Menü Kapat

Çingene Tarotu

Çingene Tarotu | Blog - Nar Fal fal, falcı, fal cafe, fal kafe, tarot, tarot falı, online fal, en iyi fal, en iyi falcı, en iyi falcılar,

Çingene Tarotu Nedir nasıl bakılır? En güzel Çingene tarotu nerede bakılır? Çingene Tarot falı bakan falcı fal baktır.

Çingene tarotu nun kökeni isminden de anlaşıldığı üzere çingene geleneklerine dayanmaktadır. Konum olarak ise Kuzey Hindistan’da ortaya çıktığı bilinmektedir. Kuzey Hindistan’da ortaya çıktıktan sonra Orta Asya, Anadolu ve Avrupa’da da yaygın hale gelmeye başlamıştır. Çingeneler tarafından bakılmaya başlanan bu fal da en önemli nokta geleceğin tahmin edilmesidir. Geçmişten beri devam eden gelecek merakına bu fal da cevap verildiğinden dolayı hızlı bir şekilde yayılmıştır.

Çingene Tarotu Nedir?

Çingene tarotu 500 yıllık bir geçmişe sahiptir. Ayrıca çingene tarotu gelenekleri özenle korunduğundan dolayı bu tarot çeşidinde bir değişim yaşanmamıştır. 78 adet kartı vardır ve oldukça karmaşık bir yapıya sahiptir. Karmaşık olmasına rağmen aslında oldukça sade ve anlaşılır kartlara sahiptir. Diğer tarot kartları ile karşılaştırıldığında daha sade bir yapısı olduğu anlaşılmaktadır. 

Çingene Tarot Falı Nasıl Bakılır?

Birkaç dizilime sahip olan çingene tarotuna farklı şekillerde bakılabilmektedir. Bunlardan ilki aşk çingene tarotu dizilimi olarak bilinmektedir. Bu dizilim için öncelikle desteden 3 adet kart seçilmelidir. Daha sonra seçilen 3 kart açılmalıdır. Bu kartlar size aşk hayatınız ile ilgili pek çok şeyi söyleyecektir.

Genel çingene tarotu diziliminde ise hayatınıza dair genel bilgileri elde edebilirsiniz. Geleceğiniz hakkında genel bilgiler elde ederek buna göre yol çizme imkanına sahip olabilirsiniz. Genel çingene tarotu dizilimi için 21 adet kart seçilmesi gerekmektedir. Kartlar 3 parçaya bölünmelidir. İlk 7 kart geçmişi, diğer 7 kart şu an ve son 7 kartta geçmişi temsil etmektedir. Zaman dilimlerine göre dizilen kartlar, o zamana uygun olarak yorumlar söylemektedir. 

Basit çingene dizilimi için de 36 adet kart olması gerekir. Seçilen bu 36 karta göre geçmiş ve gelecek hakkında birçok yorum yapılmaktadır. Ayrıca aşk hayatınıza dair de detaylı bilgiler vermektedir.

Çingene Tarotu | Blog - Nar Fal
Çingene Tarotu | Blog – Nar Fal

Online Çingene Tarotu

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir