Menü Kapat

Terazi Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

TERAZİ BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI | NAR FAL

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Nisan Ayı burç yorumları yıldızlar bu Ay aşk, sağlık, para, kariyer gibi konularda size neler söylüyor. Aylık astroloji ve burç yorumu.

Sevgili Terazi Burcu ve Yükselen Burcu Terazi  olanlar;

(Lütfen, önce yükselen burcunuza sonra güneş burcunuza göre aylık yorumlarımızı takip ediniz)

Sizler için bu ayın gündemine baktığımızda;

4-15 Nisan tarihleri arasında Güneş, Jüpiter gezegeni İle Koç Burcunda tam kavuşum yapacak ve bu kavuşum sizin haritanızın 7. Evinizde gerçekleşecek. İlişkiler, ortaklıklar, anlaşmalar, İş birlikleri gibi konularda beklentilerinizin artık gerçek olması mümkün zamanlardan geçmektesiniz. Ancak bunların aşırı süratli ve hemen olmasını beklemek, adımları atlamak  ve Olayları çok büyütmemek yerinde olur. Diğer yandan İlişki ve ortaklıklardan yana bazı şanslar da elde edebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatların çok anlamlı bir şekilde hayatınıza katabileceksiniz.

6 Nisan’da, 16 derece Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve gündeminizde kendinizle İlgili dönüşümler olacak. Bu dönüşüm artık ne İstediğiniz ve ne İstemediğinizde alaka. İstemediğiniz Her şeyi hayatınızdan çıkarma konusunda çok güçlü bir duruşa ve kararlılığa sahip olacaksınız.

Terazi Burcu

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir Güneş tutulması meydana gelecek.  Bu tutulma İyicil etkilere sahip kuzeyli bir tutulma olup,  29 dereceler astrolojik olarak anaretik dereceler olarak adlandırılır ve etkileri olumlu veya olumsuz bireysel haritanızın aldığı etkiye göre şekil alır. Bu tutulma da sizin yine 7. Evinizde gerçekleşecek. Güneş tutulması demek net başlangıçlar demektir. Evlilik ve ortaklık konuları açısından çok şanslı, koruyucu sürece girmektesiniz. Doğru dürüst İnsanlar sayesinde hem maddi hem manevi konularda yüzünüz gülmeye başlayabilir. Arkanızda duran ve yardım eden güçlü İnsanlar görebilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz teklifler evet demeniz İçin artık sizi bekliyor. Özellikle evlilik konusunda doğru İnsanla karşılaşma veya doğru İnsana evet demek İçin gökyüzü şans kapılarını sizin İçin açmış durumda.

Tutulma hem Terazi Burcu kadını hem de Terazi Burcu erkeği için yeteneklerinizi sahneleme zamanı. Yeteneklerinizi sosyal medya ve dijital platformlarda sergileyerek başarı kazanabilir veya bir hobinizi size maddi manevi kazanç getirecek bir mesleğe dönüştürebilirsiniz. Aşk ve flört konusunda ezberlerinizi tamamen bozacağınız bir dönem geliyor.

21 Nisan 2023 tarihinde Merkür boğa burcunda, geri hareketine başlayacak. Kredi kartları, banka, muhasebe İşleri veya vergi konularında birtakım hatalarla, gecikmelerle uğraşmanız gerekebilir. Güvenmediğiniz yerlerden alışverişler yapmaktan lütfen kaçının ayrıca yeni kripto para, borsa gibi yatırımlarda lütfen yüksek risk İçerecek İşlemler almaktan kaçının.

Doğum Haritası

Özel olarak sizin doğum saatiniz, doğum yeriniz ve doğum tarihinize göre İncelenecek olan horoskop haritanızın yorumunu İle çok daha detaylı ve bireysel etkileri İçeren yorumlar İçin randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmenizi dilerim

Astrolog İnci

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir