Menü Kapat

Venüs Gezegeni

Venüs Gezegeni | Blog - Nar Fal

Venüs Gezegeni Neleri Temsil Eder?

En parlak gözüken gezegenlerden biri olan Venüs gezegeni, adını Antik Roma döneminden almıştır. Dünya ile kıyaslandığında daha küçük bir gezegen olduğu görülür. Atmosferi karbondioksitten oluşur. Bu nedenle Güneş sisteminin en sıcak gezegenidir. Tabii Venüs gezegeni, astrolojide de büyük önem taşır. Birini nasıl sevdiğinizi, romantizm anlayışınızın ne olduğunu ortaya koyar. Ayrıca cinsellik ve para konusunda da bilgi verir. 

Venüs Burcunuz Ne Diyor?

Koç Burcu

Uzun soluklu ilişki yaşamayı sever. Cömert tavırları yüzünden para biriktirmekte zorlanır. Ancak para biriktirmeyi öğrenmesi gerekir. Kendini iyi hissettiği günlerde oldukça iyimser ve pozitiftir. Sevdiği insan için her türlü savaşır. Bunu göze alacak cesarete sahiptir.

Boğa Burcu

Oldukça sadık ve çekici bir karakteri vardır. Flört etmeyi sever. Eğer konu romantizm ise üzerine yoktur. Romantizmde çok iyidir. Her ne kadar böyle olsa da ilişki yaşarken sadık ve güvenilir bir ilişkiyi tercih eder. Kararlı bir yapısı vardır. Lükse hediyeler almaktan hoşlanır.

İkizler Burcu

Sosyallik onun yaşam sevincini yerine getirir. Onun için sosyalliğin olmadığı bir hayat düşünülemez. İletişim konusunda çok iyidir. İnsanlarla nasıl iletişim kuracağını bilir. Parası bir anken vardır ancak bir anda yok olabilir. Ani tavırlarını maddiyata da yansıtmıştır.

Yengeç Burcu

Hisleri ile hareket eden duygusal bir yapıya sahiptir. Anaç bir karakteri vardır. Aşk ilişkilerinde sonsuza dek bağlı kalmayı ister. Kalplerini korumayı iyi bilir. Ayrıca maddi anlamda da parasını iyi tutar. Gereksiz para harcamaz. Kırıldığı an sizden uzaklaşacaktır.

Aslan Burcu

Özgüveni ve tutkuları ile öne çıkan bir burçtur. İstediği şeylerin, hayallerinin peşinden gider. Gösterişi, ilgiyi, lüksü çok sever. Sevgisini de en gösterişli şekilde ifade eder. Abartılı davranışlarını biraz azaltması gerekir. Cömert bir yapısı vardır.

Başak Burcu

Eğer konu aşksa onun duygularını kesinlikle göremezsiniz. Duygularını gizlemekten yanadır. İlişkilere tamamen mantıkla devam eder. Acele etmeden mantık çerçevesinde düşünür. Fazla para harcadığını görülmez. O, biriktirmeyi tercih eder.

Terazi Burcu

Bağlanmaktan uzak durmaya çalışır ama yine de bağlanır. Tam bir aşk insanı olduğu için ilişkileri oldukça canlı ve hareketlidir. Aşka önem verir hatta aşka aşıktır diyebiliriz. Maddi anlamda savurgan olduğu söylenemez. Parasını biriktirmek ister.

Akrep Burcu

Cazibesini görmemek mümkün değildir. Derin ve gizemli bir kişiliği vardır. Aşık olduğunda tam sever ve duyguları kolay kolay kaybolmaz. Kaybolmak yerine daha da büyür. İnsanları elinde tutmayı sever. Maddi anlamda da parasını elde tutmayı iyi bilir.

Yay Burcu

Macera dolu bir aşk ister. Farklı karakterde olan insanlar dikkatini çeker. İyimser ve olumlu bir yapısı vardır. Ayrıca negatif insanlardan hiç haz etmez ve aynı ortamda bulunmak istemez. Kıskanç ve kısıtlayıcı insanları da sevmez. Maddi anlamda risk almaktan kaçınmaz.

Oğlak Burcu

Sadece gelecek gördüğü insanla ilişki yaşamak isteyecektir. Zaten gelecek gördüğü kişiye bağlanır. Çok seçicidir. Duygu karmaşası yaşamaz. Bu konuda çok nettir ve kesin konuşur. Aslına flört etmeyi seviyor gibi gözükür ancak ciddi ilişki ister.

Kova Burcu

İlişkilerinde aşırı bağlılık aramaz. Rahat olmayı ve akışına bırakmayı ister. Aşık olursa bunu çok farklı bir şekilde yansıtmak isteyecektir. Hem yaratıcı hem de oldukça esprilidir. Maddi anlamda ise para kazanmak için farklı farklı işlere girmeyi deneyecektir.

Balık Burcu 

Romantizmin vücut bulmuş halidir. Sevgisi ve şefkatli davranışları ile ön plana çıkar. Birine aşık olduysa onun için maddi ve manevi her şeyi yapar. Hayal dünyası geniştir çünkü hayal kurmayı sever. Kısa süreli ilişkilerden her zaman kaçınmaya çalışır.

Fal baktırmak için

Fal baktırmak için hemen siz de bize ulaşın. Online fal seçeneği ile hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan fal baktırın. Nar Fal aracılığı ile istediğiniz her fal çeşidine hem sesli hem de görüntülü olarak ulaşabilirsiniz. Kahve falı, su falı, tarot falı, aşk falı, kül falı, durugörü, yıldızname gibi tüm çeşitlerimize online olarak baktırabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Artık gerçek falcı aramakla uğraşmanıza ve ayağına gitmenize gerek kalmayacak. Tek tıkla bize ulaşın ve olduğunuz yerden fal baktırın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir