Menü Kapat

Aslan Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

ASLAN BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI |NAR FAL

aslan Burcu Aylık Burç Yorumları, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Nisan Ayı burç yorumları yıldızlar bu Ay aşk, sağlık, para, kariyer gibi konularda size neler söylüyor. Aylık astroloji ve burç yorumu.

Sevgili Aslan Burcu ve Yükselen Burcu Aslan olanlar;

(Lütfen, önce yükselen burcunuza sonra güneş burcunuza göre aylık yorumlarımızı takip ediniz)

Sizler için bu ayın gündemine baktığımızda;

4-15 Nisan tarihleri arasında Güneş, Jüpiter gezegeni İle Koç Burcunda tam kavuşum yapacak ve bu kavuşum sizin haritanızın 9. Evinizde gerçekleşecek. Yurtdışı bağlantılı İşler gelişebilir yada yurtdışı seyahatleriniz gündeminizi oluşturabilir. 9. ev aynı zamanda eğitim ve davaları da temsil ettiğinden mahkemedeki süreçlerde pozitif gelişmeler yaşayabilir yada eğitim konusunda yeni başlangıçlar yapabilir, uzun zamandır ertelediğiniz ve öğrenmek İstediğiniz konularda başlangıçlar yapabilirsiniz. 

6 Nisan’da, 16 derece Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dönem odak noktanızda yakın çevreniz, İletişim, seyahatler, fikirler, akrabalar, eğitimler, satış, pazarlama, reklam çalışmaları gibi konular olacak. Bu alanlarda fırsatlar elde edebilirsiniz ama abartılı fikirleriniz ve İstekleriniz de olabilir. Fikirlerinizi paraya dönüştürebilirsiniz.

Aileden  gelecek destekler İle kendinizi oldukça güçlü ve güven İçinde hissedebilirsiniz. ev İçindeki sorun yaşadığınız bir durumunuz var İse de, konuları rahatlıkla çözüme kavuşturabileceksiniz. Bunun İçin küçük sorunları büyütmeden İlerlemek en mantıklı ve hümanist çözümlere kavuşmanızı sağlayacaktır.

aslan burcu

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir Güneş tutulması meydana gelecek.  Bu tutulma İyicil etkilere sahip kuzeyli bir tutulma olup,  29 dereceler astrolojik olarak anaretik dereceler olarak adlandırılır ve etkileri olumlu veya olumsuz bireysel haritanızın aldığı etkiye göre şekil alır. Bu tutulma da sizin yine 9. Evinizde gerçekleşecek. Güneş tutulması demek net başlangıçlar demektir. İtibarınızı arttırıyor veyahut geri kazanıyorsunuz. Sizi esir bırakan İnsan ve ortamlardan özgürleşebilirsiniz. Başarılarınız tüm toplum tarafından görülebilir ve takdir görebilirsiniz. Kariyerinizin önü çok parlak olabilir ve yeni olasılıkları değerlendirmek size İyi gelebilir. İş kurabilir, İş teklifleri alabilir, yurtdışı İş İmkânları veya fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Tutulma hem Aslan Burcu kadını hem de Aslan Burcu erkeği İçin, Hayatınızda büyük İzler bırakacak kişilerle yollarınız kesişebilir ve tüm bildiklerinizi sorgulayabilirsiniz. Çok güçlü ve sizi geleceğe taşıyacak kişilerle İttifak yapmanız da mümkün. Duygusal İlişkilerde size baskı kuran, özgürlük alanınızı kısıtlayan veya bireysel anlamda size yeterince saygı göstermeyen kişileri sert bir şekilde hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

21 Nisan 2023 tarihinde Merkür boğa burcunda, geri hareketine başlayacak. İş İçin yeni adımlar atmak ve yeni projeler İçin uygun bir zaman diliminde olmayabilirsiniz. Her şeyi tekrar tekrar gözden geçirmek gerekebilir.

Doğum Haritası

Özel olarak sizin doğum saatiniz, doğum yeriniz ve doğum tarihinize göre İncelenecek olan horoskop haritanızın yorumunu İle çok daha detaylı ve bireysel etkileri İçeren yorumlar İçin randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmenizi dilerim

Astrolog İnci

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir