Menü Kapat

DOĞDUĞUNUZ AYIN RENGİNİN KARAKTERİNİZE VE HAYATINIZA ETKİSİ

DOĞDUĞUNUZ AYIN RENGİNİN KARAKTERİNİZE VE HAYATINIZA ETKİSİ | Blog - Nar Fal

Doğduğunuz Ayın Renginin Karakterinize ve Hayatınıza Etkisi

Astroloji ve renkler buluşuyor. Doğduğun aya göre rengin nedir ve karakterinle ilgisi nedir? Yıldızlara bakıp gelecekten haber alma merakı hep olmuştur. Fal baktırmak da bunlardan bir tanesidir. Yıldızname falı geleceğimiz hakkında bilgi verir. Yıldızname baktırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ocak – Karamel

Ocak ayı doğumluların kararlı kişiliğe sahip oldukları söylenir. Pratik ve mantıklı yapıya sahiplerdir. Kendi ayakları üzerinde durmayı rahatlıkla başarabilirler. Bazı zamanlar kendi karakterleri dışında tepkiler verseler de bu durum kısa sürer ve normal hallerine geri dönerler.

Şubat – Süper Leylak

Şubat doğumlu olanlar ise canlı bir ruha sahiptirler ve her zaman gelecek odaklı düşünürler. Bu insanlar hayal güçlerini çok iyi kullanırlar ve diğer insanlara yardım etmek onları mutlu eder. Oldukça duygusal olduklarını da söylemeden geçemeyiz.

Mart – Aqua Mavisi

Mart doğumlular oldukça sezgisel insanlardır. Sezgisel olmalarının yanında bir de sempatik olduklarını söylememiz gerekiyor. Varolan yeteneklerini çevrelerindeki insanlara yardım etmek için kullanırlar ve tanıştıkları kişilere hızla güvenirler. Baştan soğuk oldukları söylense de tanıdıkça daha çok seversiniz.

Nisan – Koyu Kırmızı

Çok fazla enerjikler ve bazen bu aşırıya kaçabiliyor. Ayrıca cesur olmalarıyla bilinirler. Asla yorulmuyorlar ve yaptıkları işler için heyecanlarını asla yitirmiyorlar. Bu insanların enerjileri nasıl biter, nasıl yavaş olurlar bilmiyoruz.

Mayıs – Çimen Yeşili

Bu ayda doğanlar genelde insanlarda iyileştirme etkileri gösterirler bir nevi eski zamanlardaki şifacılar gibi olduklarını söyleyebiliriz. Renkten de anlaşılacağı üzere toprakla çok alakalıdırlar ve dengeli bir ruh halleri vardır. Strese girdikleri zamanlar kendi kendilerine eskisinden daha iyi bir ruh haline bürünüyorlar.

Haziran – Altın

Bu ayda doğanlar oldukça canlı ve olumlu insanlardır. Enerjilerini hep olumlu şeylere harcarlar. Kolayca cesaretleri kırılabilir ama hemen kendilerini toparlarlar.

Temmuz – Mercan

Temmuz ayında doğan insanların kendilerinden çok çevresindekilere faydası olur. Çevresindeki insanlar için bir yardımcı ve rahatlatıcıdır. Herkesin mutlu olmasını istiyor ve her zaman doğru olanı yapmanın peşinden koşuyorlar. Bazen kendilerinin bile hayal edemeyeceği kadar ileriye dönük davranırlar.

Ağustos – Güneş Portakalı

İlham dendiğinde akla gelen isimler genelde ağustos ayında doğmuştur. Ağustos ayında doğan insanlar kendilerini diğer insanlara göre daha güçlü hissederler ve çevresindekilere göre bir adım önde dururlar. Bu insanlar her şeyin en iyisini yapmak ve denenmemiş olanı da denemek isterler.

Eylül – Bebek Mavisi

Eylül doğumlu olanlar yaratıcı ve sanatsal insanlardır. Olaylar hakkında mantıksal düşünürler ve hemen her sorunu çözebilme becerileri vardır. Onlardan kaçmak hiç de kolay değil çünkü onlar başkaları tarafından duyulmak istiyorlar.

Ekim – Gök Mavisi

Renginden de anlaşılacağı üzere bu ayda doğanlar huzur dolu insanlardır. Çok sakin yapılıdırlar ve birbiriyle çelişen hareketler yapmaktan kaçınırlar. Bu insanların tek isteği huzurlu ve mutlu olmak. Onun dışında hiçbir dertleri yok.

Kasım – Bordo

Kasım ayında doğan insanlar genellikle çok göz önünde olan yoğun insanlardır. Her zaman bir değişiklik, yapacak yeni şeyler arayışında olular fakat bunları hep en iyi yolu tercih ederek yaptıkları söylenemez. Çok tutkulu insanlardır ve vakitlerinin çoğunu dışarıda geçirirler ama bu bazen kariyerlerini olumsuz etkileyebilir.

Aralık – Lacivert

Aralık ayında doğmuş olanlar akıllı ve doğru karar veren insanlardır. Çevresindeki insanlar ona yalan söylemezse ve iyi niyetli davranırsa yalan söyleme girişiminde bulunmazlar.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir