Menü Kapat

GERÇEKLERİ DUYMAYA HAZIR MISIN?

GERÇEKLERİ DUYMAYA HAZIR MISIN? | Blog - Nar Fal

Burcunuzu açıp okuduğunuzda çiçekli böcekli şeyler okumaya alışmış olabilirsiniz. Ancak bu yazı öyle değil! Güneş burcunuza yönelik acımasız yorumları okumaya yüreğiniz yetiyorsa… Buyurun sohbete!

KOÇ BURCU

Sen öncü bir tipsin ve çoğu insanın geri zekalı olduğunu düşünüyorsun. Valla hak vermiyor değilim aslında! Çabuk sinirlenen, sabırsız bir insansın ve sana verilen tavsiyeleri de  küçümseyen birisin. Önce kendine bak!

BOĞA BURCU

Pratik zekaya sahipsin ve de ısrarcısın ve de sabit fikirli dediğim dedik ömür törpüsü birisin. Çok büyük bir kararlılıkla çalışıyorsun ama başkalarına cehennem oluyorsun. Çoğu insan senin inatçı ve dik kafalı olduğunu düşünüyor.

İKİZLER BURCU

Hızlı ve zeki bir düşünürsün. İnsanlar seni her yere uyum sağlayabildiğin için seviyor. Ama az omurgalı bir duruş sergile! İşine gelince hemen harekete geçiyorsun, işine gelmeyince de oralı olmuyorsun. Cidden insanları biraz “gerçekten” önemsemeye başlasan diyorum.

YENGEÇ BURCU

İnsanların sorunlarına karşı anlayışlı bir tutum sergiliyorsun, bu da seni gerçek bir enayi yapıyor. Her zaman bir şeyleri erteliyorsun. Bu yüzden refah içinde olacaksın tebrikler ve aynı zamanda hiçbir değer elde edemeden göçüp gideceksin.

ASLAN BURCU

Kendini doğuştan bir lider olarak görüyorsun ama diğerleri senin bir aptal olduğunu düşünüyor. Aslanların çoğu zorbadır. Kendini beğenmişsin ve dürüst bir eleştiriye tahammül edemiyorsun. Kibirli davranışların ciddiyim çok iğrenç! Senden başka zamanını aynayı öperek geçiren var mı Allah aşkına!

BAŞAK BURCU

Sen mantıklı bir tipsin ve anlaşmazlıktan nefret edersin. Bu saçmalıkların da insanların midelerini bulandırıyor. Duygusuzsun ve biri konuşurken sık sık uykuya dalıyorsun. Zekanı kendine saklamayı dene arada bir.

TERAZİ BURCU

Sen sanattan anlayan birisin ve gerçeklikle başa çıkarken zor zamanlar geçiriyorsun. Eğer bir Terazi erkeğiysen zaten sıfırsın. Terazi kadınlarının da çoğu salaktır gerçi. Mıy mıy mıy aslında seni çekebileni ödüllendirmek gerek.

AKREP BURCU

En kötü burç, net! İş konusunda kurnazsın ve sana asla güvenilmez. Etikten yoksun ve laftan anlamayan yapın nedeniyle başarının zirvesine ulaşacaksın. Kendini kontrol etmeyi öğren yoksa bu kötücül bakış akışıyla katil bile olursun maazallah!

YAY BURCU

İyimsersin, enerjiksin ve heveslisin, ne güzel ama çok yoruyorsun be canım benim! Yeteneğin olmadığı için şansa güvenmek gibi pervasız bir eğilimin var. İşin tuhafı dört ayaklarının üstüne de düşüyorsun.

OĞLAK BURCU

Muhafazakarsın, sıkıcısın ve risk almaktan korkuyorsun. Aslında tamamen ötlek bir tavuksun! Kendi işlerinden kafanı kaldırıp azıcık tarihi araştırmalar yaparsan hiçbir zaman önemli bir Oğlak burcu insanı olmadığını görürsün.

KOVA BURCU

Yaratıcı bir zihnin var ve ilerici olmaya meyillisin. Ancak çok yalan söylüyorsun, iki lafından biri yalan be kardeşim! Aptal olduğun için aynı hataları da tekrar tekrar yapıyorsun. Sonra da diğer insanlara suç atıyorsun, yapma bak! Herkes senin bir pislik olduğunu düşünüyor. Benden söylemesi.

BALIK BURCU

Hayal gücün çok canlı ve zaman zaman ajanlar tarafından takip edildiğini falan düşünüyorsun. Doktora göründün mü? Arkadaşların üzerinde de hiçbir etkin yok ve insanlar gücünü gösterdiğin zaman sana kızıyorlar. Güven eksikliğin var ve genellikle, nasıl desem, uçmuş gibi dolanıyorsun ortalıkta.

*

Bu arada hiç fal baktırmak aklına geldi mi? Şöyle bir gerçek falcı karşısına otur da sana görmezden geldiğin bütün gerçekleri sıralasın. Hayat senin gördüğünden çok daha fazlası canikom. İstersen online fal da baktırabilirsin! Bir sürü fal çeşitleri içinde dilediğini seç gerçek falcı sana anlatsın! 

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir