Menü Kapat

Mum Falı Nedir?

ask-melek-tarot-kahve-yildizname-katina-peri-su-fali-online-canli-gercek-sesli-fal-fal-cesitleri-mum-fali-mum-fali-nedir-mum-fali-ilginc-fallar-Mum Falı Nedir? | Blog - Nar Fal

Mum Falı Nedir Nasıl Bakılır?

Mum Falı Tarihçesi

Çok eski zamanlardan itibaren bakılmaya başlanmış ve günümüze kadar gelmiştir. Çok yaygın değildir ancak etkili sonuçlara sahip bir fal çeşididir. Genel anlamda bilgi vermez ama aşk hayatı ile ilgili birçok detayı fal baktıran kişiye sunar. Zaten özellikle aşk hayatı için bakılan bir faldır. Aşk hayatınızda neler yaşanacağını, sonucun nereye gideceğini, karşınızdaki kişinin size karşı olan hislerini söyler. Duygusal hislerin ne oranda olduğunu ve bu hislerin gerçek mi olduğunun detayını verir. Kişiler, aşk hayatlarında yer alan sorulara cevap almak için mum falı baktırmayı tercih eder. Böylelikle gidişat hakkında bilgi sahibi olur.

Falcıların kullandığı bu yöntem her ne kadar yaygın kullanılmasa da çok gerçekçi sonuçları doğurmaktadır. Tecrübeli bir falcı mum falına detaylı baktığında aklınızda asla soru bırakmayacaktır. Geçmiş dönemlerde de insanlar aşk hayatlarının gidişatını mum falı bakarak anlamlandırıyordu. Özellikle Antik dönemlerde oldukça yaygın olarak kullanılmaktaydı.

Mum Falı Nedir?

Mum falı, genelde aşk hayatı için baktırılan ve oldukça iyi sonuçlar veren bir fal çeşididir. Burada önemli olan noktalardan ilki gerçek bir falcı bulabilmektir. Gerçek falcı, size en doğu ve net sonuçları verecektir. Bu nedenle bize ulaşarak gerçek falcılar aracılığı ile mum falı baktırabilirsiniz.

Mum üzerinde yanan ateşin yorumlanması ile bu fal çeşidine bakılır. Ateş hareketleri bize pek çok bilgiyi sunar. Yalnız bu hareketler çok dikkatli izlenilmelidir. Ayrıca sadece ateş ile kalınmaz, mumun nereye doğru eridiği de önemli bir noktadır. Sağa veya sola erimesi de farklı sonuçların doğmasına neden olacaktır. 

İki kişi için bakılacağı zaman ise iki adet mum kullanılması gerekir. Çünkü bu iki mum, çifti temsil edecek ve birbirine karşı olan hareketlerini anlamlandıracaktır. Böylelikle aşk hayatları hakkında da yorumlar çıkarılacaktır.

Mum Falı Nasıl Bakılır?

Mum falı için öncelikle sakin ve kafanızın rahat olacağı bir ortam seçmeniz gerekir. İster online ister yüz yüze olsun her ikisinde de aynısı geçerlidir. Rahat olduğunuz bir ortamda falcıya sormak istediğiniz soruları sormalısınız. Her falda olduğu gibi bu falda da tamamen buna odaklanmak gerekiyor. Genelde aşk hayatı için bakıldığı için iki adet mum kullanılması gerekir. Yan yana koyularak mumların her hareketi ve ateşin nasıl bir şekilde yandığı önemli detaylardır.

Eğer mum yakıldığında kıvılcımlar çıkarsa bu mutlu bir haberin alacağınıza işarettir. Bu haberin kimden ve nasıl geleceği de mumlar erimeye devam ettikçe ortaya çıkacaktır. Örneğin mum sola doğru eriyorsa bir kadından ya da sol taraf doğru eriyorsa bir erkekten haber alabilirsiniz. Aşağı dökülen mum parçaları da birçok şeyin haberini verir. Özellikle bu kısım kişi isimlerini öğrenebilmek ve harfleri çıkartmak için kullanılmaktadır.

İki mum yakıldığında mumların birbirine karşı yaptığı hareketlere bakılır. Burada oluşan hareketler çok önemlidir ve detaylı bilgi verecektir. Ateşe karşı söylenen isimlerde ateş parlama yaparsa bu karşı tarafında hislerinin yoğun olduğuna işarettir. Aklınızda aşk hayatına dair olan tüm soruları mum falına sorarak cevap alabilirsiniz. Yalnız her ayrıntı önemlidir ve bunları kaçırmamak gerekir. Bunun yanında mum falı esnasında is oluşursa yakın zamanda hoşlandığınız kişinin ya da bir başkasının size açılacağı anlamına varılır.

Online Mum Falı

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir