Menü Kapat

Burçların En Sevdiği Yemekler

Burçların En Sevdiği Yemekler | Blog - Nar Fal

Burçların En Sevdiği Yemekler

Burçların en sevdiği yemekler hakkında merak ettiğiniz her şey burada, burçların enlerini sizin için bu yazımızda derledik.

Burçların En Sevdiği Yemekler Nelerdir?

Koç Burcu

Denizden ne çıksa yer desek tam yerinde olacak. Özellikle deniz ürünlerine düşkün olmakla beraber serpme kahvaltıya bayılır. Ancak her şey tam olmalıdır. Üstelik sucuklu yumurtaya bayıldıklarını da söyleyebiliriz.

Boğa Burcu

Yemeklere düşkünlüğü ile bilinen Boğa burcu, menü yemeyi çok sever. İçinde çorbası, kebabı, mezesi ve salatası olmalıdır. Yemek yemek onun için çok büyük bir zevktir. Boğazına düşkün olduğu gibi yemek yapmayı da sevmektedir.

İkizler Burcu

Atıştırmalıklara bayılan İkizler burcu, sohbetin yanında iyi gidecek yemekleri daha çok sever. Çay veya kahveyle beraber tüketeceği şeyler, sohbet esnasında ona büyük bir keyif verir. Ayrıca zeytinyağlı yemeklerden de epey hoşlanır.

Yengeç Burcu

Yemek ve sağlık onun için fazlasıyla önemlidir ve buna dikkat ederek yemeklerini seçecektir. Sağlıklı bir et yemeği yemek epey hoşuna gider. Bunun yanında sağlık bir sandviç ve sağlıklı zeytinyağlı yemekler de tercihleri arasında olacaktır.

Aslan Burcu

Türk mutfağının klasik lezzetleri, vazgeçilmezleri arasında yer alır. Çiğköfte, döner, mantı, kebap gibi yöresel lezzetleri epey düşkündür. Ete çok düşkündür. Hatta ona etobur demek gayet yerinde olacaktır. 

Başak Burcu

Yemeğe pek önem verdiği söylenemez. Asıl takıldığı yer yemeğin temiz ve titiz olmasıdır. Yapıldığı yer onun için çok önemlidir. Temiz yerde yapılan ve hafif olan tavuk, balık, sandviç gibi yiyecekleri tercih edecektir.

Terazi Burcu

Terazi burcu yemek konusunda bile dengeyi kurmayı sever. Genel anlamda et ürünlerini ve deniz ürünlerini bayılarak yiyecektir. Ancak sevmediği bir yemek olduğunu söylemekte mümkün değildir. Her şeyden biraz biraz yemeyi tercih eder.

Akrep Burcu

Risk almayı seven Akrep burcu, yemek konusunda da aynı şekilde davranacaktır.  Farklı mutfakların yemeklerini denemeye bayılır. Uzakdoğu, Hindistan mutfaklarında seveceği pek çok yemek vardır. Lakin bunlara odaklanmadan diğerlerini de denemeyi sever.

Yay Burcu

Evde yapılan çeşitli soslara ve ev yemeklerine bayılır. Yemek yemekten büyük keyif alır. Özenilerek hazırlanmış bir akşam yemeği fazlasıyla hoşuna gidecektir. Asıl sevdiği şey ise soslardır. Eğer ona evde yapılan soslardan hazırlarsanız gayet mutlu olacaktır.

Oğlak Burcu

Klasik lezzetlerden vazgeçemeyenlerdendir. Lahmacun, köfte, pide gibi klasikler daha çok hoşuna gidecektir. Değişik mutfaklara ve ilginç lezzetlere pek açık olduğu söylenemez. Lakin klasikleri bayılarak yiyecektir.

Kova Burcu

Hep aynı yemekleri yemekten sıkılacağı için sürekli farklı mutfaklar peşindedir. Uzakdoğu yemeklerinin çeşitliliği ve farklılığı epey dikkatini çeker. Yeni mutfaklar keşfetmek ve lezzetli yeni yemekler denemek hobisidir.

Balık Burcu

Özellikle hamur işi yemeklere bayılır. Bol karbonhidratlı ve nişastalı şeyler ilgisini çeker. Ama bunun yanında deniz ürünlerinden de hoşlanır. Sevdiği bir yemeği yemek onu duygusal anlamda epey yükseltecektir.

Online Fal Baktırmak İçin

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir