Menü Kapat

Kahve – Kahve Falında Çıkan Harfler

kahve falı, kahve falı bak, canlı kahve falı, online kahve falı

Kahve, Kahve Falı Nasıl Yorumlanır? Falda Harflerin Anlamları Nelerdir? Kahve Falı Tarihçesi Nedir? Kahve Falında Çıkan Harflerin Anlamları Nelerdir? Bugünkü Kahve Falınızı Okudunuz Mu? Daha Fazlası Yazımızda…

Kahve falı bakabilmek için öncelikle fal baktıracak kişinin kahve falı içmesi gerekmektedir. Kahve içildikten sonra fincan ters çevrilmeli ve fincan soğuyana kadar beklenmelidir. Soğuyan fincanın içerisinde telvelerin oluşturduğu şekillere bakılarak yorum yapılır. Tarihi çok eskilere dayanan bu fal çeşidi, özellikle Osmanlı döneminde oldukça popüler hale gelmiştir. Sarayda bulunan kadınlar arasında sürekli bakılmakta ve pek çok yorum yapılmaktaydı. Telvelerin oluşturabileceği tüm şekiller farklı anlamlar taşımakta ve kişinin niyetlerine göre de değişim gösterebilmektedir.

kahve falı, kahve fali, sanal kahve fali, fal bak

Artık kahve falına online olarak baktırabilirsiniz. Online kahve falı ile fal ayağınıza gelecek. Hiçbir yere gitmenize ve falcı aramanıza gerek kalmayacak. Yapmanız gerek tek şey bir telefonla falcıdan randevu almak olacak. Üstelik istediğiniz falcıdan istediğiniz fal çeşidine kadar kendiniz seçebilir ve randevu saatiniz geldiğinde fal baktırabilirsiniz. Online bakımda görüntülü fal ya da sesli fal seçeneğini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz şekilde istediğiniz falcı istediğiniz fala bakacak. Sadece online kahve falı değil diğer tüm fal çeşitlerine de online olarak ulaşabilirsiniz. Gerçek falcılar tarafından falınıza bakılacak ve böylelikle aklınızda yer alan tüm sorular cevaplanacaktır.

Kahve Falı Tarihçesi Nedir?

Başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada yaygın şekilde bakılan kahve falı, popüler bir fal çeşididir. Günlük hayatta epey tüketilen Türk kahvesi, içildikten sonra fal bakılmak için hazır hale getirilir. Özellikle Akdeniz ülkeleri ve Orta Doğu, kahve falını epey benimsemiştir. Bu fal çeşidine ilk defa 17. Yüzyılda Avrupa’da bakıldığı söylenmektedir. Tabii, o dönemden bu zamana kadar kahve falı bakımı sırasında kullanılan pek çok teknik değişmiştir. O dönemlerde kahvenin telvesi tamamen bir tabağa dökülüp yayılarak bakılıyordu. Ancak şu an işler daha farklı ilerlemektedir. Aradan geçen uzun zaman kahve falına pek çok farklı ve detaylı yöntemi de katmıştır.

Bunların dışında kahve falı, Osmanlı döneminde de oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Dönemin insanları kahvelerini içtikten sonra kahve falına bakıyordu. Ancak fazla yaygınlaşması nedeniyle bir dönem de yasaklanmıştır. Günümüzde ise herkes tarafından bilinen klasik bir fal çeşidine dönüşmüştür. Lakin herkes kolay kolay bu fala bakamaz. Sadece hisleri ve enerjisi kuvvetli falcılar tarafından gerçekten bakılabilir.

Kahve Falında Çıkan Harflerin Anlamları Nelerdir?

A: Alınganlık, başlangıç yapmak

B: İktidar olmak, bereket, bolluk

C: Yolculuk

Ç: Ayrılık

D: Zarara uğramak, zorluklarla karşılaşmak

E: Vicdan azabı, yuva kurmak, ortaklık

F: Düşmanı işaret eder

G: Beklentilerin azaltılması gerekir

H: Özlenen kişiye kavuşmak

I: Akıldaki sorulara cevap verileceği

J: İşlerin altından kalkmak

K: Olayların içinden etkilenmeden sıyrılmak

L: Saf duygular ve iç ses

M: Maneviyat

N: Yeni olaya adım atılması ve yarım kalan işler

O: Aniden gelen yardım eli

P: Farklı bir bakış açısına sahip olmak

R: Resmi olaylar, mahkeme ve dava işleri

S: Müjdeli bir habere işaret eder

T: Bereketi ve zengin olmayı temsil eder

U: Verilen emeği ve yavaş yavaş ilerlemeyi gösterir. Sonunda hayır vardır

V: Zamana bırakılması gereken işler

Y: Yeni insanlarla tanışmak

Z: Birbirine bağlı olayların hallolacağı

Kahve Falı 

Bugünkü Kahve Falı

Osmanlı dönemine dayanan kahve falı, Türk kahvesi içildikten sonra bakılmaktadır. Günlük olarak içilen Türk kahvesi pek çok fayda sağlarken bir yandan da kişilerin aklındaki soruları gidermektedir. Her gün kahve içildikten sonra kahve falı baktırarak bugünkü kahve falı nızı öğrenmiş olacaksınız. Üstelik her gün fal baktırmak için falcıya gitmenize gerek yok. Online kahve falı sayesinde içtiğiniz kahveleri gerçek falcılara baktırabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Böylelikle bugünkü kahve falı hakkında tamamen gerçek yorumlar elde edebileceksiniz. Online kahve falı sayesinde artık falcı aramanıza ve bir yerlere gitmenize gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken bize ulaşarak randevu almak ve gerçek falcılar ile kahve falınızda çıkanları öğrenmek olacak. 


Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

Diğer Fal Çeşiteleri >> Fal Çeşitleri

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir