Menü Kapat

Oğlak Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

OĞLAK BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI |NAR FAL

Oğlak Burcu Aylık Burç Yorumları, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Nisan Ayı burç yorumları yıldızlar bu Ay aşk, sağlık, para, kariyer gibi konularda size neler söylüyor. Aylık astroloji ve burç yorumu.

Sevgili Oğlak Burcu ve Yükselen Burcu Oğlak olanlar;

(Lütfen, önce yükselen burcunuza sonra güneş burcunuza göre aylık yorumlarımızı takip ediniz)

Sizler için bu ayın gündemine baktığımızda;

4-15 Nisan tarihleri arasında Güneş, Jüpiter gezegeni İle Koç Burcunda tam kavuşum yapacak ve bu kavuşum sizin haritanızın 4.   Evinizde gerçekleşecek. Hem aile atalar kökler hem de tam zıt evininiz olan kariyer ve iş konusunda şanslı etkiler altında olacaksınız. Önemli projeler gündeme gelebilir, önemli bağlantılar kurabilirsiniz. İş kurmak, terfi etmek, ödüller almak, başarılı olmak kolaylaşacak.

6 Nisan’da, 16 derece Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve aile İçinde veya kariyer hayatınızdaki küçük sorunları lütfen büyütmeden İlerleyin. Geride bırakacağınız küçük sorunlar, sorunsuz ve temiz bir yolda daha hızlı İlerlemenize ve İletişim kazaları olmadan daha güzel daha mutlu yarınlara sizi ulaştıracak.

oğlak burcu

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir Güneş tutulması meydana gelecek.  Bu tutulma İyicil etkilere sahip kuzeyli bir tutulma olup,  29 dereceler astrolojik olarak anaretik dereceler olarak adlandırılır ve etkileri olumlu veya olumsuz bireysel haritanızın aldığı etkiye göre şekil alır. Bu tutulma da sizin yine 4. Evinizde gerçekleşecek. Güneş tutulması demek net başlangıçlar demektir. Ev, aile, yuvayla İlgili İşleriniz tam da İstediğiniz gibi İlerleyecek ve Jüpiter de devrede olduğundan birçok yeni fırsat ve şansları  beraberinde bazı müjdeleri getirebilir. Ev alıp, tam da İstediğimiz kiralık alanı bulup taşınabilirsiniz veya ev almak İçin karşınıza düşeş bir olasılık çıkabilir. Toprak, arsa gibi alanlara yatırım da yapabilirsiniz.

Tutulmada hem Oğlak Burcu kadını hem de Oğlak Burcu erkeğinin aile ve yuvasını İlgilendiren yeni kararlar alabilirsiniz. Emlak yatırımı yapmak, taşınmak, aile kurmak, çocuk yapmak, evinizi dekore etmek ve tadilata sokmak gibi gelişmelerle İlgilenebilirsiniz. Güvenliğinizi ve huzurunuzu İlgilendiren her türlü konuda yapılandırmaya gidebilirsiniz. Hayata bakışınızı olumlu kılacak, pozitif hissettirecek, yüzünüzü güldürecek gelişmeler olabilir.

21 Nisan 2023 tarihinde Merkür boğa burcunda, geri hareketine başlayacak. Çevrenizdeki en yakınlarınızla kurduğunuz İletişime dikkat etmeniz sizi İleride yaşanabilecek daha büyük sorunların yaşanmasından koruyacaktır.

Doğum Haritası

Özel olarak sizin doğum saatiniz, doğum yeriniz ve doğum tarihinize göre İncelenecek olan horoskop haritanızın yorumunu İle çok daha detaylı ve bireysel etkileri İçeren yorumlar İçin randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmenizi dilerim Astrolog İnci

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir