Menü Kapat

Akrep Burcu Özellikleri

tarot tarot falı fal falcıfal santrali tarot falı nedir su falı katina falı aşk falı ask falıiş falı fal santralı çağrı merkezi aşk katina falı aşk için fal ask falına nerede bakılır sayı falı

Akrep burcu özelliklerini merak mı ettiniz? Akrep burcu Erkeği, kadını, çocuğu başta olmak üzere tüm Akrep burcu özellikleri ve elementlerini sizler için bir araya toplayarak yorumladık.

Akrep Burcu Özellikleri isimli konumuzda sizlere

AKREP BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

Grup: Su, negatif, dişi, sabit

Yönetici Gezegen: Mars, Plüton

Renk: Canlı kırmızı, siyah

Uğurlu Taş: Opal, Lal

Şanslı Sayı: 9

Şanslı Gün: Salı

Karşıt Burç: Boğa

Şehirler: Washington, New Orleans, Liverpool

Metal: Çelik, demir

Çiçekler: Kırmızı karanfil, kırmızı gül, ateş çiçeği

Ağaçlar: Ardış, kara çam, selvi

AKREP BURCU KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Akrepler kadar yaşamda tutkuyla yaşayan az insan vardır. Bu nedenle onları simgeleyen sözcük ‘Arzuluyorum’ dur. Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Duygularına kapılırlarsa, tehlikeli olabilirler. Akrep’ler ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler, onları aşağılayarak hadlerini bildirirler. Kendi bildiklerini okuyarak, uzlaşmaya yanaşmazlar. Aşırı bir şekilde kuşkuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar inatla savunurlar. Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Kendilerini yetiştirmemiş Akrep’ler, yaşamın basitliklerine yatkınlıkları ile kendi kendilerinin yok oluşlarına neden olurlar. Cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar. Ölümü yeni bir başlangıç olarak kabul ettiklerinden, ölümden korkmazlar..

AKREP BURCU FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Akreplerin fiziksel yapıları oldukça ilginçtir; orta yada daha uzun boylu olabilirler. Kalın fakat düzgün bir bedenleri vardır. Yuvarlak yüzleri olur. Saçları koyu renk ve dalgalı, hatta kıvırcıktır. Gözleri inanılma çekicidir. Baktıkları her şeyi adeta eritirler. Bir Akrebi bakışlarından kolayca tanıyabilirsiniz. Zodyak’ın en anlaşılmaz burcudurlar. Çoğu kez eleştiriye maruz kaldıkları için, kendilerini savunmaktan vazgeçmişlerdir. Duyguları çok derindir. Gizemli yapıları onları bulundukları ortamda farklı yerlere getirirler. Duyumsamaları yakıcıdır. Yoğun duyguları, kıskançlıklarını sürekli körükler. Hırslı yapıları yüzünden en zor hastalıklar gelip onları bulur. Bir Akrep hastalandığı zaman, teşhis edilmesi zor tahlillere gerek duyulabilir. Uzun araştırmalar sonucu hastalıkların nedeni genelde psikosomatik kökenlidir. Açığa çıkaramadıkları duyguları yüzünden bedenlerini harap ederler. Akreplerin cinsiyet hormonları herkesten çok daha fazla çalışır. Vücutlarındaki elektriksel potansiyel nedeniyle, bulundukları ortamda insanları kendilerine mıknatıs gibi çekerler.. Hastalık konusunda sabırsızdır. Acıya onun kadar dayanıklı çok az kişi görülür. Alınabilecek en etkili ilaçları hiç çekinmeden alırlar. İradelerine çok güvenir ve beyin gücü ile kendilerini iyileştirirler. Akrepler mide ve üreme organlarını temsil ettiği için, bu organları hassastır fakat her türlü rahatsızlığın üstesinden kolay gelirler.

AKREP BURCU KADINI

Siz aşırılıkların ve aşırı uçların insanlarıdır.. Bu özelliklerini bildikleri için, kendileriyle ilgili yorum yapma ihtiyacı bile duymazlar. . Bir Akrep olarak; asla güçsüz biriyle evlenmez, ancak üstün kişilikte birine teslim olurlar. Güçlü karakterleri, ve garip adalet duygularıyla onları anlayabilecekleri bir eş olabilmek de herkesin harcı değildir Zevkli ve seçici zevkleri vardır. Güzellikler hep karanlıklarda gizli olduğu için, imkansız olan şeylerden hoşlanırlar.. Sınırlarınız çok geniş olup, sevdiğiniz şeyleri özel olarak keşfetmek gerekir.

AKREP BURCU ERKEĞİ

Derin bir duygu insanıdırlar. Olaylara güçlü bir mantıkla yaklaştıkları için, onlara her konuda güvenilir. Hafızaları çok kuvvetlidir. Bir konuyu bir kez söylemek yeterlidir. Hatırlatılmaktan nefret ederler. Asla yüzeysel bir kişi olamazlar. Çocukları ile iletişim kurma konusunda, ketumdur. Onlardan güçlü bir kişilik, yaşama karşı dayanıklı olmalarını bekler. Bir av tüfeği, deri bir evrak çantası, sert bir traş losyonu, güzel bir ajanda. Deriden yapılmış her türlü eşyayı sever.

AKREP BURCU AŞK HAYATI

Burçlar kuşağının en gizemli kişisi olan Akrepler, yaşamı hiçte hafife almaz. İçlerindeki yüksek duyguları onları ihtiraslı ve gizemli yapar. Cinsel duygularını çok yoğun yaşarlar.Aşk yaşantıları oldukça gizlidir. Kolay kapılarını kimseye açmazlar.İnsanı mıknatıs gibi çeken bakışları vardır. Karşısındaki kişi çok kolay etkileri altına alırlar.Bir ilişkiyi vücutlarında ve kalplerinde aynı anda yaşarlar.Bildikleri tek şey vardır. Güçlü ihtirasları ve aşka olan inançlarıdır. Yasakları delen müthiş bir sevgilidirler. Bir Akreple beraberlik önce sabırdan geçer.Birine aşık olmaları kolay olmaz..İncinmekten çok korkarlar ve kendinizi aşka teslim etmek istemezler.

AKREP BURCU İŞ HAYATI

Öfkesi ve yaşam enerjisi gözlerinde toplanmıştır. Sessiz ve sakin yaklaşımları bile ürkütücüdür. Her şeyi inceleyen bakışları ile sorunları çözme konusunda son derece başarılıdırlar. Kıskançlıkları çoğu zaman zararlıdır. Kendileri de bu özelliklerini iyi bildikleri için, sürekli denetleme ihtiyacını duyarlar. Akrep birlikte çalışılması çok zor biridir. Yaşantısına herkesi almazlar.Yönetmeyi, yönlendirmeyi, problemleri radikal bir şekilde çözmeyi seven Akreplerin, öfkeleriniz kontrol etmek için oldukça zorlandıkları bir gerçektir. Sadakati ve kalıcılığı tercih eder. Kaybetmekten nefret etse de, kendini yenileme konusunda son derece hızlıdır. Yanıp kül olan küllerinin arasından, büyük bir güçle ayağa kalkar ve yoluna devam eder.Yaşamın derin sorgulayıcısı ve derin bir gezginidir.

AKREP BURCU SAĞLIK

Zodyak’ın en anlaşılmaz burcudurlar. Çoğu kez eleştiriye maruz kaldığını için, kendini savunmaktan vazgeçmişsindir. Duyguların çok derindir. Gizemli yapın bulunduğun ortamda seni farklı yerlere getirir. Duyumsaman yakıcıdır. Yoğun duyguların, kıskançlığını sürekli körükler. Hırslı yapın yüzünden en zor hastalıklar gelip seni bulur. Bir Akrep hastalandığı zaman, teşhis edilmesi zor tahlillere gerek duyulabilir. Uzun araştırmalar sonucu hastalığının nedeni genelde psikosomatik kökenli olduğu anlaşılır.. Açığa çıkaramadığın duyguların yüzünden bedenini harap edersin. Cinsiyet hormonlarınız herkesten çok daha fazla çalışır. Vücudundaki elektriksel potansiyel nedeniyle, bulunduğunuz ortamda insanları kendine mıknatıs gibi çekersinz.. Hastalık konusunda sabırsızsın.. Acıya senin kadar dayanıklı çok az kişi görülür. Alınabilecek en etkili ilaçları hiç çekinmeden alırsın. İradene çok güvenir ve beyin gücü ile kendini iyileştirirsin. Akrepler mide ve üreme organlarını temsil ettiği için, bu organların hassastır fakat her türlü rahatsızlığın üstesinden kolay gelirsin.

AKREP BURCU ( KIZ – ERKEK ) ÇOCUĞU

Dünyanın en ilginç çocuklarıdır diyebiliriz. Sessiz ve sakin denizlerde kopan fırtınalara benzerler. Ya her şeyi silip götürüler, ya da bir limana sığınırlar. Gözlerinin ardında neler yaşandığını bulmak neredeyse imkansızdır. Yalnızlığı severler. Kendilerini oyalamaya bayılırlar. Sürekli sevgiye ihtiyaç duyarlar fakat bunu itiraf edemeyecek kadar gururludurlar. Sezgileri o kadar güçlüdür ki gözleriyle sizi takip ederek hislerinizi ve düşünceleriniz anlarlar. Harçlıklarına düşkün olup, onu asla parasız bırakmamalısınız. Kendisini güvensiz ve mutsuz hisseder. Fakat asla kendi parasını harcamaz ve sizin harcamanızı bekler. Okul yıllarında okumaya düşkündür. Disiplinli çalışır ve başarılı bir öğrencidir. Alış verişte en çok zevk aldığı şeyler, polisiye romanlar, blue jean, spor ayakkabılar ve rock müzüği dinleyebileceği CD ler. Kol saatinden asla vazgeçmez. Derileri sevdiği için, okul çantasını en pahalısından seçecektir. Ayrıca kırmızı çizmeler ,tokalar, kazaklar ve tişörtleri sever.. Erkek çocukları için, takım formaları çok önemlidir.

AKREP BURCU ÜNLÜLERİ

Akrep Burcu Ünlüleri, Özellikleri, Akrep Burcu, kadını, erkeği, çocuğu, kız erkek, çocuğu, elementleri, rengi, özellikleri, yorumları, yorumu, aşk, iş hayatı, kariyer hayatı, fiziksel özellikleri

Billur Kalkavan, Doğa Rutkay, , Yılmaz Erdoğan, Helin Avşar Hz. Muhammed, Alain Delon, Rock Hudson, Martin Luther, Alfred Nobel, Pablo Picasso, Marie Curie, Indira Gandhi, Katherine Hep Burn, Mesut Yılmaz, M. Kemal Atatürk, Necmettin Erbakan, Nazlı Ilıcak, Süleyman Demirel, Dostoyevski, Troçki, Albert Camus, Voltaire, Theodore Roosevelt. Arzum Onan, Emel Sayın, Zerrin Özer, Demirel , Meltem Cumbul, Muazzez Abacı, Ediz Hun

tarot tarot falı fal falcıfal santrali tarot falı nedir su falı katina falı aşk falı ask falıiş falı fal santralı çağrı merkezi aşk katina falı aşk için fal ask falına nerede bakılır sayı falı

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir