Menü Kapat

BURÇLARA EN UYGUN SPOR DALLARI

Boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz? Biz bu günlerde fal baktırmak için zaman yaratmaya çalışıyoruz. Denediğimiz fal çeşitleri içinde canlı kahve falı ve gerçek tarot falı ile katina falı favorilerimiz arasına girdi. Zaman zaman gerçek falcı ile online fal baktırdığımız da oluyor ve en son kendimizi su falı baktıranlar arasında bulduk. Deneyim kazanmak ve eğlenmek için başladığımız bu seanslar zamanla en iyi fal bakanlar aracılığıyla düzenli şekilde onlara danışma ihtiyacı doğurdu. Ve bugün geldiğimiz noktada güne fal baktırmak istiyorum diyerek başlıyoruz.

Elbette ki hayat bunlardan ibaret değil ve boş zamanlarını spor yaparak değerlendiren arkadaşlarımız da mevcut. Astroloji de bu konuda bize doğru olanı sunabilir. Hangi sporda iyi olduğunuzu bilmiyorsanız, sevdiğiniz spor türünün de burcunuzla ilgili olduğunu bilmenin zamanı gelmiş olabilir. Burcunuza göre hangi sporu oynamanız gerektiğini öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

KOÇ BURCU

Koç burcunun rekabetçi ruhuna hitap edecek en iyi sporlar cesaret, odaklanma ve güce ihtiyaç duyulanlardır ve en iyi seçimleri dövüş sanatları ve bokstur. Bir takımın üyesi olduklarında, rakiplerine karşı gerçekten agresiftirler ve uyum sağlamakta da zorlanabilirler.

BOĞA BURCU

Herhangi bir Boğa burcunun en güçlü yönü dayanıklılıklarıdır. Bu da onları futbol gibi sürekli hareket ve dünya ile temas gerektiren takım sporlarında mükemmel kılar. Aynı zamanda ağırlık kaldırma veya vücut geliştirme gibi salon sporlarında da iyidirler.

İKİZLER BURCU

İkizler için önemli olan şey, hangi sporu seçerse seçsin ellerini kullanabilmesidir. Onlar için mükemmel spor, voleybol veya kürek çekmek ya da ikili şekilde oynanan tenis gibi sporlardır.

YENGEÇ BURCU

Yengeçler enerjik ve kendinden eminlerse, kendilerini en iyi yelken veya rüzgar sörfü gibi sporlarda iyi hissederler ve genel olarak atletizmde parlama eğilimindedirler. Hayatlarına huzur getirmek için de yoga gibi rahatlatıcı aktivitelerde de bulunabilirler.

ASLAN BURCU

Aslanlar, öğrenmek istedikleri herhangi bir sporda başarılı olabilirler. Onlar için en iyi seçim, belirli bir imajı taşıyan ve kendilerini büyük ve önemli bir şeyin parçası gibi hissettiren popüler sporlardır. Basketbolu, golfu ve kayak yapmayı düşünmeliler.

BAŞAK BURCU

Başaklar günlük olarak yürüyüşler yapmayı rutin haline getirmişlerdir. Eğer spor yapmak isterlerse hentbolu düşünebilirler ve ayrıca bayrak yarışı gibi aktivitelerden de büyük keyif alacaklardır.

TERAZİ BURCU

Rafine doğalarını aktivite ile birleştirmek için, Teraziler eskrim gibi onurlu bir sporda veya buz pateni, jimnastik veya bale gibi estetik bir sporda en iyisini yaparlar.

AKREP BURCU

Akreplerin doğası o kadar hırçın ve sportif görünmese de, aşırı fiziksel zorluklara ve hatta ölümle dans etmeye bile ihtiyaçları vardır. Onlar için en iyi aktiviteler, doğayla gerçekten iç içe olabilecekleri yerlerde tırmanma, dağcılık veya rafting yapmaktır.

YAY BURCU

Yaylar, hedefi uzak mesafelerden vurma yeteneğine sahip kişilerin burcudur ve okçulukta üstündürler. Ayrıca atlarla olan bağları da oldukça güçlüdür ve ata binmek konusunda da yeteneklidirler.

OĞLAK BURCU

Oğlaklarda her konuda parlak olmalarını mümkün kılan çok özel bir şey vardır. Futbol, hokey, satranç oynayabilir veya aynı inanılmaz coşkuyla ulaşmak istedikleri daha yüksek bir hedefe sahip oldukları sürece, maraton bile koşabilir.

KOVA BURCU

Bir Kova için en iyi günlük aktivite bisiklet sürmektir. Enerjilerini korkularının üstesinden gelmek için harcamalılar, yamaç paraşütü veya paraşütle atlama gibi sporlarda başarılı olabilirler.

BALIK BURCU

Bir Balık için en doğru spor dalı elbette kendilerini suyla bütünleştirebilecekleri yüzme veya dalış gibi sporlardır.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir