Menü Kapat

Akrep Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

AKREP BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI | NAR FAL

akrep Burcu Aylık Burç Yorumları, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Nisan Ayı burç yorumları yıldızlar bu Ay aşk, sağlık, para, kariyer gibi konularda size neler söylüyor. Aylık astroloji ve burç yorumu.

Sevgili Akrep Burcu ve Yükselen Burcu Akrep  olanlar;

(Lütfen, önce yükselen burcunuza sonra güneş burcunuza göre aylık yorumlarımızı takip ediniz)

Sizler için bu ayın gündemine baktığımızda;

4-15 Nisan tarihleri arasında Güneş, Jüpiter gezegeni İle Koç Burcunda tam kavuşum yapacak ve bu kavuşum sizin haritanızın 6. Evinizde gerçekleşecek. Günlük rutin İşlerinizde sizi meşgul eden konular hız kazanıp, çalışma hayatınız oldukça hareketlenebilir. Mesleğinizde yeni görevler edinebilir, sektörünüzü değiştirebilir, ofisinizi taşıyabilir veya yeni çalışma arkadaşlarıyla devam edebilirsiniz. Sağlığınıza, düzeninize dair verdiğiniz önem artabilir. Düzensiz yaşam ve İstenmeyen kilolar varsa artık  toparlamak İçin gayret gösterebilirsiniz.

6 Nisan’da, 16 derece Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve kabuğunuza çekilmek ve yalnız kalmak İsteyebilirsiniz, gündeminizde kendinizle İlgili dönüşümler olacak. Yeni kararlar alacak ve yaşam kalitenizi daha konforlu bir hale getirmek İçin kışları sıvayacak ve bunların gerçekleşmesi esnasında oldukça kendinizden emin adımlar atacaksınız.

akrep burcu

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir Güneş tutulması meydana gelecek.  Bu tutulma İyicil etkilere sahip kuzeyli bir tutulma olup,  29 dereceler astrolojik olarak anaretik dereceler olarak adlandırılır ve etkileri olumlu veya olumsuz bireysel haritanızın aldığı etkiye göre şekil alır. Bu tutulma da sizin yine 6. Evinizde gerçekleşecek. Güneş tutulması demek net başlangıçlar demektir. Sizin İçin nihayet hayallerinizden İşi kurma veya uzun suredir beklediğiniz İş değişimini yapma zamanları gelmiş olabilir. Günlük çalışma hayatınızda sergilediğiniz üstün performans üstleriniz tarafından takdir edilip, İtibar kazanma terfi gibi konuları da masaya getirecektir, çalışma hayatınızda yeni gündemler eski referanslarla birleşip önümüzde yeni ve hayırlı kapılar açacaktır.

Tutulma hem Akrep Burcu kadını hem de Akrep Burcu erkeği İçin kariyerde dönüşüm zamanı. Sizi yoran negatif etkileyen her şey artık günlük rutininiz olmaktan çıkıyor fakat oldukça yoğunlaşacağınız bu dönem, bu hıza kendinizi kaptırıp lütfen sağlığınızı İhmal etmeyin. Kendinize de zaman ayırmayı unutmamanızı önereceğim.

21 Nisan 2023 tarihinde Merkür boğa burcunda, geri hareketine başlayacak. İşlerinizi son dakikaya bırakmak bu dönem sizin İçin oldukça riskli, son dakika yaşanacak aksaklıklar uzun düre yaptığınız emeklerinizi bir anda sileceği İçin bu ay hiçbir İşinizi son dakikaya bırakmamanızı tavsiye ederim.

Doğum Haritası

Özel olarak sizin doğum saatiniz, doğum yeriniz ve doğum tarihinize göre İncelenecek olan horoskop haritanızın yorumunu İle çok daha detaylı ve bireysel etkileri İçeren yorumlar İçin randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmenizi dilerim

Astrolog İnci

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir