Menü Kapat

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadını erkeği günlük burç yorumları aşk iş kariyer hayatı Akrep başak kova ikizler balık burcu uyumu cinsellik nasıl aşık olur ağustos eylül ekim kasım aralık yorumu

Oğlak Burcu Kadını Olumlu, olumsuz Özellikleri, Aşk, iş, kariyer Hayatı, Oğlak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Oğlak Burcu Kadını ve İş Hayatı, akrep, ikizler, başak, aslan burcu erkeği ile uyumu ve daha fazlası…

Oğlak Burcu Kadını Her daim planlı ilerler. Oğlak burcu kadını hayatı boyunca düzenli ve planlı ilerlemeye çalışır. Ayrıca sık sık kuruntulara kapılır. Bu da onun depresyona girmesine neden olur. Sürekli işi ile ilgilenir. Çalışkandır ancak bu durum sosyalleşmesine engel olabilir. Her ne kadar işine odaklansa da arkadaşları ile arası gayet iyidir. Tutucu yönleri bulunur ve yeniliklere açık değildir. Maceradan maceraya koşmak hiç ona göre değildir. Güvenilirliğe ve dürüstlüğe çok önem verir. En ufak başarısızlığı bile gözünde çok büyütür. Para konusunda çok dikkatli davranır. Gereksiz harcama yapmaktan kaçınır.

Oğlak burcu kadınları, pratik olmaları ile öne çıkar. Keskin bir zekaya sahiptir ve bu özelliği ile hayatı kolaylaştırır. Geleneklere bağlı olduğu için özgürlüğüne düşkündür diyemeyiz. Gerçekçi davranır ve onun dünyasında hayalciliğe yer yoktur. Bir Oğlak kadınını ikna etmek istiyorsanız olabildiğince net ve gerçekçi olmalısınız. Eğer net ve gerçekçi bir cevap alırsa kolayca ikna olur.

Genelde insanlara mesafeli davranır. Bu soğuk ve mesafeli görüntüsü nedeniyle insanları kendinden uzaklaştırır. Soğuktur çünkü duygularını belli etmekten hiç hoşlanmaz. Bir şeyden kolay kolay pes etmez ve başarıyı sever. 

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Oğlak Burcu Kadını, Gerçekçi olan ve çalışkan erkeklerden hoşlanır. Her ne kadar evde kalmaktan hoşlansa da çok monoton bir hayat yaşamak istemez. Partneri ile bazen yeni şeyler keşfetmek isteyebilir. Planlı ve düzenli davranan erkekler, mutlaka onun dikkatini çekecektir. Oğlak kadını, romantiktir. Yine kendi gibi romantik olan bir erkeği arar. Duygularını göstermeyi sevmese de romantik sürprizler hoşuna gidecektir. Sadık olunması ve kaliteli espri anlayışı bir Oğlak kadınını kendinize çekmenizde yardımcı olacak. Mümkünse tartışmaya girmeyin çünkü o kaybetmekten nefret eder. Ciddiyetsizlikten ve ciddiyetsiz insanlardan haz etmez. 

Oğlak Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Oğlak Burcu Kadını, Duygularını belli etmeyi sevmediği için onu anlamak zor olur. Aşk, onun için çok ciddi bir meseledir. Kolay kolay güvenemez. Soğuk tavırları ile ne hissettiğini bilmek anlaşılmaz hale gelir. Ancak başka bir yol ile sizden hoşlandığını mutlaka belli edecektir. Aşk hayatı karmaşıktır ve ilişkilerinin hep kısa süreceğini düşünür.

Oğlak Burcu Kadını İş Hayatında Nasıldır?

Kendini tamamen işine adar. Çalıştığı alanda en başarılı kişi olmayı ister. Gerekirse gece gündüz bunun için çabalayacaktır. Hedef her daim başarıdır ve başarısızlık onun için adeta korkulu bir rüyadır. 

Oğlak Burcu Kadını Nasıl Aşık Edilir?

Oğlak Burcu Kadını, Onun duygusuz tavırları ile bu durum çok zor bir hale gelir. Duygusal bir bağ hissetmesi için uzun zamana ihtiyaç vardır. Eğer birini çok severse ona zaten bağlanır. Bu bağlılığın oluşması ve artması için mutlaka güven duyması gereklidir. Kıskanç değildir ancak kırılması kolay olur. Kendini sadık olduğu için partnerinin de öyle olmasını ister. 

Eğer siz de fal baktırmak istiyorsanız 0534 200 77 77 ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. İstediğiniz fal çeşitleri arasında seçeceğiniz her fal online fal olarak da hizmet vermektedir. Telefon üzerinden bağlandığını online burç yorumu falcı size online fal servisleri imkanıyla tüm sorularınıza yanıt verecektir. Daha önce denemediyseniz online fal hizmetinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. İsminin online fal olması sizi yanıltmasın; online falcı da gerçek falcı olarak fal bakımı yapmaktadır. Ateş falı, tarot falı, katina falı, el falı, kahve falı, iskambil falı, su falı seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Doğum haritası yorumlama işlemi için de bize ulaşmayı unutmayın.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir