Menü Kapat

Yengeç Burcu Nisan Ayı Burç Yorumları

YENGEÇ BURCU NİSAN AYI BURÇ YORUMLARI |NAR FAL

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Yorumları

Nisan Ayı burç yorumları yıldızlar bu Ay aşk, sağlık, para, kariyer gibi konularda size neler söylüyor. Aylık astroloji ve burç yorumu.

Sevgili Yengeç Burcu ve Yükselen Burcu Yengeç olanlar;

(Lütfen, önce yükselen burcunuza sonra güneş burcunuza göre aylık yorumlarımızı takip ediniz.)

Yengeç Burcu için bu ayın gündemine baktığımızda;

4-15 Nisan tarihleri arasında Güneş, Jüpiter gezegeni İle Koç Burcunda tam kavuşum yapacak ve bu kavuşum sizin haritanızın  10. Evinizde gerçekleşecek. Yani hayatın en görünen alanında olacaksınız. terfi almak, İstediğiniz İşe kavuşmak, yöneticilerden destek almak, İş kurmak kısaca kariyerinizle İlgili yapmak İstedikleriniz İçin çok parlak ve şanslı bir dönem olacak. beklenmeyen İş fırsatları karşınıza gelebilir kısacası kariyerinizde dikkatleri üzerinize çekmeye başladığınız bir dönemin başlangıcı olacak. Özellikle yapmak İsteyip bir türlü yapamadığınız ve sizin İçin sadece İstek olarak kalmış yeni başlangıçlar İçin de sizi oldukça cesaretlendirebilecek ve harekete geçirecek bir enerji açığa çıkacak.

6 Nisan’da, 16 derece Terazi burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Terazi Burcu sizin haritanızın 4. Evi olup ev aile yuva hane İle İlgili konular gündeminiz olacak. Ev arsa alım satım, ailenin geleceği İçin menkul yatırımı, tadilat, kentsel dönüşüm İçin fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Aileden  gelecek destekler İle kendinizi oldukça güçlü ve güven İçinde hissedebilirsiniz. ev İçindeki sorun yaşadığınız bir durumunuz var İse de, konuları rahatlıkla çözüme kavuşturabileceksiniz. Bunun İçin küçük sorunları büyütmeden İlerlemek en mantıklı ve hümanist çözümlere kavuşmanızı sağlayacaktır.

yengeç burcu

20 Nisan’da 29 derece Koç burcunda Jüpiteryen bir Güneş tutulması meydana gelecek.  Bu tutulma İyicil etkilere sahip kuzeyli bir tutulma olup,  29 dereceler astrolojik olarak anaretik dereceler olarak adlandırılır ve etkileri olumlu veya olumsuz bireysel haritanızın aldığı etkiye göre şekil alır. Bu tutulma da sizin yine 10. Evinizde gerçekleşecek. Güneş tutulması demek net başlangıçlar demektir. Buradan da İş kariyer terfi yükselme konularda yine ekstra bir destek almakta ve önümüzdeki önce altı aylık sonra İki senelik süreçlerde hayatınızı hem maddi hem manevi yönde İyileştirecek gelişmeler size göz kırpmakta. Fırsatlar o kadar çoğaltabilir ki, bu dönem kariyerinizle İlgili seçimsizlikleri, İkilemleri de gündeme getirebilir. Bazen gitmek mi İyi kalmak mı size bunu kalp sesiniz söyleyecek. Güven İçinde olun.

Tutulma hem yengeç Burcu kadını hem de Yengeç Burcu erkeğinde birçok gerçeği sorgulayacağınız, tabularınızı yıkmaya başlayacağınız ve ruhsal açıdan büyük bir değişim yaşayacağınız bir süreci başlatacak. Bu süreçte zaman zaman iç dünyanızın derinliklerine İnebilir ve kendi gölge yönlerinizle de yüzleşebilirsiniz.

21 Nisan 2023 tarihinde Merkür boğa burcunda, geri hareketine başlayacak. Yani Merkür Retro’su sizin horoskop haritanızın arkadaşlar ve sosyal çevre evinizde olacağından eski dostluklar arkadaşlıklar tekrar gündem gelebilir. Eski günleri yad edebilir yada eskiden gelen bazı problemli konular, defterleri tamamen kapatmak veya helalleşmek İçin tekrar karşınıza çıkabilir. Sosyal çevre İle İlgili İletişimde yanlış anlamalara, sonradan pişman olunabilecek söylemlere, tartışmalara dikkat etmenizi önereceğim. Bu dönem biraz dilin kemiği yok dönemi olduğu İçin kontrollü gitmeniz sonradan üzüleceğiniz durumların İçine düşmenizden sizi koruyacaktır. İki düşünüp bir söylemeniz gereken zamanlardasınız.

Doğum Haritası

Özel olarak sizin doğum saatiniz, doğum yeriniz ve doğum tarihinize göre İncelenecek olan horoskop haritanızın yorumunu İle çok daha detaylı ve bireysel etkileri İçeren yorumlar İçin randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı mutlu ve başarılı bir Nisan ayı geçirmenizi dilerim.

Astrolog İnci

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir