Menü Kapat

Sezgisel Yönünüzün Güçlü Olduğunu Gösteren Kanıtlar

Sezgisel Yönünüzün Güçlü Olduğunu Gösteren Kanıtlar | Blog - Nar Fal

Yaşamımız boyunca sezgilerimizle hareket ettiğimiz zamanlar sıklıkla olmuştur. Kimi zaman sezgilerimiz bizi yanıltmış kimi zaman ise işimize fazlasıyla yaramıştır. Bizim falcılar ımızın sezgilerinin çük güçlü olduğunu baştan söyleyelim. Dilediğiniz gerçek falı dilediğiniz yerden baktırabilirsiniz. Online fal baktırabilir ya da merkezimize gelerek fal baktır abilirsniz. 

Sezginizin güçlü olduğunu gösteren bazı özellikler nedir?

Nasıl bildin?

Size sıklıkla “nasıl bildin” diyorlarsa sezgisel yönünüzün güçlü olduğunun ilk kanıtıdır. Siz kendinize açık bir şekilde “sezgilerim kuvvetli” demeseniz bile çevrenizdekiler bunu size söyleyecektir. Yaptığınız seçimlerin ve tercihlerin doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Rüyalar

Büyük adımlar atmadan önce ya da büyük kararlar vermeden önce oldukça anlamsız rüyalar görürüz. Bilinçaltınızın sizi en iyi yoldan götürmek için yaptığı bir tür oyundur. Rüyalarımız bizimle konuşur. Sakin bir zihin ve dinlenmiş bir vücut ile uyuyabilirseniz rüyalarınızın size yöne verdiğini görürsünüz.

Hayaller

Kendinizi sürekli hayal kururken buluyorsanız sezgileriniz size bir mesaj veriyordur. Sezgilerinizin sizinle temas halinde olduğunun ayrı bir göstergesidir. Ne kadar çok düşünürseniz ve analiz ederseniz bilinçaltı derinden sorgulamaya başlar. Karar verme, karar alma aşamasında en doğru tercihi yapmanıza neden olur.

Çevrenizdeki insanların enerjisi

Çevrenize enerjisi düşük olan insanları hissedebiliyor musunuz? Yalnız şu an bahsettiğimiz durum uzun zamandır tanıdığınız, her hareketini bildiğiniz, yaşamı ile ilgili çoğu konuya hakim olduğunuz kişilerin biraz dışında. Yeni bir ortama girdiğinizde, alışveriş yaparken, gezerken, yanınızdan geçen birisi ile anlık göz göze geldiğinizde o kişi/kişilerin enerjilerinin düşük olduğunu anlıyor musunuz? Morallerinin bozuk olduğunu tek bakışta anlayabiliyor musunuz? İşte durum böyleyse sizin de sezgileriniz oldukça kuvvetli.  

Medyum misali

Sezgiler bizi bazen medyummuş gibi hissettirir. Herhangi bir yerde söylenecekleri önceden tahmin edebiliyor ya da olayları yaşanmadan önce biliyorsanız sezgilerinizin güçlü olduğunu gösterir. Yukarıda dediğimiz gibi hayatı hakkında çoğu bilgiye sahip olduğunuz kişilerin dışında gelişen olaylarda değil. 

Düşündüğünüz kişiler sizinle iletişime geçiyor mu?

Aklınızdan birisini geçirdiniz diyelim. Nasıl olduğunu düşündünüz. Uzun zamandır da konuşmamışsınız. Sonra bir anda o kişiden size mesaj geliyor mu ya da telefonunuz çalıyor mu? Aynı düşünce devam ederken herhangi bir yerde onlarla karşılaşıyor musunuz? Bu da sezgilerinizin kuvvetli olduğunu gösterir. Siz de bu sezgilerinize cevap verin ve o kişilerle konuşun.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir