Menü Kapat

Başak Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

BAŞAK BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI

Başak Burcu Aylık Burç Yorumları, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Nisan Ayı burç yorumları yıldızlar bu Ay aşk, sağlık, para, kariyer gibi konularda size neler söylüyor. Aylık astroloji ve burç yorumu.

Sevgili Başak Burcu ve Yükselen Burcu Başak olanlar;

(Lütfen, önce yükselen burcunuza sonra güneş burcunuza göre aylık yorumlarımızı takip ediniz)

Sizler İçin bu ayın gündemine baktığımızda;

4-15 Nisan tarihleri arasında Güneş, Jüpiter gezegeni İle Koç Burcunda tam kavuşum yapacak ve bu kavuşum sizin haritanızın 8. Evinizde gerçekleşecek. Bütün odağınız parada olacak. Harcamalar, vergiler, krediler, aile bütçesi, beklediğiniz paralar konusunda oldukça şanslı ve sizden yana bir kavuşum. Özellikle İş be yatırım ve başkalarının kaynakları konusunda da oldukça etkili ve lehte olan bu tutulma yılın fırsatını bu kavuşum İke ayaklarınızın altına derebilir.

6 Nisan’da, 16 derece Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve gündeminizde maddi konular olacak. Yeni gelir kapıları açılabilir, beklenmedik ani teklifleri ve İş fırsatları İle karşılaşabilirsiniz. Hatta, yeni fırsatları o kadar çoğaltabilir ki seçim yapma konusunda zorlanabilirsiniz.

başak burcu

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir Güneş tutulması meydana gelecek.  Bu tutulma İyicil etkilere sahip kuzeyli bir tutulma olup,  29 dereceler astrolojik olarak anaretik dereceler olarak adlandırılır ve etkileri olumlu veya olumsuz bireysel haritanızın aldığı etkiye göre şekil alır. Bu tutulma da sizin yine 8. Evinizde gerçekleşecek. Güneş tutulması demek net başlangıçlar demektir.  Krediler, borçlar, vergiler, ortaklaşa gelirler, miras, nafaka, burs ve sağlıkla İlgili konular bu tutulmanın etkisi altında… İşin İçinde Jüpiter olacağından bu konularda şanslı etkiler alacaksınız. İstediğiniz oranda kredi bulabilirsiniz, borçlarınızın faizleri silinebilir, nafakanızı rahatlıkla bağlatabilirsiniz, miras konuları çözülmeye başlayabilir, burs bulabilir, güzel teklifler alıp yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. sağlıkla İlgili rutin kontrollerinizi lütfen bu ay İhmal etmeyiniz.

Tutulma hem Başak Burcu kadını hem de Başak Burcu erkeği İçin, köklü bir değişimi beraberinde getirecek bir tutulma. Yaşam tarzınız, günlük alışkanlıklarınız, beslenme ve egzersiz düzeninize kadar her konuda büyük bir yenilenme söz konusu olabilir. Sağlığınızı korumak adına kontrollerinizi sık tutmanız ve tetkiklerinizi aksatmadan yaptırmanız önemlidir. İş ortamınızdaki kişilerle zaman zaman kritik güç savaşlarına girebilirsiniz. Gereksiz tartışmalardan uzak durmanızı tavsiye edeceğim.

21 Nisan 2023 tarihinde Merkür boğa burcunda, geri hareketine başlayacak. Eğitim, seyahat, resmi İşler ve sınavlarda gecikmeler ve hatalarla uğraşmanız gerekebilir. Belki de yarım bıraktığınız bir eğitime yeniden geri dönebilirsiniz. Daha önce bir türlü tamamlanamayan resmî İşletiniz kısa bir gecikme daha yaparak nihayetinde İstediğiniz şekle dönüşebilir. Eskiden kalan İşlerinizi tamamlamak ve temizlemek adına mükemmel zamanlama.

Doğum Haritası

Özel olarak sizin doğum saatiniz, doğum yeriniz ve doğum tarihinize göre İncelenecek olan horoskop haritanızın yorumunu İle çok daha detaylı ve bireysel etkileri İçeren yorumlar İçin randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmenizi dilerim

Astrolog İnci

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir