mantıklı düşünmeye başlar.

Akrep Burcu Kadını İş Hayatında Nasıldır?

Oldukça hırslı bir yapıya sahiptir. Normal hayat akışında olduğu gibi iş hayatına da bu hırslarını yansıtır. Tuttuğunu koparmak ister ve bunun için mücadele etmekten kaçınmaz. Sakin bir iş hayatı pek ona göre değildir. Masa başı işlerden hoşlandığı söylenemez. Hareketli ve inişli çıkışlı bir iş hayatı ister. Böyle bir işe heyecanla giderler. Ayrıca üretken bir yapıları da vardır.

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir