Menü Kapat

BURÇLAR DÜNYAYI NASIL GÖRÜR?

BURÇLAR DÜNYAYI NASIL GÖRÜR? | Blog - Nar Fal

Her insan dünyayı kendi gözleriyle görür. Doğduğu çevrenin ve yıldız özelliklerinin şekillendirdiği karakter yapılarıyla birlikte dünyaya bakış açıları da farklılık gösterecektir. Bu bakış açıları ve kişilik özelliklerimiz fal baktırmak istediğimizde de açılımı birincil dereceden etkiler. Örnek vermek gerekirse canlı tarot falı örneğini verebiliriz. Telefon üzerinden online fal olarak canlı tarot falı baktırdığımızda karşımızdaki falcı bizden aldığı enerjiyle fala yön verir.

Şimdi kısa kısa burçların dünyayı nasıl gördüklerine bakalım:

KOÇ: Dünyayı kendilerini kanıtlamaları gereken bir mücadele alanı gibi görürler. Dinlenmek bilmezler ve her an kendilerine başka bir meydan okuma bulurlar.

BOĞA: Gözleri yüksektedir. Maddi açıdan rahatlığa ulaşmayı hedeflerler ve kaliteden de anlarlar.

İKİZLER : İnsanlarla iç içe oldukları eğlenceli ortamlar için yaşarlar desek yeridir. Sürekli yeni şeyler keşfetmeleri gerekir.

YENGEÇ: Onlar insanlara yardım etmek ve onları anlamak, onları rahatlatmak için yaşarlar. Dünya üzerindeki çaresizliğe göz yumamazlar ve ellerinden ne geliyorsa onu yapmak isterler.

ASLAN: Aslanlar sevmek ve sevilmek için var olmuşlardır! Hizmet almaya ve pohpohlanmaya bayılırlar.

BAŞAK: Kendi dünyalarına sıkı sıkı bağlıdırlar. Yaşamayı ciddiyetle karşılarlar, onlara en iyi gelen şey fikir üretmek ve fikirlerini hayata geçirmektir. 

TERAZİ: Onlar dünyayı toz pembe gözlüklerin ardından görmeye meyillidirler. Etraflarında hep sevilmeye layık şeyler görürler ve kalpleri de sonsuz bir sevgiyle dolup taşabilir.

AKREP: Akrepler dünyayı olduğundan çok daha karamsar bir havada tanımlarlar. Onların bilgelikleri arttıkça dünya da daha aydınlık bir hale gelir.

YAY: Dünya keşfedilmeyi bekleyen tonlarca şeyle doludur ve Yaylar da bunları keşfetmek ve özümsemek için yaşar. Hayat maceralardan oluşur ve bu heyecanı paylaşmak isterler.

OĞLAK: Hayat azim göstererek aşılması gereken zorluklarla doludur. Onlara göre yaşamda kalmak için tetikte ve hazırlıklı olmak gerekir.

KOVA: Onlar doğuştan eksiklikleri ve hataları fark eden adeta radar gözlere sahiptir. Dünyanın çivisi çıkmıştır ve onlar da bunu düzeltmek ve yeniden düzenlemek için gönüllüdürler.

BALIK:  Balıklara göre dünyanın kendisi hayaldir onların düşleri değil! Dünya belirsizliklerle doludur ve buna dayanmak olağanüstü bir güç gerektirir.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir